PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Balsamista bije na alarm: Ogromny wzrost dziwnych skrzepów krwi i raka: „To nie jest normalne, to jest drastyczne” (ekskluzywny wywiad)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Balsamista bije na alarm: Ogromny wzrost dziwnych skrzepów krwi i raka: „To nie jest normalne, to jest drastyczne” (ekskluzywny wywiad)

Balsamista bije na alarm: Ogromny wzrost dziwnych skrzepów krwi i raka: "To nie jest normalne, to jest drastyczne" (ekskluzywny wywiad)

„Rozmawiałem z wieloma innymi balsamistami i wszyscy widzimy to samo, ale rządy nie chcą tego widzieć”. – Richard Hirschman

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

W ekskluzywnym wywiadzie dla RAIR Foundation USA, balsamista z Alabamy i licencjonowany przedsiębiorca pogrzebowy zgłosił ogromny wzrost dziwnych skrzepów krwi w zwłokach, które teraz balsamuje.

Richard Hirschman, który pracuje jako balsamista od 2001 roku, zauważył „zmianę stanu zwłok od czasu wprowadzenia szczepionek mRNA”. Zmiany te obejmują ogromny wzrost liczby osób z zakrzepami krwi, dziwną naturę tych skrzepów krwi i pacjentów, którzy zmarli na raka bez żadnych charakterystycznych objawów, takich jak wypadanie włosów i wyniszczenie. „Niestety, jest nowa normalność” – mówi.

Hirschman zabalsamował tysiące zwłok w całej swojej karierze. W ubiegłym roku sam leczył ponad 600. Zna więc znaki, na które należy zwrócić uwagę, i wie, jak wygląda krew. „Przez wszystkie lata balsamowania zwłok od czasu do czasu natykaliśmy się na skrzepy”, mówi, „ale od maja ubiegłego roku coś się zmieniło we krwi. To nie jest normalne. To drastyczne”.

Kiedy Hirschman po raz pierwszy zauważył anomalie, wydawało mu się to dziwne, „ale kiedy widzisz to samo w kółko, zdajesz sobie sprawę, że coś jest nie tak”.

Hirschman i wielu jego kolegów z branży zauważyło wzrost krzepnięcia krwi podczas pandemii, „ale dopiero po wprowadzeniu szczepionki zaczęły pojawiać się te naprawdę niezwykłe włókniste struktury”.

Opisuje, że normalny skrzep krwi ma konsystencję podobną do galaretki winogronowej lub dżemu. Gdybyś wziął go do ręki, prawdopodobnie rozpuściłby się w twoich palcach. Przed 2021 rokiem skrzepy krwi pojawiły się w pięciu do 10 procentach ciał. Obecnie, według Hirschmana, jest to raczej 85 procent. „Większość zwłok, które balsamuję, jest zsiadła” – mówi. „Z 358 zwłok w tym roku tylko około 60 nie było zsiadłych, a połowa z nich była silnie zsiadła. Tak nie było przed zeszłym rokiem. Nic z tego, co widzimy teraz”.

Co więcej, te skrzepy są niepodobne do niczego, co kiedykolwiek widział. Opisuje go jako „białą włóknistą strukturę, jak kałamarnica, gumka lub spaghetti. Nawet małe grudki wyglądają nietypowo, jak robaki. Przypominają małego pasożyta”. Zwykle skrzepy krwi wychodzą z żył podczas procesu balsamowania, bardzo, bardzo rzadko z tętnicy. Jednak Hirschman niedawno usunął jeden z tętnicy o długości 33 cali (0,84 m). „Normalnie nie byłbym w stanie usunąć skrzepu o tej długości bez jego rozpadu” – wyjaśnia. „To biała, włóknista długość jest niezwykła. Nie wyobrażam sobie, żeby coś takiego działo się u zdrowej osoby”.

Hirschman podejrzewa, że szczepionka powoduje te skrzepy. „Powodem, dla którego myślę, że szczepionka jest z tym związana, jest to, że znalazłem te dziwne struktury wewnątrz ludzi, którzy rzekomo nigdy nie mieli Covida, ale zostali zaszczepieni”.

Patrząc wstecz, Hirschman widzi czasowe połączenie. „To było w styczniu 2021 r., Kiedy zaczęli promować szczepionki” – wspomina. „Nigdy w życiu nie byłem tak zajęty. Musiałem radzić sobie jak szalony ze skrzepami; nawet w lutym i marcu tempo krzepnięcia było ogromne. Początkowo to osoby starsze były pierwszymi, które próbowały chronić.

Pacjenci Hirschmana byli zwykle w późnych latach 60., wczesnych 70. i wczesnych 80. Ale widzi coraz więcej młodszych ludzi, „niektórzy nawet w wieku 20 lat”, mówi, ale nie tak wielu jak gdzie indziej, ponieważ Alabama ma niski wskaźnik szczepień wśród młodych ludzi, według balsamisty. „Ale wiem, że umierają; Słyszę o tym wszędzie”, mówi. „Ale w Alabamie ludzie wydają się budzić.”

Nie tak 17-letni piłkarz Ohio Kaden Clymer, któremu kilka dni temu usunięto sześciometrowy, dziwny skrzep z nóg. Media głównego nurtu nadal zaprzeczają jakiemukolwiek związkowi między tymi skrzepami a szczepionką Covid-19, chociaż u Clymera zdiagnozowano atrezję żyły głównej dolnej, choroby, która zwykle dotyka tylko mężczyzn w wieku 30 lat.

Hirschman zauważył również zmianę w przyjmowanych przez siebie zwłokach, które zmarły na raka. Zazwyczaj osoby te mają guzy, wypadanie włosów i są wychudzone, ponieważ zmagały się z chorobą i ostrymi zabiegami. „Gdyby nie powiedziano mi ostatnio, że ci ludzie mają raka, nie wiedziałbym. Ludzie chorują na raka i umierają, zanim się zorientują” – mówi. „Nie żyją wystarczająco długo, aby przejść przez różne etapy. Jego obserwacje są ściśle zbieżne z doniesieniami starszego szwedzkiego lekarza i badacza, dr Ute Krugera, który niedawno wyraził zaniepokojenie niezwykle wysokimi wskaźnikami agresywnych nowotworów, które obecnie obserwuje.

Hirschman chciałby zrozumieć, co się dzieje. Wysłał trzy tuziny skrzepów krwi do analizy, niektóre z nich do Mike’a Adamsa, który prowadzi akredytowane laboratorium ISO-17025 w Teksasie. Adams porównał te skrzepy do krwi nieszczepionych osób i doszedł do wniosku, że nie są to skrzepy krwi, ponieważ brakuje im żelaza, potasu, magnezu i.

„Zbadaliśmy jeden ze skrzepów balsamisty Richarda Hirschmana za pomocą ICP-MS. Zbadaliśmy również ludzką krew żyjącą obok siebie od nieszczepionej osoby „- powiedział Adams The Epoch Times.

Ale nikt nie wie dokładnie, czym są te rzeczy, ani jak są spowodowane. „Rozmawiałem z wieloma innymi balsamistami i wszyscy widzimy to samo” – mówi Hirschman. „Ale rządy nie chcą na to patrzeć”.

%d bloggers like this: