PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Upadek cywilizacji w obecnym pokoleniu – wszystkie ostrzeżenia się spełniły!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Upadek cywilizacji w obecnym pokoleniu – wszystkie ostrzeżenia się spełniły!

Nawet niektóre z naszych najbystrzejszych umysłów naukowych przewidują, że nie ma absolutnie żadnej pozytywnej przyszłości dla naszej cywilizacji, jeśli pozostaniemy na obecnym kursie. Być może jednym z powodów, dla których nasze społeczeństwo ma obsesję na punkcie krótkoterminowych wyników, jest to, że większość z nas nie może znieść myślenia o długoterminowych konsekwencjach naszych działań. Mam stronę internetową, która koncentruje się na „załamaniu gospodarczym”, ale nie tylko gospodarka zmierza ku katastrofie. Praktycznie każdy aspekt naszego społeczeństwa rozpada się wokół nas, a epoka, w którą wkraczamy, będzie bardziej koszmarna, niż większość ludzi ośmiela się sobie wyobrazić. Ale nasi przywódcy polityczni nadal nalegają, że wszystko pójdzie dobrze i większość ludzi w to wierzy.

W tym tygodniu stare badanie MIT z 1972 roku przewidujące, że nasza cywilizacja upadnie w 21 wieku, trafiło na nagłówki kilku głównych serwisów informacyjnych…

W 1972 roku zespół naukowców z MIT połączył siły, aby zbadać ryzyko upadku cywilizacji. Ich model dynamiki systemu, opublikowany przez Klub Rzymski, zidentyfikował zbliżające się „ograniczenia wzrostu” (LtG), które oznaczały, że cywilizacja przemysłowa upadnie z powodu nadmiernego wykorzystania zasobów planetarnych w 21 wieku.

W szczególności w badaniu wspomniano o okresie „około 2040 roku”, w którym załamanie społeczne byłoby bardzo prawdopodobne…

Badanie zostało opublikowane w listopadzie 2020 r. w Yale Journal of Industrial Ecology i jest dostępne na stronie kpMG. Stwierdzono w nim, że obecny rozwój globalnej cywilizacji zmierza w kierunku ostatecznego spadku wzrostu gospodarczego w ciągu następnej dekady, aw najgorszym przypadku może wywołać załamanie społeczne około 2040 roku.

Oczywiście wydarzenia nie będą miały miejsca dokładnie tak, jak przewidywali, ale jeśli chodzi o szerszy obraz, były one w sam raz.

Najbardziej szokujący artykuł można znaleźć poniżej.

Ukryty program liberałów: więcej niż tylko twoja broń…

… zbliżający się upadek amerykańskiego systemu zaopatrzenia w żywność ukradnie żywność ze stołów waszych
dzieci…

Obejrzyj ten film, aby poznać wielkie tajemnice, które ukrywa rząd.

Nasze społeczeństwo rozpada się wokół nas i można zobaczyć dowody na to wszędzie, gdzie spojrzysz.

W tym tygodniu niepokoje społeczne na Kubie, w RPA, Bejrucie i Paryżu powodują wielki chaos na ulicach. Wkroczyliśmy w czas, w którym ludzie wydają się być nieustannie wściekli, a dzikie sceny, które mają miejsce na całym świecie, są absolutnie szokujące.

Tutaj, w Stanach Zjednoczonych, jesteśmy w środku szalonej fali przestępczości. Wskaźnik morderstw w naszych dużych miastach wzrósł średnio o 30 procent w 2020 roku, a do tej pory w 2021 roku wzrósł o kolejne 24 procent. Ekstremalna przemoc stała się powszechna w wielu naszych największych obszarach metropolitalnych, a jest to szczególnie prawdziwe w mieście Chicago…

Raper z Chicago zmarł po tym, jak doznał 64 ran postrzałowych głowy i innych części ciała. Policja mówi o strzelaninie z zasadzki wkrótce po tym, jak został zwolniony z więzienia.

31-letni Londre Sylvester, znany pod pseudonimem KTS Dre, był jedną z trzech osób zastrzelonych w sobotę przed więzieniem hrabstwa Cook w dzielnicy Little Village.

Policja w Chicago wydaje się bezsilna, aby powstrzymać niekończącą się przemoc, ale to samo można oczywiście powiedzieć o wielu innych departamentach policji w całym kraju.

Ulice naszych największych miast stają się strefami wojny, a to, co widzieliśmy do tej pory, to dopiero początek.

Obecnie mamy do czynienia z najgorszą epidemią nielegalnych narkotyków w naszej historii. Liczba zgonów z powodu przedawkowania narkotyków wzrosła o prawie 30 procent w ciągu ostatniego roku…

Liczba zgonów z powodu przedawkowania narkotyków w USA wzrosła o prawie 30% w 2020 roku. Jest to tragiczny wynik śmiertelnej podaży i destabilizujących skutków pandemii Covid-19, zgodnie ze wstępnymi danymi agencji federalnych i zdrowia publicznego.

Szacuje się, że 93 331 zgonów z powodu przedawkowania narkotyków w ubiegłym roku, rekordowo wysokie, stanowi najsilniejszy roczny wzrost od co najmniej trzech dekad i stoi w stosunku do szacowanej liczby 72 151 zgonów w 2019 r., Zgodnie ze wstępnymi danymi dotyczącymi przedawkowania narkotyków opublikowanymi w środę przez Centers for Disease Control and Prevention.

Liczba zgonów z powodu przedawkowania była już wyższa niż kiedykolwiek na początku 2020 r.

Fakt, że liczba zgonów wzrasta o 30 procent w ciągu zaledwie jednego roku, jest zatem naprawdę tragiczny.

Jednocześnie nasz publiczny system edukacji nadal szybko się pogarsza.

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się dzisiaj, że 41 procent wszystkich uczniów szkół średnich w Baltimore ma średnią ocen poniżej 1,0 …

Projekt Baltimore otrzymał tabelę opracowaną przez Baltimore City Schools. Tabela pokazuje średnią ocen dla każdej klasy szkoły średniej w mieście – od pierwszej do ostatniej klasy. W pierwszych trzech kwartałach ubiegłego roku szkolnego 41% wszystkich uczniów szkół średnich w Baltimore City osiągnęło średnią ocen poniżej 1,0. Innymi słowy, prawie połowa z 20 500 uczniów publicznych szkół średnich w Baltimore ma średnią ocen mniejszą niż cztery.

„To rozdzierające serce” – powiedział Patterson. „Jeśli prawie połowa naszych dzieci zawodzi, jakie opcje mają po szkole średniej? To naprawdę zniechęcające. Przykro to widzieć”.

Nie chcę tylko wyróżniać Baltimore, ponieważ to nie jest sprawiedliwe.

Wszędzie w tym niegdyś wielkim kraju szkoły publiczne całkowicie porzucają nasze dzieci. Zdecydowana większość naszych absolwentów nie potrafi czytać, pisać ani mówić w zrozumiały sposób, a to po prostu nie powinno się zdarzyć w najbogatszym kraju świata.

Władze Kanady mają do czynienia z kolejną formą rozkładu społecznego. Przez lata ostrzegałem, że chrześcijanie w świecie zachodnim wkrótce staną w obliczu tych samych ekstremalnych prześladowań, z którymi borykają się chrześcijanie w innych częściach świata, a teraz zaczyna się to dziać.

W ostatnich tygodniach ludzie, którzy są wyraźnie motywowani głęboką nienawiścią do chrześcijan, podpalili kościoły w całej Kanadzie.

Terroryści bezkarnie atakują i palą kościoły w całej Kanadzie.

Rzeczywistość, którą większość Kanadyjczyków uważała za możliwą tylko w krajach Bliskiego Wschodu, takich jak Syria, gdzie ISIS zbombardowało i zniszczyło dziesiątki chrześcijańskich miejsc w imię islamu.

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy czegoś podobnego. Według Keean Bexte, tylko od początku czerwca spłonęło łącznie 45 kanadyjskich kościołów…

Counter Signal ściśle monitoruje te ataki terrorystyczne i informuje o scenie zaledwie kilka godzin po pożarze w kościele dla uchodźców.

Według naszych informacji od czerwca doszło do 45 ataków na wspólnoty chrześcijańskie, głównie rzymskokatolickie. Spośród nich 17 zostało spalonych lub spalonych w podejrzanych okolicznościach.

Media korporacyjne powinny wziąć odpowiedzialność za swoją rolę w prowokowaniu tych ataków.

Przez lata korporacyjne media nieustannie demonizowały konserwatywnych chrześcijan, a kościoły są najbardziej widocznymi symbolami konserwatywnej kultury chrześcijańskiej w naszym społeczeństwie.

Ponieważ korporacyjne media nadal obwiniają konserwatywnych chrześcijan za skargi w społeczeństwie, nieuniknione jest, że w przyszłości będzie więcej ataków na kościoły.

Ale oczywiście będzie też więcej przemocy wokół nas, ponieważ nasze społeczeństwo nadal się rozpada.

Nigdy nie widziałem tyle gniewu, frustracji i nienawiści, co teraz, i nie ma przyszłości dla społeczeństwa, w którym praktycznie wszyscy są wypełnieni gniewem.

Nadchodzące lata będą niezwykle chaotyczne i sugerowałbym, abyście odpowiednio to zaplanowali.

%d bloggers like this: