PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Fogiel na antenie Radia Zet próbował przekonać Polaków, że PiS zapewnił Polakom tani i dobry węgiel

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Radosław Fogiel rzecznik proukraińskiej partii nieudaczników z Nowogrodzkiej odpowiedzialnej bezpośrednio za kryzys energetyczny w Polsce był gościem programu Bogdana Rymanowskiego w Radiu ZET. Podczas audycji rzecznik nieudaczników z Nowogrodzkiej działających na szkodę interesu Polski i Polaków usiłował przekonać, że Prawo i Sprawiedliwość wywiązało się z obietnicy i Polacy będą mieli „tani” węgiel czytaj błoto lub torf na zimę. Prowadzący jednak nie dowierzał.

– Czy pamięta pan swoje „chcemy, aby cena węgla była w okolicy 800-1000 zł”? To było 25 lipca tego roku. Czego nie udało się wam zrobić, że nie ma takiej ceny? – pytanie Lemurzastego – zadał pytanie od internauty Rymanowski.

– Nie tylko chcieliśmy, ale zrealizowaliśmy – zapewniał Radosław Fogiel.

– Jest węgiel za 800-1000 zł? – pytał Rymanowski.

– Przyjęliśmy ustawę, która to umożliwiała – bez skrupułów odparł rzecznik PiS. – Ustawa nie sprowadzi węgla – skwitował dziennikarz.

– Akurat jeśli chodzi o sprowadzanie węgla, to po chwilowym rzeczywiście takim momencie, gdzie można było mieć obawy, teraz widzimy, że akurat, jeśli chodzi o sam fakt istnienia węgla – tak to nazwijmy – zagrożenia nie ma. Jest zakontraktowane już 70 czy 80 proc. dostaw do grudnia. Tylko ta ustawa i to rozwiązanie, żeby ono działało, wymagało współpracy ze strony składów węgla, ze strony pośredników. Woli takiej współpracy niestety… – mówił Fogiel.

– Winni są pośrednicy – nie rząd, który nie zapewnił tego węgla, zanim wprowadziliśmy embargo – ironizował Rymanowski.

– Ja przypomnę, w jakiej sytuacji wprowadzaliśmy embargo i głosowały za tym wszystkie główne siły polityczne w parlamencie… – usiłował wybronić się proukraiński propagandysta.

– Ale to rząd odpowiada za zapewnienie węgla rodakom na zimę, a nie opozycja – przypomniał dziennikarz.

– Oczywiście panie redaktorze i ten węgiel na zimę będzie – zapewniał Fogiel. – Będzie? – dopytywał Rymanowski. – Tak, będzie – zadeklarował rzecznik nieudolnej partii PiS.

%d bloggers like this: