PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Izrael wiedział o poważnych problemach z bezpieczeństwem z covidowymi jabami, jednocześnie wpychając je ludziom i ukrywając krzywdę

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

DOWÓD TUSZOWANIA: Izrael wiedział o poważnych problemach z bezpieczeństwem z covidowymi jabami, jednocześnie wpychając je ludziom i ukrywając krzywdę

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zdjęcie: DOWÓD TUSZOWANIA: Izrael wiedział o poważnych problemach z bezpieczeństwem z covidowymi jabami, jednocześnie popychając je na ludzi i ukrywając krzywdę

(Wiadomości naturalne) „Szczepionki” covidowe zostały uwolnione w ramach operacji Warp Speed i szeroko rozpowszechnione przez cały rok, zanim rząd izraelski zdecydował się przyjrzeć którymkolwiek z danych dotyczących bezpieczeństwa, zgodnie z szokującymi nowymi rewelacjami.

Dr Sharon Alroy-Preis, szefowa służb publicznych w izraelskim Ministerstwie Zdrowia, dowiedziawszy się, że strzały były śmiertelne przez cały rok, siedziała na tej informacji do tej pory, gdy miliony ludzi zakasywały rękawy do zastrzyku. (Powiązane: Sprawdź naszą wcześniejszą relację na temat oszustwa covid jab w Izraelu).

Alroy-Preis jest częścią kohorty, która celowo ukrywała prawdę o szczepionkach przeciw grypie Fauci przed opinią publiczną, cały czas okłamując opinię publiczną o tym, jak „bezpieczne i skuteczne” rzekomo są.

Nawiasem mówiąc, nie mówimy o łagodnych skutkach ubocznych, takich jak obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Poważne, długotrwałe problemy zdrowotne zostały zidentyfikowane bardzo wcześnie w połączeniu ze szczepieniami, w tym uszkodzenia neurologiczne bez widocznego końca.

Te skutki uboczne zostały również ustalone w dalszych badaniach jako przyczynowe, co oznacza, że władze izraelskie wiedziały, że strzały były za nie odpowiedzialne. A jednak i tak je popchnęli, ponieważ, szczerze mówiąc, było i nadal jest dużo pieniędzy do zarobienia na operacji.

„Jest to coś, czego nikt inny wcześniej nie był w stanie ustalić” – napisał Steve Kirsch w dogłębnej ocenie tego, co zostało odkryte – zdecydowanie warto to przeczytać.

„Nie wiedzą, jak poważna jest to szkoda, ponieważ spojrzeli tylko na dane dla pięciu najlepszych kategorii. Układ sercowo-naczyniowy był # 6. Przyjrzeli się więc tylko ułamkowi danych”.

 

Tylko 2,4 procent Izraelczyków przestrzega nakazów rządu

Ponieważ dane dotyczące skutków ubocznych pochodzą z izraelskiej wersji VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System), trudno powiedzieć, jak powszechne są te działania niepożądane – ale to nie o to chodzi.

Największą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest fakt, że Izrael wiedział przez cały czas, że strzały są wyjątkowo niebezpieczne. Ale zamiast wycofać ich z rynku lub przynajmniej powiadomić opinię publiczną w ramach procesu świadomej zgody, rząd izraelski utrzymywał prawdę w tajemnicy, okłamując świat.

„Władze izraelskie celowo ukryły kwestie bezpieczeństwa i ukryły je przed światem, wydając fałszywy raport zasadniczo mówiący: „nie ma tu nic nowego do zobaczenia, ludzie, idźcie dalej” – dodał Kirsch.

Jedyną dobrą wiadomością w tym wszystkim jest to, że Izrael chronił Palestyńczyków przed otrzymaniem tej bardzo niebezpiecznej szczepionki. To było bardzo humanitarne dla Izraelczyków”.

Na początku izraelczycy byli w większości na pokładzie z tym, że zostali zaatakowani, wierząc, że ich rządowi leży na sercu ich najlepszy interes. Dziś jest odwrotnie.

Na dzień 2 września tylko 2,4 procent populacji Izraela przestrzega rządowych edyktów dotyczących szczepień i zastrzyków przypominających. Ogromna większość populacji przestała być „wzmacniana”, mimo że technicznie są do tego zobowiązani, aby żyć.

Jeśli to wszystko jest dla was wiadomością, to dlatego, że jesteśmy jednym z niewielu serwisów informacyjnych, niezależnych lub innych, które o tym informują. Kontrolowane przez korporacje media angażują się w zaciemnienie prasy na temat tych rewelacji, które dziesiątkują plandemiczną narrację.

Kirsch mówi, że artykuł, który napisał, który rozpakowuje to wszystko bardziej dogłębnie, „ma wystarczająco dużo informacji dotyczących zarówno szkód, jak i korupcji, że powinien zniszczyć domek z kart, jeśli jest tylko jedna uczciwa osoba na stanowisku autorytetu na świecie„.

Na Twitterze ktoś dodał do tego, że:

„Najrzadsze stworzenie na Ziemi w 2022 roku jest uczciwą osobą u władzy. Nawet potwór z Loch Ness, Wielka Stopa i Yeti są liczniejsze…”

Więcej wiadomości na temat covid jab można znaleźć na stronie ChemicalViolence.com.

Źródła tego artykułu obejmują:

SteveKirsch.substack.com

NaturalNews.com

%d bloggers like this: