PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Problemy z dostępem do pieniędzy. Kolejne limity w PKO BP, mBank, Pekao i Euronet

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (4 votes)

By nie siać niepotrzebnej paniki nie napiszemy, że w ostatnich tygodniach dzieje się coś niepokojącego. Na pewno natomiast ma miejsce coś trudnego do zrozumienia dla przeciętnego klienta. Dostęp do pieniędzy gromadzonych na naszych kontach bankowych (mBank, PKO BP, Pekao SA etc.) znów jest utrudniany.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Z ogólnodostępnych danych wynika, że niemal każdy dorosły Polak posiada osobisty rachunek bankowy. Czy z niego korzysta czy nie – jest klientem usług finansowych.

Najpopularniejsze banki w naszym kraju to oczywiście PKO BP, mBank, Santander Bank czy Bank Pekao. To właśnie ich klienci – ale nie tylko – odczuwają już kolejne problemy z dostępem do pieniędzy, a mówiąc konkretniej: do gotówki.

Pieniądze coraz trudniej dostępne. Banki bez ostrzeżenia zaostrzyły limity (PKO BP, Euronet, Pekao SA)

Spora część społeczeństwa w naszym kraju niezmiennie deklaruje, że czuje większy komfort finansowy posiadając przynajmniej część oszczędności w gotówce. Pieniądze zgromadzone na rachunku bankowym są co prawda bezpieczne, ale wciąż nie każdy Polak w stu procentach ufa systemom finansowym.

Czołowe banki oraz operatorzy bankomatów (m.in. Euronet czy Pekao SA) nie poprawiają sytuacji wdrażając kolejne, irracjonalne wręcz limity. Jakie?

Otóż od niedawna posiadając kartę wydaną przez bank inny, niż Pekao, w bankomatach okraszonych znakiem firmowym tegoż banku nie wybierzemy jednorazowo więcej, niż 500 zł. Chcąc wybrać większą sumę spędzimy przy bankomacie mnóstwo czasu, a za nami najpewniej ustawi się spora kolejka innych chętnych. Z kolei Euronet jeszcze bardziej obniżył kwotę, jaką można wybrać z żółtych automatów jednorazowo. Do niedawna było to 1000 zł, dziś już tylko 800. Co ciekawe, żaden z banków ani operatorów bankomatów nie wyjaśnia przyczyn i celu nakładania kolejnych ograniczeń.

Problemy z dostępem do pieniędzy. Kolejne limity w PKO BP, mBank, Pekao i Euronet

%d bloggers like this: