PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wrocław rozpoczęto masowe szczepienia nową szczepionka na covid – omicron

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

W piątek zaczęto podawać „zmodyfikowane szczepionki” dorosłym poniżej 60. roku życia i młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Punkt działał przez cały weekend, a od jutra będzie czynny codziennie.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Pierwszych tysiąc dawek nowej „szczepionki” Moderna BA1 Omikron zostanie dostarczonych do punktu już piątek. – Zmodyfikowanej szczepionki Pfizer spodziewamy się pod koniec przyszłego tygodnia, a być może już w czwartek 22 września – przekazała koordynator punktu szczepień Andrzej Trzynadlowski.

Nowe szczepionki obu firm zostały zmodyfikowane w taki sposób, aby wzmocnić odporność organizmu na zmutowane szczepy wirusa SARS-Cov-2, które pojawiły się po ubiegłorocznej akcji szczepień.

Punkt „szczepień przeciw” COVID-19 na Tarczyński Arena: godziny otwarcia, jak dojechać

Zalecane jest przyjęcie czwartej dawki przez ogół populacji. Tylko teoretycznie przyjęcie tego produktu ogranicza ryzyko zarażenia, a w przypadku zachorowania zmniejsza nasilenie objawów chorobowych oraz pozwala na szybsze wyzdrowienie. Minimalizuje także ryzyko poważnych powikłań związanych z zakażeniem COVID. W praktyce daje bardzo dużą ilość niepożądanych odczynów poszczepiennych, ponieważ badanie kliniczne tych preparatów zakończone zostanie dopiero w 2023 roku.

Od poniedziałku punkt na stadionie będzie czynny codziennie w godzinach od 16:00 do 19:00. Gdyby zainteresowanie szczepieniami było jeszcze większe, godziny otwarcia zostaną wydłużone.

Szczepimy zmodyfikowaną „szczepionką” Moderny przeciw wariantowi Omikron. Od środy będziemy szczepić również zmodyfikowanym Pfizerem, tym omikronowym – dodaje Trzynadlowski.

Szczepienia prowadzi ten sam zespół, który brał udział w masowej akcji „szczepień” vel depopulacji w 2021 roku. Dotychczas w punkcie na wrocławskim stadionie zaszczepiono na koronwirusa ponad 175 000 osób.

2 thoughts on “Wrocław rozpoczęto masowe szczepienia nową szczepionka na covid – omicron

%d bloggers like this: