PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

W odpowiedzi na mobilizację Putina Ukraina zamierza opracować armię dronów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Minister Cyfrowej Transformacji Ukrainy Mychajło Fiodorow w odpowiedzi na „częściową mobilizację” Rosjan do wojny wypowiedzianej przez Władimira Putina powiedział, że jego cyfrowy zespół wzmocni „armię dronów”.

Bezpośrednie przemówienie: „Putin zapowiedział częściową mobilizację i aktywizację przemysłu wojskowego. Shoigu mówi, że mobilizuje się 300 000 ludzi. Biorąc pod uwagę, że wciąż kłamią, jest prawdopodobne, że zostanie zmobilizowanych jeszcze więcej.

Nasz zespół jeszcze większą uwagę zwróci na projekt „Drone Army” w celu dostarczenia Siłom Zbrojnym nowoczesnych i skutecznych dronów. Na każdą zmobilizowaną osobę i czołg w Federacji Rosyjskiej powinniśmy mieć kilka głowic bojowych dla dronów”.

Szczegóły : Fiodorow wyraził przekonanie, że wszystkie ukraińskie firmy technologiczne powinny skupić się na rozwoju technologii wojskowo-technicznych.

„Musimy być jeszcze bardziej innowacyjni, szybsi i elastyczni. Wierzymy we wspieranie Sił Zbrojnych i rozwój technologii” – dodał minister.

Władimir Putin zapowiedział częściową mobilizację Rosjan, która rozpocznie się 21 września. Podobno projektowi będą podlegać tylko obywatele, którzy są w rezerwie.

https://legaartis.pl/blog/2022/09/21/w-odpowiedzi-na-mobilizacje-putina-ukraina-zamierza-opracowac-armie-dronow/

%d bloggers like this: