PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

„Cyfrowy identyfikator” i cyfrowe pieniądze banku centralnego są coraz bardziej popychane przez wiodących eurokratów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

„Cyfrowy identyfikator” i cyfrowe pieniądze banku centralnego są coraz bardziej popychane przez wiodących eurokratów. To toruje drogę do „Wielkiego Resetu” globalistycznego Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Chiński „system kredytu społecznego” służy oczywiście jako model.

Grupa sześciu krajów europejskich jest zaangażowana w nowy, cyfrowy, transgraniczny system płatności. Ostatecznie połączy to unijny program identyfikacji cyfrowej (tj. tzw. „identyfikator cyfrowy”) z cyfrowym, całkowicie wirtualnym euro Europejskiego Banku Centralnego (EBC). Projekt NOBID (Nordic-Baltic eID), który składa się z przedstawicieli rządów krajów związkowych Danii, Norwegii, Islandii, Łotwy, Niemiec (gdzie Niemieckie Kasy Oszczędnościowe i Stowarzyszenie Giro, DSGV) i Włoch, jest wspierany przez międzynarodowe banki, Big Tech i inne władze z całej Europy. Na stronie NOBID cały projekt opisany jest jako idea Komisji Europejskiej, która nie jest tak naprawdę demokratycznie legitymizowana. Ponadto ma również duże podobieństwa do „Systemu Kredytu Społecznego”, który jest promowany przez komunistyczne przywództwo Chin.

Oczywiście zwolennicy starają się przedstawić to jako „usługę” z korzyścią dla ludzi, ale w rzeczywistości tworzy kompleksowe narzędzie monitorujące, które pozwala władzom kontrolować użytkowników i, zgodnie z nowym dystopijnym „systemem bonus-malus”, albo nagradzać, albo karać ich za ich zachowanie. Na przykład mogą istnieć punkty bonusowe za „przyjazny dla klimatu styl życia”, podczas gdy zachowanie antyrządowe jest karane odjęciem punktów.

„Przypadek użycia płatności jest uznawany za kluczowy przypadek użycia z kilku powodów, z których jednym jest potencjalna ekspansja cyfrowego euro”, mówi firma bardzo niejasno na swojej stronie internetowej, co prawdopodobnie wskazuje na możliwość wdrożenia „systemu kredytu społecznego”, jak na przykład w Chinach. Na obecnym etapie projekt prawdopodobnie połączy krajowe rachunki bankowe ze scentralizowaną aplikacją, a tym samym będzie również pośrednikiem między bankami a akceptantami. Ponieważ cyfrowe euro nie zostało jeszcze wprowadzone, takie projekty, które są niezwykle krytyczne w świetle przepisów o ochronie danych, mogą znacznie przyspieszyć ostateczne wprowadzenie takiej cyfrowej waluty banku centralnego.

Europejska tożsamość cyfrowa, która jest rozwijana od początku kontrowersyjnych środków koronowych właśnie ze względu na kontrolę ludzi, integruje różne aspekty osobistych cech identyfikacyjnych, takich jak akty urodzenia, dokumenty medyczne, dane biometryczne, konta bankowe, deklaracje podatkowe, status edukacyjny i zaświadczenia o szczepieniach. Według oficjalnych danych EUUI ma pełnić rolę centralnego organu identyfikacji w świecie fizycznym (tj. rzeczywistym) i cyfrowym. Teoretycznie można by również połączyć konta użytkowników w mediach społecznościowych, dzięki czemu bez użycia tego identyfikatora nie byłaby możliwa rejestracja na Facebooku, Twitterze i Co. Każdy kto tam „trolluje” mógł zostać zlokalizowany i ukarany za pomocą tego identyfikatora.

Różne przedsiębiorstwa w całej Europie opracowują już wiele krytycznych projektów i rozszerzają możliwości unijnego systemu identyfikacji cyfrowej w celu bardziej kompleksowej kontroli ludzi. Na przykład jedna z tych firm, iProov, koncentruje się na systemach uwierzytelniania biometrycznego. Są one już używane przez różne rządy i firmy. Firma specjalizuje się w wykrywaniu tzw. deepfake’ów, uwierzytelnianiu bez hasła, rozpoznawaniu twarzy, weryfikacji statusu szczepień (za pomocą kodów QR) itp. Firma jest również częścią Grupy NOBID i działa w jej rękach.

Uzupełnienie agendy WEF

Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało kilka miesięcy temu 46-stronicowy raport przedstawiający orwellowski plan kontrolowania prawie wszystkiego w życiu obywateli. Raport zatytułowany „Advancing Digital Agency: The Power of Data Intermediaries” opisuje system identyfikatorów cyfrowych, który zbierałby dane osobowe o Zachowaniu Online, historii zakupów, wykorzystaniu sieci, historii medycznej, historii podróży, zużyciu energii, statystykach zdrowotnych i innych. Dane te można następnie łatwo wykorzystać do określenia, na przykład, kto może otwierać rachunki bankowe, przeprowadzać transakcje finansowe, uzyskiwać dostęp do ubezpieczenia i opieki medycznej, rezerwować podróże i przekraczać granice państwowe. Jeśli zużywasz „za dużo” CO2, możesz nie mieć już pozwolenia na podróżowanie.

Dzięki nowemu cyfrowemu identyfikatorowi dla wszystkich ludzi w Unii Europejskiej nastąpiłby bezpośredni krok w kierunku dyktatury globalistów WEF. Zautomatyzowany system, prawdopodobnie napędzany przez „sztuczną inteligencję”, decydowałby o twoim życiu – i o tym, co możesz robić, a czego nie wolno ci robić. Czy możesz podróżować samolotem? Ile mięsa można kupić? Czy możesz nawet iść do restauracji, jeśli jeszcze nie odebrałeś dwunastej szczepionki Covid i corocznej szczepionki przeciw grypie? Być może wasza swoboda przemieszczania się zostanie również ograniczona, ponieważ uczestniczyliście w antyrządowych demonstracjach. A dzięki cyfrowym pieniądzom banku centralnego (które są obecnie testowane we współpracy z firmami takimi jak Amazon), sztuczna inteligencja może nawet blokować twoje fundusze po prostu dlatego, że są zbyt „niewygodne”. Czy to jest przyszłość, której pragniesz?

 

%d bloggers like this: