Niestety, ale nieudało się Pitiniowi mnie przekonać o swojej racji, ale nie tracę nadziei, że może kiedyś uda.

źródło – https://emigrant19.neon24.info/post/169250,dyskusja-pitonia-z-pilotami

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

No cóż, nie ukrywam, że jestem rozczarowany Pitonia argumentami.

Pierwszy pilot nie bardzo jest zorientowany w tematyce chemtrails i używał bardzo cienkiej argumentacji.

———————————

Cieniutkie pasy kondensacyjne?
Patrząc z ziemi pas kondensacyjny jest cieniutki tylko z początku, jednak po krótkim czasie jest coraz szerszy i czasami rozściela się na niebie jak dywan i jest on na wyższej wysokości jak chmury.

——————————

Mało wiedzy było podane na temat chemtrails, więcej na temat technik lotu zależnej od prądu powietrza zwanego „Jetstream”, który jest na wyższym pułapie niż powstają pasy kondensacyjne.

Normalne pasy kondensacyjne powstają na wysokości ca. 8 km, temperatury przy ujemnej temperaturze – 40 stopni i wilgotności 60%. Wszystko co poza tymi danymi powstaje jest już nienaturalne. Na tym pułapie są warunki fizyczne do powstania normalnych pasów kondensacyjnych, które w czasie 2-5 minut znikają, ponieważ w otoczeniu ich dojdzie do stabilizacji faktorów fizycznych, które były zakłócone przelotem samolotu.

Najzabawniejsze było to, jak Pitoń powiedział o tym, że pasażerowie samolotu zatruliby się tymi chemikaliami wyrzucanymi przez samolot, ponieważ samolot bierze powietrze do oddychania z zewnątrz. Tu nie gra roli skąd jest powietrze, które musi być wymieniane i czyszczone, aby produkty wentylacji ciała były zneutralizowane. Inaczej pasażerowie nie przeżyli by lotu.

W jednej myśli Pitoń zrobił dwa błędy logiczne. Pitoń zapewne nic nie wie o tym jak powietrze dla pasażerów cyrkuluje i jest uszlachetniane i czyszczone (Hepa-Filter) do tego stopnia, że przyrównuje się te powietrze do powietrza w sali operacyjnej.

Wraz z wysokością zawartość tlenu w otoczeniu samolotu drastycznie maleje i tym człowiek nie może już oddychać. Dlatego w samolocie są skomplikowane urządzenia, które cały czas cyrkulują powietrze, oczyszczają i uzdatniają.

Kiedy Pitoń powiedział o tym, że pasażerowie samolotu zatruliby się, ponieważ samolot bierze powietrze do oddychania z zewnątrz u jego rozmówcy było widać mimikę zastanawiającą.

Pilot przecież dobrze wie i zna te sprawy. Te infantylna logika Pitonia o powietrzu w samolocie daje pod wątpliwość inżynierskie możliwości Pitonia, o czym Pitoń kilkukrotnie wspominał.

Poza tym pilot poddał pod wątpliwość istnienie samolotów ze zbiornikami z chemią do celów chemtrails.

Poniżej jest zdjęcie z samolotu wojskowego z włącznikiem chemtrails.

Poza tym pilot mówi o tym, że oni dokonują tylko kontroli optycznej paliwa, a więc de facto sprawdzają na „oko”.
Czy do paliwa samolotu są „aditive” tego nie wiem. Wiem, że były propozycje naukowców w tej kwestii, aby zwiększyć, wesprzeć działanie samolotów wojskowych.

Drugi pilot Darek.

Cytat: „Właśnie nie mam o czym mówić, bo pan już wszystko rozsądnie powiedział” – powiedział Darek do Pitonia.

Darek ciągle wisi ze swoimi wypowiedziami na 10 km wysokości tam, gdzie są mocne wiatry do 500km/h. To przecież nie jest pułap wysokości, gdzie tworzą się pasy kondensacyjne.

Ta cała pitoniowa dyskusja sprowadza do infantylnej metodyki zatruwania ludzi z samolotu.

Tak nie jest.
Wprawdzie są ludzie zatruwani, ponieważ ustalono badaniami, że drastycznie wzrosło aluminium w powietrzu i jest dobrze mierzalne w wyziewach samolotu. A nie Pitonia butelką, ale spektralnie.

Te związki dostają się z czasem do organizmu człowieka, co zostało również ustalone. I to działa destruktywnie na układ nerwowy człowieka wywołując choroby. Medycy ustalili, że choroby takie jak parkinson i demencj występują u ludzi, którzy mają dużo aluminium w organizmie.

Darka przesłuchałem do momentu, w którym on powiedział, że każdy lecący samolotem może nabrać powietrze do butelki i dać zbadać. Wtedy zwątpiłem w racjonalność tych ludzi i dokładnie po godzinie wyłączyłem Pitonia dyskusję. Niemiałem czasu i dalej przesłucham wieczorem. To wystarczy jednak aby stwierdzić u tych chłopców brak kompetencji zajmowania się tym tematem.

Na kanale www.kla.tv/Chemtrails jest kilka filmów o tej tematyce, w których są rozmowy pilotów zajmujących się chemtrails.

https://t.me/emigrant19/616

W sumie to co usłyszałem w tej dyskusji było mało profesjonalne i czasami infantylne.

Chłopcy podyskutowali sobie o polityce, którą używali jako laski inwalidzkiej do podparcia tezy Pitonia o chemtrails.

Niestety, ale nieudało się Pitiniowi mnie przekonać o swojej racji, ale nie tracę nadziei, że może kiedyś uda.

W telewizji prowadzący specjalista meteorolog mówi, że te chmury podłużne nie mają nic do czynienia ze zjawiskami mereologicznymi, ale są produktem samolotów wojskowych.

Takich materiałów jest więcej, w których znana i podawana jest waga w tonach, jakie są z samolotów wojskowych wyrzucanych w formie aerozolowej.

Poniżej jest dyskusja z lekarzem, który ma swoją praktykę koło doliny krzemowej, gdzie są zakłady produkujące zbiorniki i trucizny. Pacjenci z tych firm są jego klientami, którzy cierpią na problemy spowodowane przez opary aluminiowe, które wchodzą w skład aerosolu.

————————————–

Hiszpania ujawnia tajny wojskowy program chemtrail!

Zarządzenie SND/351/2020 z dnia 16 kwietnia upoważniające Siły Zbrojne oraz Jednostki i Jednostki Ratownictwa Wojskowego do (…) stosowania środków biobójczych do dezynfekcji w związku z kryzysem zdrowotnym Covid 19.

Wśród najskuteczniejszych technik dezynfekcji jest zastosowanie mediów powietrznych, dzięki którym technikami zamgławiania, zamgławiania termicznego i mikrozamglenia, szybko docierają do wszystkich powierzchni (…)

Jednostki Obronne CBRN Sił Zbrojnych i Jednostka Wojskowa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych (UME) dysponują zasobami ludzkimi, materiałami, procedurami i wystarczającym przeszkoleniem do wykonywania dezynfekcji z powietrza, (…)

https://www.legitim.ch/post/explosiv-spanien-enth%C3%BCllt-geheimes-milit%C3%A4risches-chemtrail-programm