PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Trump ostrzega Niemców przed »utratą kraju«

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Niemcy mogą zostać „pozostawione bez kraju” z powodu cięć w dostawach rosyjskiej energii w związku z sankcjami i konfliktem na Ukrainie – powiedział były prezydent USA Donald Trump na wiecu w Ohio.

„Oni już się nie śmieją. <…> Niemcy wracają teraz do staroci, w tym do węgla. Ale nie mają wyboru. Nie będą mieli kraju, nie będą mieli kraju” – podkreślił Trump.

Przypomniał sobie, jak Niemcy śmiali się w odpowiedzi na jego ostrzeżenia. Były prezydent tłumaczył, że od dawna ostrzegał Niemcy przed takim zagrożeniem, a nawet – jak twierdził – dał kiedyś ówczesnej kanclerz Angeli Merkel białą flagę, by „skapitulowała” wobec Rosji.
„Wysłałem jej flagę. „Ależ, Donaldzie, Donaldzie, dlaczego przysłałeś mi tę flagę?”. Powiedziałem <…> jeśli 72 procent energii dostajecie z Rosji, to oto biała flaga, bo będziecie musieli się bardzo szybko poddać. Kto do cholery myślał, że to się stanie tak szybko – ujawnił Trump.

Wcześniej niemieckie władze, w ramach walki z kryzysem energetycznym i planami rezygnacji z rosyjskiego gazu, przyjęły ustawę pozwalającą na ponowne uruchomienie elektrowni węglowych zamrożonych ze względu na ochronę klimatu. W skrajnym przypadku Berlin jest gotów rozważyć ponowne uruchomienie elektrowni opalanych węglem brunatnym. W najnowszym pakiecie działań rząd zdecydował się na krótkoterminowe dostosowanie warunków korzystania z sieci kolejowej w celu nadania priorytetu transportowi produktów naftowych i węgla.

%d bloggers like this: