PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

NIEMIECKI GENERAŁ : „ROSJANIE NIGDY WIĘCEJ NIE OPUSZCZĄ OKUPOWANYCH TERYTORIÓW”. „WIELKA OFENSYWA UKRAIŃCÓW NIEMOŻLIWE PRZEDSIĘWZIĘCIE”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

EMERYTOWANY NIEMIECKI GENERAŁ BRYGADY: „ROSJANIE STWORZYLI FAKT DOKONANY, NIGDY WIĘCEJ NIE OPUSZCZĄ OKUPOWANYCH TERYTORIÓW”. „WIELKA OFENSYWA UKRAIŃCÓW NIEMOŻLIWE PRZEDSIĘWZIĘCIE”. (WIDEO)

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Kanał informacyjny nTV przeprowadził niedawno wywiad z emerytowanym generałem brygady Erichem Vadem. Jej opinia na temat konfliktu na Ukrainie wyraźnie różni się od zwykłych jednorodnych analiz. Dlatego zdecydowaliśmy się na transkrypcję tego, co uważamy za w dużej mierze ignorowane w głównych aspektach rozmowy.

O widmowej wielkiej ofensywie Ukraińców, Vad powiedział:

Oczywiście trzeba spojrzeć na równowagę sił. Jestem głęboko przekonany, że jest to niemożliwe. Nawet w tym momencie. Nie widzę, aby Ukraina się na południe z wielką ofensywą poza Dniepr i wyzwalała Krym, że tak powiem. Jest to po prostu całkowicie przesadzone przez możliwości militarne. Ale jest to oczywiście jeden z politycznych celów wojennych Ukrainy, który musi być teraz widoczny”.

Obalając mit, że Kijów ma wyłączną władzę decyzyjną, aby zakończyć działania wojenne, generał omówił szczegółowo:

 

Cóż, oczywiście nie jest to tak łatwe do odrzucenia z ręki. Ale muszę szczerze powiedzieć, że dyplomatyczno-polityczne wynegocjowane rozwiązania są jedyną rzeczą, która zadziała. I w pewnym momencie przyjdą. Ta wojna może być przedłużona dzięki dostawom broni. Bez wątpienia. Możesz dalej wspierać zamrożony konflikt. Możesz kontynuować wojnę przez wiele lat, dostarczając broń. Ale nie zmienisz istniejącej równowagi sił w wielkim stylu. Naprawdę musimy włączyć to w proces polityczny. Muszę powiedzieć, że nie należę do tych, którzy mówią, że „Rosja nie podlega negocjacjom”. Rosja ma z Organizacją Narodów Zjednoczonych, Guterresem osobiście, Erdoganem jako prezydentem Turcji, wynegocjowali umowę zbożową. Pierwszy statek przybył do Dżibuti. To ratuje miliony istnień ludzkich. Była to umowa międzynarodowa, z udziałem Rosji. Również z udziałem Ukraińców. Pokazuje to również, że Ukraińcy mogą negocjować z Rosjanami, jeśli naprawdę chcą lub jeśli są do tego zmuszani. Jednocześnie mamy umowę gospodarczą między Rosją a Turcją. Turcja jest drugim co do wielkości partnerem NATO, o wybitnym znaczeniu strategicznym dla NATO. Turcja prowadzi również wojnę w sąsiednich krajach. Irak i Syria z udziałem wojskowym. Mamy więc zdolność Rosjan do negocjacji. W pewnym momencie musimy również negocjować. Jest to dla mnie ważne, ponieważ te dostawy broni mają cel, macie poczucie, że Ukraina ostatecznie nie zostanie posmarowana masłem. Że nie musi cierpieć podyktowanego pokoju. To ma dla mnie sens. Także walka Ukraińców. Ale utrwalanie tego stanu wojny jest bezcelowe, jeśli w pewnym momencie nie jest kontrolowane politycznie. W tej chwili brakuje mi tej kontroli politycznej. I ostatecznie zadaniem niemieckiej polityki zagranicznej musi być przekształcenie tego konfliktu w negocjacje. Nie wystarczy polegać wyłącznie na dostawach broni. Tak ważne, jak są. Ale samo to nie wystarczy, z perspektywy, aby się stamtąd wydostać.

 

Po upieraniu się, że nie tylko Rosjanie, ale wszystkie strony nie zdołały wynegocjować ugody, Vad stwierdził realistycznie:

Teraz Rosjanie stworzyli fakt dokonany. Teraz nadal można żądać, aby musieli wydostać się z Donbasu, z Krymu, z wybrzeża Morza Czarnego. Jest to uzasadnione prawem międzynarodowym, ale dalekie od rzeczywistości. Rosjanie nie zamierzają tam wychodzić. Są to teraz fakty i liczby, które zostały stworzone i po prostu będziesz musiał za to zapłacić w przyszłości. Jeśli chcesz negocjować. W tej chwili chęć nie jest zbyt wyraźna. Ale wynika to również z faktu, że w tej chwili w USA jest zbyt mało ruchu. Wielu słusznie patrzy również na Waszyngton. A Europejczycy odgrywają w tym jedynie marginalną rolę. Chciałbym zobaczyć Europejczyków, zwłaszcza Niemcy, Francję. Tak jak po aneksji Krymu, gdzie ówczesna kanclerz Niemiec również próbowała wprowadzić to w proces polityczny. Nie udało się. Częściowy. Ale także nie tylko z powodu Rosjan, także z powodu Ukraińców. Trzeba wnieść do niej nowy impuls polityczno-dyplomatyczny. Myślę, że to bardzo ważne. Tak ważne, jak dostawy broni pozostają, należy to dodać. I tego mi brakuje.

 

Niestety, szczególnie w tym kraju, zbyt mało krytycznych głosów dostaje czas antenowy. Chociaż daje się platformę do izolowanych kontropini, w żaden sposób nie zachęcają one do wzrostu krzywej uczenia się. Oznacza to, że sztywna siła opinii pozostaje na swoim miejscu. Bez śladu pokory i wnikliwości.

Takie jak przynajmniej przyznanie się do możliwości, że w upale chwili możesz znacznie przecenić siebie i rażąco nie docenić przeciwnika. W tym momencie można tylko spekulować, czy niektórzy krwiożerczy podżegacze wojenni mogli być zdezorientowani. Niektórzy wydają się być przekonani, że Władimir Putin, podobnie jak Saddam czy Kaddafi, zostanie w mgnieniu oka wycofany z obiegu. Po prostu zbierz i uzbrój kilku zbiegłych „świętych wojowników” w nazistowskie stroje, a strategiczne zwycięstwo jest w suchej tkaninie. Daleko od tego.

Ci, którzy wierzą, że Moskwa odda włączone obecnie terytoria rosyjskie po tej zimie, wierzą również, że Biden dostanie drugą kadencję. Wyobraźnia. Destrukcyjne myślenie życzeniowe.

Ostatecznie wojny lub konflikty kończą się tylko przy stole negocjacyjnym. A im dłużej ta nieunikniona sekwencja jest opóźniona, tym więcej ludzi umrze. Jak ujął to cytowany powyżej emerytowany generał: „Teraz Rosjanie stworzyli fakt dokonany„. Bez uczynienia z tej nowej rzeczywistości przedmiotu negocjacji pokojowych nie znajdzie się żaden wspólny mianownik.

 

Poniżej znajdziecie link do wywiadu z emerytowanym generałem, Erichem Vadem.

 

 

https://www.n-tv.de/mediathek/videos/politik/Muessen-uns-ueber-unsere-Sicherheit-massiv-Sorgen-machen-article23558375.html

%d bloggers like this: