PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Kończy się tak, jak się zaczęło: jako polityczna sztuczka

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Kończy się tak, jak się zaczęło: jako polityczna sztuczka

Obecny prezydent USA w końcu powiedział to w 60-minutowym wywiadzie: „Pandemia się skończyła”. Chociaż jest to oczywiście prawdą według klasycznej definicji, uwaga Bidena wydawała się prawie przypadkowa, ponieważ powiedział ją w odpowiedzi na bezpośrednie pytanie.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Należy jednak pamiętać, że wiele razy więcej osób umiera na Covid w USA każdego dnia (300-400) niż wtedy, gdy USA po raz pierwszy ogłosiły skandaliczne środki blokady z 16 marca 2020 r. W tym czasie liczba zgonów wynosiła prawie 50 dziennie, szczególnie w Nowym Jorku. W miesiącach zimowych najprawdopodobniej będzie gorzej.

Zamiast dzisiejszej spokojnej i zrelaksowanej postawy – po prostu poczekaj i zobacz, bo infekcje, choroby i śmierć są po prostu częścią życia – wszystkie rządy i media krzyczały jak plwocina. Ludzie chodzili z płonącymi włosami, oblewali się środkami dezynfekującymi, wycierali jedzenie i ukrywali się pod sofami przed „niewidzialnym wrogiem”.

W tym czasie, jeśli wyraziłeś wątpliwości co do zamknięć, masek, przymusowych separacji lub ograniczeń zdolności przewozowych w kraju, lub jeśli uważasz, że nie jest najgorszą rzeczą utrzymywanie otwartych sklepów, lub jeśli zostałeś przyłapany na obcinaniu włosów, zostałeś obrażony, zakrzyczany i zakazany za pośrednictwem mediów społecznościowych. Możesz nawet zostać zwolniony.

Zadaj sobie pytanie: Skąd ta panika wtedy, a dziś spokój? Co dokładnie się zmieniło?

Wtedy każda nowa śmierć – nawet każdy nowy przypadek! – obwinia administrację Trumpa. Nawet dzisiaj mówi się, że Trump nie miał innego wyjścia, jak tylko zamknąć, ponieważ w przeciwnym razie krytyka na całym świecie byłaby ogłuszająca. Tak więc Trump i jego najbliżsi doradcy siedzieli w szklarni w Gabinecie Owalnym i słuchali mądrych rad Fauciego, że jedynym sposobem radzenia sobie z wirusem jest powstrzymanie wszelkiej ludzkiej działalności.

I tak stoimy tu dzisiaj, dość nonszalancko i od niechcenia, podczas gdy tabela CDC na temat rozprzestrzeniania się wirusa w społeczności wygląda w tej chwili tak.

Mniej uwagi poświęcono natychmiastowej reakcji Bidena. „Jak widać, nikt nie nosi masek. Wszyscy wydają się być w całkiem niezłej formie.

Chwila. Czy naprawdę chodzi tylko o takie przypadkowe postrzeganie człowieka odwiedzającego pokaz samochodowy?

Gdyby wszyscy nosili maskę – administracja Bidena nadal powołuje się na swoje prawo do narzucania ofert – czy byłby to dowód na to, że pandemia jeszcze się nie skończyła? Jeśli tak, to czy to może wyjaśniać, dlaczego administracja Bidena tak bardzo chciała przeforsować masowe maskowanie? Służył kosmetycznemu celowi paniki opinii publicznej … z powodów politycznych, a nie medycznych.

Jeśli to prawda, żyjemy w dystopijnym świecie, w którym sam rząd może wywołać pandemię, w zależności od priorytetów politycznych danego dnia.

Jeśli chodzi o badanie wzroku, które wszyscy Biden widzą w „całkiem dobrej” formie, tak było przez cały okres panicznego i skandalicznego etatyzmu. Grupa ludności dotknięta istotnymi z medycznego punktu widzenia konsekwencjami zawsze była bardzo mała. 99,8% ludzi zawsze radziło sobie całkiem nieźle, z wyjątkiem niesamowitej katastrofy psychologicznej, ekonomicznej i zdrowotnej spowodowanej przez same blokady.

Tak, „nowy wirus” jest teraz endemiczny i całkowicie możliwy do opanowania dzięki masowym infekcjom i wyzdrowieniu. To nigdy nie mogło się skończyć inaczej. Wiedzieliśmy o tym od lutego 2020 roku. Tak kończy się każda pandemia tego typu wirusa, która została bardzo dobrze udokumentowana w ciągu ostatnich 100 lat, a właściwie tysięcy lat.

Polityczna reakcja na pandemię była odstająca. Spędziwszy dwa i pół roku obserwując rozwój największej katastrofy zdrowia publicznego naszego życia, nie można uciec od wniosku, że zawsze chodziło o politykę i manipulację percepcją publiczną. Na rzeczywistość, którą wybraliśmy, duży wpływ miała propaganda medialna i priorytety polityczne.

To przerażająca rzeczywistość.

Na przykład nie można stłumić obserwacji, że reakcja na pandemię była przynajmniej częściowo motywowana chęcią zmuszenia Trumpa do ustąpienia z urzędu.

Czy jest lepszy sposób na zniszczenie prezydentury niż spanikowanie samego prezydenta, aby zniszczyć gospodarkę, która była jego najsilniejszym punktem sprzedaży w krytycznym roku wyborczym? To był mistrzowski plan i nie trzeba być budzącym strach „teoretykiem spiskowym”, aby go rozpoznać.

Poza tym nie chodziło tylko o samego Trumpa. Chodziło o znacznie większe plany i kierunki, w których poruszał się rząd i które zagrażały bardzo potężnym interesom, których dochodzenie prawdopodobnie zajmie lata pracy. Istnieje wiele teorii na temat prawdziwych powodów – Fauci i badania nad zyskiem funkcji, WEF i jego program, eksperyment mający na celu uwolnienie hipsterskiego techno prymitywizmu – a my wciąż jesteśmy daleko od poznania całej prawdy.

Pytanie brzmi, dlaczego Mike Pence, Jared Kushner i inni rzekomi zwolennicy Trumpa w wewnętrznym kręgu nie mogli tego zobaczyć. I dlaczego FOX nie mógł tego wykryć? Dlaczego partyzanci Trumpa w think tankach i czasopismach nie mogli tego rozpoznać?

W tamtym czasie było całkowicie oczywiste, że właśnie o to chodzi. Dlaczego obserwacja oczywistości stała się tak niewypowiedziana?

Równie oczywiste jest, że nowy spokój, który sprzedaje Biden, ma na celu stworzenie środowiska normalności, które doprowadzi do wyborów w połowie kadencji za sześć tygodni. Demokraci oczywiście potrzebują każdej przewagi. Wyjaśnienie końca pandemii pomaga im trochę na skokach.

Powinno to wstrząsnąć każdym zaniepokojonym obywatelem USA – lub po prostu każdą rozsądną osobą – że tak ogromny problem, jak śmiertelna pandemia, może zostać włączony i wyłączony przez zarządzanie percepcją potężnych elit w rządzie, technologii i mediach. Istnieją przytłaczające dowody na to, że widzieliśmy właśnie taką operację w pracy w tych latach pandemii.

Nawet teraz, pomimo bardziej wyrafinowanego gromadzenia i dystrybucji danych niż kiedykolwiek wcześniej, nie możemy dokładnie powiedzieć, jak poważna była ta pandemia. Pomiędzy rażącymi niedokładnościami testów PCR a powszechną błędną klasyfikacją zgonów, nie wspominając o ciągłym pomieszaniu zakażeń i przypadków, nie ma prawdziwego konsensusu w sprawie podstawowych pomiarów, które byłyby wymagane do oceny naukowej.

Są jednak tacy, którzy uważają, że pojawienie się wariantu Omicron jest samo w sobie wystarczającym powodem, aby przejść od paniki do spokoju. Mówi się, że wariant jest bardziej powszechny, ale mniej dotkliwy. Ale to błąd: takie warianty nie mają z góry ustalonej dotkliwości, która jest zaprogramowana tak, aby uderzyć w populację w określony sposób. Zawsze zależy to od już istniejących immunitetów.

To, czy i w jakim stopniu wirusy te nie powodują niczego niepokojącego lub masowo niszczycielskiego, zależy w dużej mierze od sprzętu immunologicznego samej populacji. To właśnie ekspozycja na poprzednie warianty Covid spowodowała, że mutacje, które wystąpiły później, miały mniej poważne konsekwencje medyczne.

Izolowany szczep w lesie deszczowym lub amazońskim, który nigdy nie miał kontaktu z koronawirusami, może poważnie zachorować i umrzeć z powodu wariantów, które są uważane za łagodne w dzisiejszym rozwiniętym świecie. Dla tych ludzi Omicron może być równie niszczycielski lub nawet bardziej niszczycielski niż oryginalny dziki typ. (Zawdzięczam to zawsze genialnej Sunetrze Guptrze.)

Ponadto można by przypuszczać, że koniec paniki oznaczałby również koniec restrykcji i obostrzeń. Tak nie jest. Stan wyjątkowy nadal obowiązuje. Ludzie nadal są zwalniani za odmowę zaszczepienia się. Moi niezaszczepieni przyjaciele z Wielkiej Brytanii, Australii i Europy nie mogą nawet wjechać do tego kraju! Cała sprawa jest oburzająca i haniebna.

I jak napisał Jonathan Turley:

Teraz prezydent ogłasza, że pandemia się skończyła, podczas gdy Departament Sprawiedliwości broni polityki pandemicznej w różnych sądach. Nawet jeśli ktoś miałby argumentować, że polityka powinna zostać poddana przeglądowi, tak jak została ona zatwierdzona w tamtym czasie, ciągłość polityki może być teraz kwestionowana w świetle własnych wypowiedzi prezydenta. Uwagi prezydenta podkreślają również, jak niestabilna jest polityka pandemiczna. Chociaż często zwracamy się do CDC o takie raporty o stanie, to prezydent ostatecznie określa politykę federalną w zakresie reakcji na pandemię.

Ciekawe sformułowanie: zmienność polityki pandemicznej. Pamiętaj, że większość uprawnień, które pozwoliły im zamknąć cię w domu, poddać kwarantannie, zamknąć kościoły i szkoły, ograniczyć podróże, a nawet ścigać ludzi za organizowanie przyjęć, wesel i pogrzebów, nadal istnieje. Uprawnienia CDC nie zostały cofnięte. Ich strona internetowa przedstawia nawet własne plany kwarantanny na najbliższą przyszłość.

Konieczne jest poważne zakwestionowanie wszystkich tych uprawnień rządowych. Były one nadużywane z powodów politycznych i zakończyły się brutalizacją całej ludności tutaj i na całym świecie, z naruszeniem wszystkich praw i tradycji. Z góry nie było żadnych wymówek, tylko mgliste obietnice reform, które doprowadzą tylko do dalszej centralizacji i finansowania. To musi się zmienić, zanim cała katastrofa się powtórzy.

Nie wystarczy, że prezydent ogłosi koniec. Skończy się tylko wtedy, gdy zakończymy nadzwyczajne uprawnienia i otrzymamy żelazną gwarancję, że to się nigdy więcej nie powtórzy. Można by przypuszczać, że Karta Praw wystarczyłaby, ale tak się nie stało. Potrzebujemy więcej. I musi być wyraźna i wykonalna. Może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy nastąpi całkowite rozliczenie okrucieństw, które zostały wyrządzone krajowi. Tylko wtedy możemy powiedzieć, że wszystko i wszyscy wydają się być „w całkiem niezłej formie”.

%d bloggers like this: