Joe Biden powiedział: „Aby biotechnologia i bioprodukcja pomogły nam osiągnąć nasze cele społeczne, Stany Zjednoczone (Ameryki) muszą zainwestować w podstawowe umiejętności naukowe. Musimy opracować technologie i techniki inżynierii genetycznej, aby móc pisać obwody dla komórek i programować biologię w przewidywalny sposób, tak jak piszemy oprogramowanie i programujemy komputery; musimy odblokować moc danych biologicznych, w tym za pomocą narzędzi komputerowych i sztucznej inteligencji. „

Szok jest taki: w czasie II wojny światowej to lekarz Josef Mengele, który dobrowolnie wstąpił do SS, szukał sposobu na kształtowanie ludzi zgodnie z życzeniem Hitlera poprzez eksperymenty na więźniach w obozach koncentracyjnych. Po wojnie to amerykański człowiek CIA Sidney Gottlieb również szukał sposobu na mentalne skierowanie ludzi na pożądany kurs z eksperymentami na ludziach w amerykańskich obozach jenieckich. (Zobacz mój artykuł „W ten sposób główny truciciel Sidney Gottlieb próbował kontrolować ludzi”). A teraz to sam prezydent USA Joe Biden chce doprowadzić biotechnologię tak daleko, aby ludzie mogli być kontrolowani poprzez programowanie swoich genów w taki sposób, aby przynosiły korzyści USA.

Decydująca wypowiedź Joe Bidena w jego decyzji z 12 września 2022 r. (zrzut ekranu z oficjalnej strony Białego Domu)

Kliknij tutaj, aby zobaczyć oficjalne ogłoszenie Białego Domu.

Czy można się dziwić, że USA – do tej pory ze względów prawnych w kilku innych krajach – utrzymują biolaboratory, na przykład na samej Ukrainie powyżej 20 lat? Amerykańska podsekretarz stanu Victoria Nuland potwierdziła istnienie takich amerykańskich laboratoriów biologicznych na Ukrainie – i wyraziła wielką obawę, że laboratoria te mogą trafić w ręce Rosjan.