PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Jak wyglądałaby wojna nuklearna?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Jak wyglądałaby wojna nuklearna?

Przez osiem lat NATO wspierało marionetkowe rządy na Ukrainie, finansowało ataki na Donbas, wielokrotnie łamało traktaty mińskie, zakazywało języka rosyjskiego w republikach Ługańsk i Donieck oraz niszczyło opozycję demokratyczną i wolne media na Ukrainie, czyniąc z kraju jednopartyjny rząd zasadniczo należący do Stanów Zjednoczonych. jest przez nich finansowany i zarządzany przez amerykańskich agentów.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Nie jest to zbyt subtelne.

Jednak USA w jakiś sposób zdołały przekonać ludzi w USA i innych krajach zachodnich, że Rosja jest złym chłopcem, który wymknął się spod kontroli i musi zostać powstrzymany.

Mimo to Rosja pozostała stoicka i nieustannie starała się utrzymać sytuację pod kontrolą. Stanowczo stwierdził jednak, że „czerwona linia” zostanie osiągnięta, jeśli Ukraina stanie się nuklearna i będzie stanowić bezpośrednie zagrożenie dla Moskwy. To nie byłoby tolerowane.

Z pewnością było to trzeźwe ostrzeżenie dla każdego rozsądnego kraju, że w żadnym wypadku nie może się zdarzyć, że Ukraina stanie się nuklearna. Ponieważ jak tylko ta puszka Pandory zostanie otwarta, ostatnia przeszkoda dla ewentualnej wojny nuklearnej zostanie pokonana.

Przez osiem lat Rosja była wielokrotnie podżegana przez Zachód, nie połykając przynęty. Następnie, w lutym 2022 r., na dorocznej Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, ukraiński prezydent ogłosił zamiar przekształcenia Ukrainy w państwo nuklearne.

Pięć dni później Rosja zaatakowała Ukrainę. Natychmiast interweniowała amerykańska propaganda i przez wiele miesięcy, nawet gdy Ukraina konsekwentnie przegrywała wojnę, zachodnie media przy każdej okazji powtarzały swoje twierdzenia, że wojna się odwraca, że Rosja słabnie i że ukraińscy bohaterowie odepchną Wielkiego Niedźwiedzia.

Ale to wszystko jest wczorajszym śniegiem. Dlaczego mielibyśmy ją ponownie podjąć na tym etapie?

Cóż, nadal ma znaczenie, że NATO (lub USA – są one praktycznie wymienne w tym momencie) od samego początku było bezwzględne w kwestii perspektywy konfliktu nuklearnego.

Oszalałeś? A może są tak głupi, by wierzyć, że mają jakąś „przewagę” w konflikcie nuklearnym? A może postrzegają całą sprawę jako grę, w której chodzi o to, który z dwóch przeciwników beszta najgłośniej?

Możemy tylko spekulować na temat odpowiedzi na ten dylemat. Ale poza tym powinniśmy zadać sobie pytanie a) jakie jest prawdopodobieństwo, że Zachód jest na tyle lekkomyślny, by faktycznie nacisnąć przycisk, oraz b) jak wyglądałby wynik.

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, biorąc pod uwagę, że staje się coraz bardziej oczywiste, że Zachód błędnie przedstawił przebieg wojny, że wyszkolone siły Azowa zostały wyczerpane i że zastępcy nie mogą być przeszkoleni wystarczająco szybko, aby podjąć działania przeciwko doświadczonym siłom rosyjskim, USA będą musiały wymyślić inny plan… i musi to być coś dramatycznego.

Jedyną kartą, której do tej pory nie zagrali, jest karta broni nuklearnej.

Twierdzą, że Rosjanie albo ostrzelali, albo spowodowali eksplozje w zaporoskiej elektrowni jądrowej, którą trzymają od jakiegoś czasu. Zasadniczo są oskarżeni o bombardowanie się w obiekcie, który już dawno został schwytany.

W tym momencie niewielu słuchaczy wierzy w to wyjaśnienie. Więc co jeszcze mają w swoim zestawie narzędzi?

Od dawna wierzyłem, że Zachód może uciec się do starej ulubionej techniki jako wyjścia – ataku fałszywej flagi. Wymyślają narrację i filmy z ataku na, powiedzmy, Kijów przez Rosję z małą głowicą nuklearną. Potem ogłaszasz, że głowica została wystrzelona i zabiła setki tysięcy. Następnie puść przygotowane fajerwerki medialne i przywołaj artykuł 5, który usprawiedliwia wojnę nuklearną.

To może wywołać sympatie dla planu. Ale otworzyłoby to również drzwi, których nie można było ponownie zamknąć.

Przez dziesięciolecia zarówno Rosja, jak i USA miały dużą liczbę broni nuklearnej skierowanej na siebie nawzajem, z systemem ograniczonych czasowo zrzutów. Po naciśnięciu pierwszego przycisku trudno jest przerwać rozwój.

Jeśli chodzi o drugie pytanie – „Jak wyglądałaby wojna nuklearna?” – jest wiele badań, ale najbardziej żywe, jakie znam, zostało stworzone przez Princeton.

Zaczyna się od losowego pojedynczego startu w Europie Wschodniej i pokazuje rozmiar i liczbę głowic nuklearnych, a także wzorce startowe.

Pokazuje trajektorie i dodatkowo średnice, które reprezentują stopień dewastacji przez każdą rakietę.

Mniejsze głowice nuklearne pokryłyby całą Europę i pozostawiłyby bardzo niewiele nienaruszonych. Wtedy zostaną użyte większe transatlantyckie pociski nuklearne – najnowocześniejsze pociski Sarmat. Sarmat jest w stanie uniknąć systemów obrony przeciwrakietowej. Leci z pięciokrotnie większą prędkością dźwięku, waży ponad 200 ton i ma kilka oddzielnych głowic.

Zachód nie ma nic podobnego.

Jaka byłaby więc tego konsekwencja?

Cóż, każde większe miasto USA zostałoby zaatakowane wieloma ICBM, z których każdy byłby wystarczająco duży, aby go zniszczyć. Większość Stanów Zjednoczonych byłaby pokryta większą liczbą ICBM. Stany Zjednoczone zostaną zniszczone w ciągu kilku godzin. Szacuje się, że początkowo zginęłoby 90 milionów ludzi.

Te w strefie zero wyparowałyby. Ci, którzy są na krawędzi bomby, mogą uciec, jeśli szybko zapuszczą się do schronu. Następnie musieliby pozostać pod kluczem przez tygodnie, jeśli nie dłużej, dopóki większość opadu nie ustąpi. Byłoby to ryzykowne, gdy bezpiecznie byłoby opuścić budynek.

Północna granica USA zostałaby zniszczona, w tym kanadyjskie miasta graniczne, takie jak Vancouver i Toronto. Zniszczona zostałaby również południowa granica z Meksykiem.

Następnie pojawia się ruch opadu.

Jak pokazuje film, ci, którzy mieszkają w bezpośrednim miejscu docelowym lub w jego pobliżu, nie mieliby nadziei, ale jak widać, są też miejsca poza USA, które w ogóle nie są dotknięte. Te miejsca, które nie mają przewagi strategicznej, nie zostaną zaatakowane. Więc jeśli jesteś na przykład na Jamajce, nie zostaniesz trafiony, ale, co równie ważne, karaibski system pogodowy – pasaty – przeniesie od ciebie każdy północny opad, podobnie jak Prąd Zatokowy.

Co więcej, świat jest oddzielony na równiku przez dwa systemy pogodowe, które się nie mieszają. Opad raczej nie dostanie się z północy na południe.

Jeśli jesteś w Ameryce Południowej, istnieje bardzo niewiele prawdopodobnych miejsc docelowych. Nie wiadomo, czy na przykład Rio de Janeiro lub Buenos Aires nadają się jako cel podróży, ale jeśli nie, Ameryka Południowa może być najlepszym miejscem na półkuli zachodniej.

Europa i Bliski Wschód wolałyby radzić sobie gorzej niż Ameryka Północna.

Wreszcie pojawia się kwestia zimy nuklearnej. Nikt nie może wiedzieć, czy potrwa to miesiące czy lata i czy będzie to lokalne czy globalne.

Wojna nuklearna nie jest pewna, ale Zachód niebezpiecznie wymachiwał szablami, jakby był niezwyciężony i tylko inne mogły zostać zniszczone. To całkowicie błędne.

Nie możemy być pewni, że dojdzie do wojny nuklearnej, ale jeśli tak się stanie, to nastąpi to szybko. Nie będzie czasu na stworzenie planu ucieczki. Musisz już być w miejscu, które uważasz za tak bezpieczne, jak to tylko możliwe.

%d bloggers like this: