PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Marga: Ukraina musi scedować terytoria Rosji, Węgrom, Polsce i Rumunii

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Ukraina znajduje się w nienaturalnych granicach i powinna scedować swoje terytoria na Rosję, Węgry, Polskę i Rumunię – powiedział były minister spraw zagranicznych Rumunii i analityk polityczny Andrei Marga. Jego słowa przytoczyła lokalna gazeta Adevărul.

„Oświadczam z pełną odpowiedzialnością: Ukraina znajduje się w nienaturalnych granicach. Musi scedować ziemie na Węgry – Zakarpacie, na Polskę – Galicję, na Rumunię – Bukowinę <…>. To są terytoria innych państw” – zaznaczył badacz.

Zaproponował, by Rosja „scedowała” Krym, który od 2014 roku jest częścią Rosji, oraz Donbas (Władimir Putin 21 lutego podpisał dekrety uznające Ługańską i Doniecką Republikę Ludową). – przyp. red.).

Marga podkreślił też, że władze w Kijowie nie zdołały do tej pory zbudować demokracji w kraju.

„Na razie do demokracji jest tam jeszcze daleko, na Ukrainie zakazane są partie, kontrolowana jest telewizja, są oligarchowie, którzy opuszczają kraj z pieniędzmi. Państwo, w którym większość odchodzi ze swoimi oszczędnościami, nie może być ani demokratyczne, ani rozwinięte” – tłumaczył ekspert.

Na zakończenie dodał, że stabilizacja nie przyjdzie do Europy, dopóki obecny konflikt na Ukrainie nie zostanie rozwiązany w drodze negocjacji i nie dojdzie do porozumienia między Rosją, USA, Niemcami, Ukrainą i Chinami.

%d bloggers like this: