PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

WEF gospodarzem nowojorskiej konferencji „Kryzysy klimatyczne” z BlackRock, Bezosem i CNN

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

WEF gospodarzem nowojorskiej konferencji „Kryzysy klimatyczne” z BlackRock, Bezosem i CNN

W Nowym Jorku elitarne instytucje spuścizny zbierają się, aby przekonać cię, że „nic nie będziesz posiadał i będziesz szczęśliwy”.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) przybyło do Nowego Jorku w tym tygodniu, aby kontynuować trwający atak na suwerenność indywidualną i narodową, łącząc siły z głównymi instytucjami finansowymi i medialnymi, aby poprowadzić swoją kampanię.

WEF otworzył w poniedziałek w Nowym Jorku spotkania na temat wpływu na zrównoważony rozwój i zorganizował konferencję na temat technokratycznej tyranii (pod przykrywką trwającego „kryzysu klimatycznego”) na marginesie dorocznego Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

WEF, który służy jako warsztat narracyjny i ideowy globalnej klasy rządzącej, pomógł spopularyzować ruchy takie jak „Wielki Reset” i kampania „Build Back Better”, wśród innych manewrów mających na celu „przekształcenie” świata w system autorytarnego „globalnego zarządzania”.

W Nowym Jorku „kryzys klimatyczny” jest sercem programu WEF, ponieważ prezydent WEF Klaus Schwab i jego towarzysze wyraźnie postrzegają ten ruch jako najlepszą okazję do wykorzystania pozostałych praw i własności jednostek i narodów.

W programie konferencji w Nowym Jorku znajduje się 8 dyskusji panelowych i nic dziwnego, że wszystkie 8 dotyczy „kryzysu klimatycznego”.

Na stronie internetowej WEF znajduje się film prezentujący szczyt i przedstawiający „gwiazdorską obsadę”, w skład której wchodzą Al Gore i przedstawiciel BlackRock.

„Młodsze pokolenia domagają się poczucia tego, co najważniejsze. Chcą zobaczyć firmę i powiedzieć: „Inwestuję z wami z tego powodu” – powiedziała Pamela Chan, wiceprezes BlackRock, która pełniła również funkcję Young Global Leader i Global Shaper Światowego Forum Ekonomicznego.

Panel otwierający, zatytułowany „Geo-ekonomia zmian klimatu”, został zakwestionowany przez prezesa i dyrektora generalnego Bezos Earth Fund (finansowanego z 10 miliardów dolarów „darowizny” od Jeffa Bezosa) wraz z Borge Brende, prezesem WEF.

Na wtorek zaplanowano dwie dyskusje panelowe z udziałem wielkich nazwisk z MSNBC i CNN. Prezenterka MSNBC Stephanie Ruhle poprowadzi panel „Green Transition” i „The Future of Work”. Kolejny panel zatytułowany „Zwalczanie dezinformacji” będzie moderowany przez wiceprezes CNN Rachel Smolkin.

„Dezinformacja nie jest niczym nowym. Przykłady dezinformacji i tak zwanych fałszywych kampanii informacyjnych obfitują”, mówi wstęp do spotkania CNN, „ale wraz z rosnącymi obawami o koszty utrzymania – zaostrzonymi przez pandemię i kryzys energetyczny – teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest bezpośrednie zwalczanie dezinformacji”.

W środę WEF będzie gospodarzem spotkania na temat „Wpływu Web3 na klimat”. Web3 to termin ukuty przez jednego ze współzałożycieli Ethereum, cyfrowego aktywa, które niedawno zostało przekształcone w podstawę potencjalnej globalnej cyfrowej waluty banku centralnego.

W panelu „Web3” wezmą udział różni dyrektorzy „krypto”, którzy chcą „wspierać pozytywne działania na rzecz klimatu”.

WEF zakończy swój nowojorski szczyt komitetem ds. zanieczyszczenia tworzywami sztucznymi, w którym wezmą udział różni ministrowie rządowi.

Wieloletnie organizacje pozarządowe, instytucje finansowe i medialne chcą Cię przekonać, że Twoje najlepsze życie oznacza, że „nic nie posiadasz i będziesz szczęśliwy”. WEF i jego zwolennicy próbują wykorzystać dyskusje w Nowym Jorku jako trampolinę do realizacji tego programu.

%d bloggers like this: