PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Niemcy rozważają pełną nacjonalizację największego przedsiębiorstwa użyteczności publicznej Uniper

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Obraz przetworzony przez CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### w dniu 2022-08-29 18:20:56Z

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Największy niemiecki przedsiębiorstwo użyteczności publicznej i importer gazu ziemnego, Uniper, traci gotówkę w katastrofalnym tempie, nawet po lipcowym pakiecie ratunkowym o wartości 15 miliardów dolarów. Po znacjonalizowaniu Uniper i inne firmy energetyczne doprowadzą Niemcy do bankructwa. To wszystko z powodu głupich alternatywnych polityk energetycznych w ciągu ostatnich 20 lat. ⁃ Edytor TN

Uniper prowadzi rozmowy z Niemcami na temat przekazania rządowi jeszcze większego udziału w niespokojnym przedsiębiorstwie, powiedział Uniper w środowym oświadczeniu.

„Strony szukają alternatywnych rozwiązań, m.in. prostego podwyższenia kapitału, które skutkowałoby znacznym udziałem większościowym rządu niemieckiego” – czytamy w oświadczeniu Unipera.

Niemiecki rząd i największy niemiecki nabywca rosyjskiego gazu Uniper uzgodnili w lipcu Pakiet ratunkowy o wartości 15 miliardów dolarów pomóc gigantowi energetycznemu, który boryka się z ograniczeniami dostaw rosyjskiego gazu i gwałtownie rosnącymi cenami gazu nierosyjskiego. W ramach pakietu rząd niemiecki kupił 30% udziałów w Uniper i udostępnił kolejny kapitał na pomoc spółce.

Na początku tego miesiąca Rosja wyłączyła kluczowy gazociąg do Niemiec, Nord Stream, obwiniając zachodnie sankcje za zamknięcie gazociągu i twierdząc, że trasa eksportu gazu nie otworzyłby się ponownie do czasu zniesienia sankcji utrudniających konserwację turbin gazowych na Zachodzie.

Od czasu lipcowego ratowania Unipera straty niemieckiej firmy energetycznej nadal rosły, ponieważ kryzys energetyczny w Niemczech i Europie się pogłębiał.

W zeszłym miesiącu Uniper odnotował straty w pierwszej połowie 2022 r. w wysokości kilku $ 12.5 mld, ze stratami poniesionymi w związku z koniecznością zakupu gazu ziemnego na rynku spot w związku z odcięciem przez Rosję przepływów do Niemiec.

Firma macierzysta Uniper, Fortum z siedzibą w Finlandii, ogłosiła oświadczenie w środę, w którym stwierdził, że od lipcowego pakietu ratunkowego „wspólnym priorytetem stron jest wdrożenie działań stabilizacyjnych i długoterminowe rozwiązanie dla Unipera. Ze względu na zwiększoną niepewność w środowisku operacyjnym strony poszukują również alternatywnych rozwiązań.”

„Nie podjęto żadnych decyzji poza uzgodnionymi w lipcowym pakiecie stabilizacyjnym” – powiedział Fortum.

„Od lipca straty finansowe Unipera z powodu wyższych kosztów zakupu gazu oraz niepewności co do przyszłości firmy gwałtownie i znacząco wzrosły. Pogarszające się środowisko operacyjne i sytuacja finansowa Uniperu muszą być brane pod uwagę, podczas gdy Fortum, rząd niemiecki i Uniper kontynuują rozmowy na temat długoterminowego rozwiązania dla Uniperu” – powiedziała fińska firma.

https://pl.technocracy.news/

%d bloggers like this: