PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Biden zagroził Rosji konsekwencjami, jeśli użyje broni jądrowej

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Prezydent USA Joe Biden zagroził w wywiadzie dla CBS konsekwencjami dla Rosji, jeśli użyje ona na Ukrainie taktycznej broni jądrowej lub chemicznej.

„Myślisz, że powiedziałbym ci, gdybym wiedział na pewno…. Oczywiście, że bym ci nie powiedział. <…> Będą konsekwencje. Staną się większymi pariasami na świecie niż byli kiedykolwiek. I w zależności od skali tego, co zrobią, określimy, jaka będzie odpowiedź – powiedział Biden, odmawiając rozwinięcia, jak USA mogą odpowiedzieć w takim przypadku.

Jego zdaniem użycie broni jądrowej „zmieniłoby oblicze wojny jak nic od czasów II wojny światowej”.

Jedynymi dwoma przypadkami bojowego użycia broni jądrowej w historii ludzkości były bombardowania atomowe Japonii przez USA w sierpniu 1945 roku. Wybuch i jego skutki w Hiroszimie zabiły 140 tys. osób na 350 tys. mieszkańców, w Nagasaki – 74 tys. Zdecydowaną większość ofiar bombardowania atomowego stanowiła ludność cywilna.

Według wielu ekspertów zbombardowanie dwóch pokojowych miast japońskich nie może być wyjaśnione z militarnego punktu widzenia, ponieważ zwycięstwo nad militarystyczną Japonią, sojusznikiem hitlerowskich Niemiec, wynikało głównie z pokonania milionowej Armii Kwantungu przez wojska radzieckie.

STANOWISKO ROSJI WOBEC PODNIESIONYCH ZARZUTÓW

Minister obrony Siergiej Szojgu powiedział, że zarzuty o możliwości użycia broni chemicznej w operacji specjalnej na Ukrainie są absurdalne. Przypomniał, że Rosja, w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, w ramach swoich międzynarodowych zobowiązań całkowicie zniszczyła ten typ broni jeszcze w 2017 roku. Szojgu zauważył, że prowokacje z użyciem toksycznych substancji stały się znakiem firmowym sponsorowanych przez Zachód tzw. organizacji społeczeństwa obywatelskiego, takich jak Białe Hełmy w Syrii.

https://legaartis.pl/blog/2022/09/17/biden-zagrozil-rosji-konsekwencjami-jesli-uzyje-broni-jadrowej/

%d bloggers like this: