PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Chiny wzywają do „zawieszenia broni w drodze dialogu” po przemówieniu Putina na Ukrainie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Chiny wzywają do „zawieszenia broni w drodze dialogu” po przemówieniu Putina na Ukrainie

Chiny powinny zrobić więcej, aby uniknąć kryzysu zadłużenia: urzędnik USA

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Źródło: Pixabay

Chiny wezwały w środę do „zawieszenia broni w drodze dialogu” i do poszanowania „integralności terytorialnej” wszystkich krajów po przemówieniu prezydenta Rosji Władimira Putina na Ukrainie, w którym zapowiedział częściową mobilizację wojskową.

„Wzywamy odpowiednie strony do jak najszybszego osiągnięcia zawieszenia broni poprzez dialog i konsultacje oraz do znalezienia rozwiązania, które uwzględni uzasadnione obawy wszystkich stron dotyczące bezpieczeństwa” – powiedział rzecznik chińskiego MSZ Wang Wenbin na regularnym briefingu prasowym.

„Zawsze utrzymujemy, że suwerenność i integralność terytorialna wszystkich krajów powinny być szanowane, cele i zasady Karty Narodów Zjednoczonych powinny być przestrzegane, uzasadnione obawy o bezpieczeństwo wszystkich krajów powinny być traktowane poważnie, a wszelkie wysiłki sprzyjające pokojowemu rozwiązywaniu kryzysów powinny być wspierane”.

Putin ogłosił mobilizację wcześniej w środę i obiecał użyć „wszystkich dostępnych środków” w celu ochrony rosyjskiego terytorium, po tym, jak moskiewskie regiony Ukrainy ogłosiły referenda w sprawie aneksji.

Najnowsza wypowiedź Pekinu niewiele różni się od wcześniejszych zapowiedzi w sprawie Ukrainy, w których wzywał również do zawieszenia broni w drodze dialogu.

W zeszłym tygodniu rzeczniczka chińskiego MSZ Mao Ning powiedziała na rutynowym briefingu: „Wzywamy zainteresowane strony do osiągnięcia zawieszenia broni poprzez dialog i negocjacje oraz znalezienia sposobu na jak najszybsze uwzględnienie uzasadnionych obaw dotyczących bezpieczeństwa wszystkich zainteresowanych stron.

„Mamy również nadzieję, że społeczność międzynarodowa stworzy do tego warunki i przestrzeń”.

Chiny wielokrotnie deklarowały, że popierają suwerenność wszystkich państw w stosunku do Ukrainy, ale odmawiały potępienia działań Rosji.

W marcu jej stały przedstawiciel przy ONZ, Zhang Jun, powiedział, że Chiny „zawsze utrzymywały, że suwerenność i integralność terytorialna wszystkich krajów powinny być szanowane”, jednocześnie głową na „uzasadnione obawy dotyczące bezpieczeństwa” wszystkich stron.

Chiny i Rosja zbliżyły się do siebie w ostatnich latach w ramach tego, co nazywają relacjami „bez ograniczeń”, które działają jako przeciwwaga dla globalnej dominacji Stanów Zjednoczonych.

W zeszłym tygodniu Putin i chiński przywódca Xi Jinping spotkali się w Uzbekistanie na regionalnym szczycie i zebrali azjatyckich przywódców na rzecz nowego „porządku międzynarodowego” rzucającego wyzwanie wpływom Zachodu.

„Chiny wzywają odpowiednie strony do właściwego rozwiązania sporów poprzez dialog i konsultacje i są gotowe współpracować ze społecznością międzynarodową, aby nadal odgrywać konstruktywną rolę w deeskalacji sytuacji” – dodał Wang w środę.

%d bloggers like this: