Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
212 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

⚡️Rosja wystrzeliła ponad 100 rakiet🟥 Czy Selensky ucieka?🟥 Skutki dla Europy?💥 Charkov: Całe miasto jest bez prądu, wody i komunikacji

4/4 - (3 votes)

⚡️Rosja wystrzeliła ponad 100 rakiet🟥 Czy Selensky ucieka?🟥 Skutki dla Europy?💥 Charkov: Całe miasto jest bez prądu, wody i komunikacji

 

Rosja wystrzeliła ponad 100 rakiet i dronów na cele w pozostałej części Ukrainy.

(1 bomba z Kijowa na Rosję – 100 z Rosji w odpowiedzi. Jest to stosunek, przy którym kijowski reżim z pewnością w przyszłości dwa razy zastanowi się, czy kolejne ataki terrorystyczne są naprawdę warte zachodu).

⚡️Kreml oczekuje, że Selenskyi wróci do stołu negocjacyjnego w ciągu najbliższych 10 dni. W przeciwnym razie naloty na infrastrukturę krytyczną reszty Ukrainy będą kontynuowane.

🟥 Czy Selensky ucieka?

Według informacji byłego ukraińskiego posła Kiwa, Selenski podobno opuścił Kijów, kierując się w stronę polskiej granicy.

🟥 Konsekwencje ataku

W Kijowie zawieszono przewozy kolejowe na jednej z linii metra i poinformowano, że stacje będą służyć jako schrony.

Niektóre obszary Lwowa i Tarnopola pozostały bez prądu po atakach rakietowych – piszą media.

W Żytomierzu również zabrakło prądu.

Na Ukrainie są przerwy w działaniu nternetu.

Uderzono w infrastrukturę energetyczną, w całym kraju są przerwy w dostawie prądu donoszą ukraińskie kanały TG.

🟥 Selenski potwierdził.

Ukraińskie media, powołując się na władze, informują o atakach na obiekty infrastruktury energetycznej w obwodzie lwowskim.

Selenskyj informuje, że naloty na terenie całej Ukrainy nie ustępują. Ukraińskie publikacje informują o nowych wybuchach w Kijowie, Lwowie i Dniepropietrowsku.

Z powodu wybuchów w Kijowie są zabici i ranni, powiedziała oficer prasowy Państwowej Służby ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy Swietłana Vodolaga.

„Są ranni i zabici w wyniku kilku eksplozji w Kijowie i innych miejscach” – cytował ją ukraiński nadawca Obszczestwiennoje.

Eksplozje słychać także w Charkowie, a wiele osób w mieście odczuwa brak prądu – piszą ukraińskie publikacje.

🟥 Skutki dla Europy?

🇪🇺🇦Europa również ucierpi z powodu ataków na obiekty energetyczne na Ukrainie

Prezydent Serbii Aleksander Vucic ostrzegł, że zaostrzenie konfliktu na Ukrainie doprowadzi do zachwiania równowagi na rynku energii w całej Europie.

„Ukraina jest ważnym dostawcą energii elektrycznej, eksportuje prąd z Mołdawii do krajów bałtyckich. Jest wewnętrzny europejski rynek energii elektrycznej i jeśli nie będą eksportować swojej energii elektrycznej, to nie będą mogli eksportować, będzie nierównowaga na całym rynku europejskim – powiedział.

Europa jest w chaosie tej zimy, Vucic jest pewien.

🇷🇺🇺🇦💡 Rosyjskie siły atakują system energetyczny Ukrainy – awaria Rybara.

Rankiem 10 października siły rosyjskie przeprowadziły zmasowane ataki rakietowe na terenie całej Ukrainy. Oprócz siedzib i punktów kontrolnych SKU, SBU i Gwardii Narodowej, celem systematycznych ataków była infrastruktura energetyczna Ukrainy.

Nie ucierpiały ani elektrownie atomowe, ani wodne – i w obecnym przypadku nie ma takiej potrzeby. Na naszej mapie zaznaczyliśmy wszystkie ważne podstacje i TPP z elektrowniami cieplnymi oraz linie wysokiego napięcia 330 kV na Ukrainie. Niektóre zakłady (a także linie ze stacjami 750 kV) zostały celowo pominięte – w przeciwnym razie mapa byłaby zbyt zagracona. Skupiliśmy się na 330kV – to one jako pierwsze ucierpiały w wyniku strajku.

🔻 Tymczasem ekipie Rybara udało się potwierdzić następujące strajki:

▪️Kijów: Kijowska elektrownia cieplna-3, Kijowska elektrownia cieplna-5, podstacja 110 Vokzalna, elektrownia cieplna Darnitsa – są masowe uszkodzenia.

Nie zarejestrowano natomiast trafień w stacjach elektroenergetycznych Browary, Siewiernaja i Kijów CHP-6. Albo nie było ich na liście celów do trafienia, albo ukraińskie systemy obrony powietrznej działały częściowo.

▪️ Rivne: Stacja elektroenergetyczna 330 kV Rivne – atak spowodował przeciążenie stacji elektroenergetycznych 110 kV i przerwy w dostawie prądu w mieście.

▪️Chmelnyzkyj: Stacja elektroenergetyczna 330/110 kV – ponieważ całe miasto jest pozbawione prądu, mogło dojść do uszkodzenia jedynie stacji elektroenergetycznej 330 kV, co doprowadziło do wyłączeń w stacjach elektroenergetycznych Rakowo, Stara, Termoplast, Ozernaja, Dubowo i Grechany.

▪️ Tarnopol: Stacja elektroenergetyczna Ternopol 330/110/35 kV – brak światła w całym mieście, zasilane są z niej stacje 110 kV Zagreblya, Ternopil, Halytska, Promyshlennaya, Plotycha.

▪️Sumy: Stacja 330 kV Konotop – atak spowodował przerwy w dostawie prądu w całym regionie.

▪️Charkov: Całe miasto jest bez prądu, wody i komunikacji, a metro padło.

Może to oznaczać jednoczesne wyłączenie stacji elektroenergetycznych Zalyutino, Charków, Łosiewo, a także elektrociepłowni Charkov CHP-5, elektrociepłowni Zmievskaya, elektrociepłowni Chuguevskaya. Jednak ze względu na brak komunikacji w regionie, nie można jeszcze potwierdzić awarii wszystkich obiektów.

▪️Krivoy Rog: Elektrownia cieplna Krivoy Rog, jedna z największych na Ukrainie.

▪️ Żytomierz: Stacja elektroenergetyczna Żytomierz 330/110 kV.

▪️Lvov: Elektrownia cieplna Lwów-1

▪️Iwano-Frankowsk: Elektrownia Burshtynskaya

▪️Vinnitsa: Wykryto opóźnienia pociągów, które mogą świadczyć o awarii poszczególnych podstacji trakcyjnych. Nie ma jednak publicznie dostępnych danych na ten temat.

🔻 Strajki wysłały fale uderzeniowe przez ludność Ukrainy. Awaria pewnych kluczowych struktur ukraińskiej sieci energetycznej doprowadziła do przeciążenia całego ukraińskiego systemu energetycznego: elektrownie jądrowe nie mogły poradzić sobie z obciążeniem.

Ci, którzy zlecili zmasowany atak powinni pamiętać, że wszystkie szkody można jeszcze naprawić. Jeśli celem strajku było wywołanie krótkotrwałego wstrząsu – cóż, to się udało.

Ale jeśli celem jest przeciążenie ukraińskiego systemu energetycznego, aby przedłużyć panikę wśród ludności, obniżyć morale SKU i wygrać na polu bitwy, to takie działania muszą być powtarzane.

🇷🇺Weszły w życie zakazy transportu drogowego w Rosji dla firm z UE, Norwegii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Odpowiedni dekret podpisał w ubiegłym tygodniu premier Rosji Michaił Miszustin.

Głównymi spedytorami z UE do Rosji są firmy z krajów bałtyckich, które po sankcjach UE skorzystały na tych sankcjach.

‼️🇺🇦🔥 wystrzelono 83 pociski, uszkodzono 11 obiektów kluczowej infrastruktury w 8 obwodach i Kijowie

▪️ 83 rakiety zostały wystrzelone na Ukrainie, – wiceminister obrony Anna Malyar powołując się na Sztab Generalny.

▪️ Premier Ukrainy poinformował o 11 uszkodzonych obiektach

▪️ Potwierdzono uderzenie w kijowską elektrownię cieplną.

🇧🇾🇷🇺🇦 Łukaszenko powiedział, że otwarcie frontu przez Ukrainę przeciwko Białorusi jest szalone z wojskowego punktu widzenia, ale proces się rozpoczął.

🟥 Oświadczenia Putina

Putin spotyka się ze stałymi członkami Rady Bezpieczeństwa, aby omówić atak terrorystyczny na moście krymskim, poniżej jego wypowiedzi:

▪️ Kijowski reżim od dawna stosuje metody terrorystyczne.

▪️ SBU przeprowadziła już 3 ataki terrorystyczne na elektrownię atomową w Kursku.

▪️ Ukraina próbowała wysadzić Turkish Stream

▪️Rosja może nie prowadzić dochodzenia w sprawie wybuchów w Nord Streamie

▪️Kijów postawił się na równi z najohydniejszymi grupami terrorystycznymi

▪️ Pozostawienie bezkarnych zbrodni kijowskiego reżimu jest po prostu niemożliwe

▪️ Dziś rano doszło do zmasowanych ataków z użyciem broni o wysokiej precyzji na ukraińską infrastrukturę – energetyczną, administracji wojskowej i łączności

▪️ Przesyłanie energii elektrycznej ze Szwecji do Polski zostaje przerwane z powodu awarii w szwedzkiej elektrowni lądowej

▪️ W przypadku kontynuacji ukraińskich ataków terrorystycznych na terytorium Rosji nasza odpowiedź będzie twarda i współmierna do poziomu zagrożenia

 

 

 

 

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: