PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Tajwan silne trzęsienie ziemi 7,2 video raport

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Wstrząs o magnitudzie 7,2 miał miejsce w niewielkiej odległości od położonego na wschodzie Tajwanu miasta Taitung.
W ciągu ostatnich 24 godzin na Tajwanie doszło już do dwóch silnych trzęsień ziemi. W sobotę służby informowały o wstrząsach wynoszących 6,4 w skali Richtera.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Wstrząsy były odczuwalne niemal na całym Tajwanie, najsilniej na wschodzie i południu kraju. Służby przekazały, że w wyniku trzęsienia zawalił się budynek w mieście Hualian, graniczącym z Taitung. Na razie nie ma informacji o ofiarach.

Tajwan znajduje się w pobliżu styku dwóch płyt tektonicznych, co powoduje, że trzęsienia ziemi na wyspie nie są rzadkością. W wyniku wstrząsów w 2018 roku zginęło 17 osób. W 1999 w Tajwanie miało miejsce trzęsienie ziemi o magnitudzie 7,3. Zginęło wtedy ponad 2400 osób.

 

 

 

 

Większość uszkodzeń znajdowała się na północ od epicentrum, które według Centralnego Biura Pogodowego Tajwanu znajdowało się w mieście Chishang na stosunkowo małej głębokości siedmiu kilometrów.

W pobliskim mieście Yuli zginął pracownik fabryki cementu, a trzypiętrowy budynek, w którym na parterze znajdował się sklep spożywczy 7‑Eleven, a nad nim rezydencje, zawalił się, podała Centralna Agencja Prasowa wyspy.

Japońska Agencja Meteorologiczna wydała zalecenie dotyczące tsunami dla kilku południowych wysp japońskich w pobliżu Tajwanu, ale później je wycofała.

%d bloggers like this: