PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Nauczyciel z Teksasu mówi uczniom, aby nazywali pedofilów „osobami przyciąganymi przez nieletnich”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Nauczyciel z Teksasu mówi uczniom, aby nazywali pedofilów „osobami przyciąganymi przez nieletnich”

Dzisiaj ze smutkiem przedstawiamy wam kolejną z tych historii, które brzmią tak całkowicie obłąkane i niewiarygodne, że prawdopodobnie zostałyby pozostawione na podłodze krojowni dystopijnego scenariusza filmowego. A jednak to prawda i przychodzi do nas z bardzo mało prawdopodobnego miejsca. W publicznej szkole średniej w El Paso w Teksasie nauczyciel angielskiego został przyłapany na wideo, mówiąc grupie uczniów, że nie mogą nazywać pedofilów pedofilami pedofilami. Nakazała swoim uczniom, aby nazywali ich „MAP” lub „osobami przyciąganymi przez nieletnich”. Nie będąc z tego zadowolona, skarciła jednego z uczniów, aby nie „osądzał ludzi tylko dlatego, że chcą uprawiać seks z 5-latkiem”. Nie uwierzyłbym też, gdyby film nie pojawił się i nie trafił do mediów społecznościowych. Na szczęście Rada Powiernicza Franklin High School zorganizowała nadzwyczajne spotkanie i umieściła Amber Parker na urlopie administracyjnym w oczekiwaniu na zakończenie. Po raz pierwszy mamy ludzi w systemie szkół publicznych ogłaszających „stan wyjątkowy”, podczas gdy absolutnie, pozytywnie był to uzasadniony stan wyjątkowy. (Yahoo News)

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Nauczycielka w El Paso w Teksasie jest na urlopie administracyjnym i grozi jej wypowiedzenie po tym, jak powiedziała uczniom, aby nazywali pedofilów „drobnymi osobami przyciąganymi” w incydencie, który został uchwycony na wideo i udostępniony w mediach społecznościowych, zgodnie z okręgiem szkolnym miasta.

W 18-sekundowym klipie można usłyszeć, jak nauczyciel Franklin High School mówi uczniom, aby „przestali ich tak nazywać. Nie wolno ci tak etykietować ludzi”.

„Nie będziemy ich tak nazywać” – mówi nauczyciel w filmie. „Nazwiemy ich MAPs, pomniejszymi osobami przyciąganymi. Więc nie osądzaj ludzi tylko dlatego, że chcą uprawiać seks z 5-latkiem. „

Ze względu na krótki charakter filmu jesteśmy zmuszeni spekulować na temat kontekstu komentarzy. Wydaje się jasne, że nauczyciel reagował na użycie słowa „pedofil” przez jednego lub więcej uczniów. Podczas spotkania zarządu wiceprezes Rady Szkolnej Daniel Call próbował bronić Parker, mówiąc, że jej komentarze zostały „wyrwane z kontekstu”.

Nie jestem pewien, w jakim „kontekście” można było to powiedzieć podczas lekcji angielskiego w szkole średniej, gdzie byłoby to właściwe, ale Call później odwołał swoją obronę po wysłuchaniu szczegółów śledztwa. Początkowo powiedział, że „próbowała być sarkastyczna”, ale później stwierdził, że „zakończenie tego nauczyciela jest właściwą rzeczą do zrobienia”.

Niestety, im więcej dowiadujemy się o często ukrytych planach pojawiających się w naszych szkołach publicznych, incydent ten jest być może znacznie mniej rzadki, niż wcześniej sobie wyobrażaliśmy. Coś takiego nie dzieje się tylko w próżni. Normalizacja seksualizacji dzieci pojawia się zbyt często. Często pojawia się to w dyskusjach dotyczących agendy transpłciowej, ale nie ogranicza się do tej części historii.

Komentarze Amber Parker byłyby wystarczająco przerażające, gdyby mówiła o dorosłych, którzy są przyciągani do dzieci, które są wystarczająco duże, aby być w szkole średniej i prawdopodobnie po okresie dojrzewania. Ale czuła się zmuszona do dołączenia obrazu kogoś, kto chce uprawiać seks z 5-latkiem. To zbrodnia przeciwko naturze.

Nawiasem mówiąc, Parker nie wymyślił frazy „osoba przyciągana przez nieletnich” z powietrza. Od jakiegoś czasu robi rundy. Niedawno dowiedzieliśmy się o licencjonowanym terapeuty seksualnym w Pensylwanii, który pracuje dla stanowego Departamentu Korekt i opublikował film broniący tej „populacji”. Powiedziała, że pedofile są „już zmarginalizowaną populacją” i że takie chore atrakcje są „tylko częścią tego, kim są i nie reprezentują wszystkiego, czym są”.

Wydaje się, że nie mija tydzień, w którym nie zobaczymy kolejnej historii tego chorego zachowania przenikającego społeczeństwo, a w szczególności nasze systemy szkolne. Najwyraźniej dla niektórych ludzi naprawdę nie ma już linii fundamentalnej przyzwoitości. Dzieci są najbardziej bezbronnymi i łatwymi do zaatakowania członkami społeczeństwa. W cywilizowanym świecie ich ochrona byłaby jednym z najbardziej podstawowych obowiązków wymaganych do powstrzymania ludzkości przed całkowitym upadkiem. A jednak tu jesteśmy.

3 thoughts on “Nauczyciel z Teksasu mówi uczniom, aby nazywali pedofilów „osobami przyciąganymi przez nieletnich”

  1. “Dlatego mówię wam, że ziemi Sodomy lżej będzie w dniu sądu niż tobie”.
    Mateusza 11.24
    i co więcej można dodać ? … ten werset jasno mówi wszystko … sprawiedliwość każdego dosięgnie … nie bez powodu gardzę nimi i nie trawię jankesów i angoli – to są pomioty szatańskie, wrogowie ludzkości … królowa angielska nie żyje – cieszmy się i radujmy, wiedźma rozstała się z tym światem która jeszcze parę lat temu przepraszała publicznie (media) ludzkość za wszystko co im uczyniła – niestety za późno o wiele za późno gdyż te krzywdy nie da się naprawić a słowo „przepraszam” w jej wydaniu wybrzmiało jak sarkazm … ludzie na całym świecie potrafili by się dogadać, współpracować gdyby takie pomioty szatańskie nie istniały – może świat byłby lepszy i piękniejszy … pozdrawiam.

%d bloggers like this: