PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Niemieckie gminy przygotowują się na ciemną zimę zaciemnień, symulują 400 zgonów w ciągu pierwszych 96 godzin

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4/5 - (2 votes)

Niemieckie gminy przygotowują się na ciemną zimę zaciemnień, symulują 400 zgonów w ciągu pierwszych 96 godzin

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zdjęcie: Niemieckie gminy przygotowują się do ciemnej zimy zaciemnień, symulują 400 zgonów w ciągu pierwszych 96 godzin

(Wiadomości naturalne) Niemieckie Stowarzyszenie Miast i Gmin (DStGB) ostrzega teraz przed katastrofą, na którą od dawna przygotowywali się preppersi: przerwami w dostawie prądu i niepokojami społecznymi. Dzięki odruchowym sankcjom nałożonym przez europejskich przywódców na Rosję i pospiesznemu wdrażaniu przez Europę polityki zielonej energii, Europejczycy będą musieli płacić szalone koszty energii i żyć w ciągłym zagrożeniu przerwami w dostawie prądu, szczególnie w nadchodzących miesiącach zimowych.

Gminy w Niemczech przygotowują się na ciemną zimę przerw w dostawie prądu. Heski okręg Rheingau-Taunus zatrudnił firmę do symulacji i analizy najbardziej istotnych zagrożeń w przypadku przerwy w dostawie prądu tej zimy. Symulacja przewiduje, że 400 zgonów jest nieuniknionych w dzielnicy w ciągu pierwszych 96 godzin. Jeśli temperatura spadnie, zgony będą znacznie bardziej katastrofalne, szczególnie dla osób starszych.

Federalne Stowarzyszenie Prywatnych Dostawców Usług Społecznych (BPA) ostrzega, że „ten kryzys będzie kosztował niektórych dostawców ich istnienie, ponieważ ciężary związane z rosnącymi kosztami energii, ogólną inflacją i wszechobecnym niedoborem wykwalifikowanych pracowników nie mogą być dłużej noszone”. Domy spokojnej starości i domy opieki będą „zagrożone w bezprecedensowym stopniu”.

Niemieckie gminy przygotowują się do przerw w dostawie prądu tej zimy

Dyrektor generalny DStGB Germ Landsberg powiedział, że ataki hakerskie zawsze były zagrożeniem dla sieci, ale w tym roku „istnieje ryzyko blackoutu” w oparciu o „przeciążenie sieci energetycznej”. Zwrócił uwagę, że w tym roku sprzedano 650 000 nagrzewnic. Jeśli zasilanie gazem ulegnie awarii, a wszystkie te grzejniki zostaną podłączone do sieci elektrycznej jednocześnie, prawdopodobnie może dojść do zaniku zasilania. Dystrykt przygotowuje się do konsolidacji energii dla służb ochrony ludności oraz zapewnienia dostępności energii elektrycznej dla serwerów i satelitarnych systemów łączności.


W ciągu pierwszych dwudziestu czterech godzin niemieckiego blackoutu podstacje ulegną awarii, a zbiorniki na wodę wyschną, powodując zupełnie nowy zestaw problemów. Zwierzęta szybko by umarły. Grabieże i podpalenia przyczyniłyby się do setek milionów dolarów szkód w ciągu pierwszego dnia. W ciągu zaledwie dwóch dni większość telefonów komórkowych nie działałaby. Ludzie szybko wpadali w panikę. Przemoc ogarnęłaby ulice. Okręgowy inspektor straży pożarnej Christian Rossel ostrzega Niemców, aby przygotowali się poprzez 14-dniowy zapas żywności i wody pitnej.

Pakiet pomocy finansowej niemieckiego rządu w wysokości 65 mld euro będzie próbował zrekompensować niektóre wysokie koszty energii, ale ostatecznie rząd nie może drukować energii. Jeśli nie ma energii, a sieć jest przytłoczona, żadna ilość pieniędzy nie przywróci światła i ciepła. Niemiecki ekonomista Jörg Krämer powiedział, że rządowy plan tylko „stwarza iluzję, że duża część ludności może być chroniona przed konsekwencjami rosnących cen energii”.

Niemcy nie są jedynym krajem stojącym w obliczu potencjalnej ciemnej zimy. Francuski Reseau de Transport d’Electricite ostrzegł obywateli, że tej zimy będą kilkakrotnie proszeni o ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Finlandia ostrzega również obywateli przed nadchodzącymi przerwami w dostawie prądu i mówi wszystkim, aby się przygotowali.

Komisja Europejska podejmuje działania już teraz, wprowadzając nowe przepisy, które wzywają wszystkie europejskie rządy do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej o 10 procent. Przepisy przewidują obowiązkową 5-procentową redukcję w godzinach szczytu. Niemieckie przedsiębiorstwa płacą obecnie ceny energii elektrycznej, które są o 1000% wyższe niż normalnie, a wiele firm upada z powodu wysokich kosztów energii.

%d bloggers like this: