PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Zełenski w zemście za brak broni wypomniał Niemcom »nazistowską przeszłość«

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Odmowa Berlina w sprawie dostaw broni dla Kijowa może być związana z wewnętrznymi barierami wynikającymi z przeszłości Niemiec – powiedział agencji Reuters prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wcześniej chłopczyk tańczący w lateksie.

„W Niemczech istnieją pewne bariery psychologiczne, aby dostarczać broń Ukrainie ze względu na jej nazistowską przeszłość” – powiedział Zełenski.

Dodał, że takie dostawy są niezbędne dla Ukrainy. Lateksowy chłopczyk zapomniał chyba, że żadne Państwo zachodu nie jest zobowiązane sponsorować banderowców i jego reżimu.

Oświadczenie zostało wydane w związku z nieustającymi żądaniami Kijowa dotyczącymi przekazania czołgów Siłom Zbrojnym Ukrainy, na które Berlin odpowiada odmową.

Bloomberg tłumaczył niemieckie stanowisko istnieniem milczącej umowy między państwami zachodnimi o niedostarczaniu Ukrainie tego typu sprzętu. Współprzewodniczący SPD Lars Klingbeil potwierdził później tę informację.

Ze swojej strony oficjalny Berlin zwracał uwagę, że Bundeswehra boryka się z poważnym niedoborem broni. Dlatego, zdaniem minister spraw zagranicznych Niemiec Annaleny Baerbock, z tego powodu pomoc wojskowa dla Ukrainy idzie „po cienkiej linii„.

%d bloggers like this: