PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Waluty cyfrowe banku centralnego to szybki pociąg do cyfrowych obozów koncentracyjnych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Waluty cyfrowe banku centralnego to szybki pociąg do cyfrowych obozów koncentracyjnych

„Jeśli możesz wysłać każdą osobę do cyfrowego obozu koncentracyjnego, opróżnić jej konto bankowe w dowolnym momencie i powiedzieć im, na co mogą, a na co nie mogą wydać swoich pieniędzy, to masz pełną kontrolę”.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Biały Dom w piątek opublikował „kompleksowe ramy”, które atakują zdecentralizowane kryptowaluty, jednocześnie promując kontrolowaną przez rząd USA programowalną cyfrową walutę banku centralnego (CBDC), zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym.

Agencje wybrane do kierowania bieżącą grupą roboczą ds. Badań i możliwego rozwoju CBDC obejmują Rezerwę Federalną, Narodową Radę Gospodarczą, Radę Bezpieczeństwa Narodowego, Biuro Polityki Naukowej i Technologicznej oraz Departament Skarbu.

CBDC są walutami cyfrowymi emitowanymi bezpośrednio przez bank centralny państwa narodowego i służą jako prawny środek płatniczy.

Co najważniejsze, CBDC są kontrolowane przez rządy i dlatego stanowią dokładne przeciwieństwo pomysłów – decentralizacji, oprogramowania open source, transakcji peer-to-peer bez pozwoleń – które sprawiły, że Bitcoin i inne kryptowaluty stały się tak rewolucyjną technologią.

Jak możesz sobie wyobrazić, CBDC będą powiązane z tożsamościami użytkowników i identyfikatorami cyfrowymi, umożliwiając całkowitą inwigilację przez państwo i eliminując wszelkie szanse na prywatność finansową.

Według Atlantic Council’s Central Bank Digital Currency Tracker, 112 krajów reprezentujących ponad 95 procent globalnego PKB rozważa przyjęcie CBDC.

11 krajów przyjęło już cyfrową walutę, w tym Nigeria i liczne państwa karaibskie.

14 krajów testuje programy pilotażowe, w tym Korea Południowa, Tajlandia, Arabia Saudyjska, Szwecja i Chiny, które planują rozszerzyć wykorzystanie cyfrowego juana w 2023 roku.

Anthony Pompliano, amerykański przedsiębiorca, inwestor i ewangelista Bitcoin, napisał w marcu zeszłego roku, że „waluty cyfrowe banku centralnego będą jednym z największych naruszeń praw człowieka w historii”.

„Waluty cyfrowe banku centralnego eliminują prywatność i zdecentralizowany charakter fizycznej gotówki” – wyjaśnił Pompliano. „Tworzy środowisko, w którym banki centralne mają pełną kontrolę nad każdym aspektem życia finansowego obywateli”.

„Ci bankierzy centralni będą mogli zobaczyć, co jest na twoim koncie bankowym, z kim dokonujesz transakcji, co kupujesz i wszystko, co interesuje ich w twoim życiu finansowym” – napisał.

„Ta pełna przejrzystość wobec państwa eliminuje wszystkie elementy prywatności, a jednocześnie pozwala instytucjom cenzurować wszystkie transakcje, niezależnie od tego, czy mają uzasadniony powód, czy nie”.

Komentarze Pompliano powtarzają uwagi prezesa Banku Rezerwy Federalnej w Minneapolis Neela Kashkariego, który powiedział podczas dyskusji panelowej na Uniwersytecie Columbia, że nie wie, jaki problem scentralizowane waluty cyfrowe mogą rozwiązać dla obywateli amerykańskich.

„Co może zrobić CBDC, czego nie może zrobić Venmo?” – zapytał Kashkari. „Cóż, rozumiem, dlaczego Chiny miałyby to zrobić”.

„Jeśli chcą monitorować każdą z twoich transakcji, nałóż ujemne stopy procentowe lub opodatkuj konta klientów bezpośrednio” – powiedział. „Możesz to zrobić za pomocą cyfrowej waluty banku centralnego, z Venmo nie możesz tego zrobić.”

Robert Kiyosaki, autor książki o finansach osobistych „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, ostro skrytykował pomysł wprowadzenia CBDC.

W tweecie z 17 lipca Kiyosaki nazwał dekret wykonawczy 14067, podpisany przez Biały Dom Bidena na początku marca, który ustanowił stanowisko rządu w sprawie ustanowienia CBDC, „najbardziej zdradzieckiego aktu w historii USA”.

Ponadto Kiyosaki posunął się tak daleko, że nazwał ustanowienie CBDC „komunizmem w najczystszej postaci”.

Wyobraź sobie następujące scenariusze:

Wypowiadałeś się przeciwko maskowaniu dzieci na szkolnej konferencji swojego dziecka. Zakup odrzucony.

Przekroczyłeś tygodniowy przebieg pojazdu i przekroczyłeś limit emisji dwutlenku węgla. Zakup odrzucony.

Opublikowałeś prywatne wiadomości na Facebooku, kwestionując uczciwość ostatnich wyborów. Zakup odrzucony.

Pacjent nie otrzymał ostatniego zastrzyku terapii genowej mRNA od firmy Pfizer. Zakup odrzucony.

Zlekceważyłeś protokół blokady i wyjechałeś poza strefę kwarantanny. Zakup odrzucony.

Przyszłość według Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego oraz wspierających go miliarderów i bankierów. „Nie będą mieli nic. I będziesz szczęśliwy”

Wszystko to byłoby możliwe, ponieważ CBDC są programowalne.

Na przykład chiński cyfrowy juan może być zaprogramowany tak, aby aktywował się w określonym dniu, wygasał w określonym dniu, był ważny tylko w przypadku niektórych zakupów i – złowieszczo – był zaprogramowany tak, aby był dostępny tylko dla obywateli, którzy spełniają określone warunki wstępne.

Banki centralne mogą zatem wpływać i kontrolować zachowanie odbiorców tej scentralizowanej waluty cyfrowej i wykluczać tych, których chcą ukarać z uczestnictwa w systemie finansowym.

Te CBDC byłyby powiązane z cyfrowymi identyfikatorami powiązanymi z paszportami szczepień, śladami CO2 i systemem kredytu społecznego podobnym do tego wprowadzonego w Chinach.

W rzeczywistości cały przymus wprowadzenia paszportów szczepień i cyfrowych dowodów tożsamości wydaje się być wcześniej zaplanowaną trampoliną do przyjęcia cyfrowych walut banku centralnego i globalnych systemów kredytu społecznego.

Ta odgórna kontrola idzie w parze z ruchem zielonej energii, który ma na celu stworzenie niedoboru energii w cyfrowo monitorowanej inteligentnej sieci, która łączy energię elektryczną, gaz i zużycie energii z cyfrowymi identyfikatorami obywateli.

Catherine Austin Fitts, była zastępca sekretarza Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast USA, powiedziała w niedawnym wywiadzie: „Cała ta czysta energia ma na celu wyprodukowanie w pełni elektrycznego systemu, który pozwala im zbudować całkowicie cyfrowy system transakcyjny, który daje im cyfrową kontrolę”.

„Energia zostanie przesunięta z góry na dół, a następnie wszystko, co porusza się w Ameryce, będzie wyposażone w czujniki i chipy” – wyjaśniła.

„Jeśli zabierzesz każdą osobę do cyfrowego obozu koncentracyjnego, opróżnisz jej konto bankowe w dowolnym momencie i powiesz im, na co mogą, a na co nie mogą wydać swoich pieniędzy, masz pełną kontrolę”.

Kiedy twój rząd zatwierdzi CBDC, każda wizyta u lekarza, posiłek, podróż, zakup i dolar, który posiadasz, są śledzone w czasie rzeczywistym przez twój rząd przez resztę twojego życia.

Waluty cyfrowe banku centralnego są kolejną linią frontu w walce o wolność, a ta rozmowa musi rozpocząć się już teraz, ponieważ centralnie kontrolowane waluty cyfrowe są na dobrej drodze do wprowadzenia na dużą skalę.

Bez globalnej świadomości banki centralne użyją pieniędzy jako broni przeciwko ludzkości i popełnią największe naruszenie praw człowieka, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, a obywatele będą im kibicować w tym procesie.

%d bloggers like this: