PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Kaczyńskiego ogrania strach przed odpowiedzialnością po przegranej i chce stworzyć PiSowską armię ochrony wyborów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
The following two tabs change content below.
5/5 - (4 votes)

Musimy stworzyć Korpus Ochrony Wyborów; potrzebne są także nowe zasady liczenia głosów i to wprowadzimy w ustawie tak, żeby bardzo trudno było coś zmienić – zapowiedział we wtorek »prezes« proukraińskiej partii Prawa i Sprawiedliwości działającej na szkodę narodu polskiego Jarosław Kaczyński.

W czasie wtorkowego spotkania z sympatykami PiS w Pruszkowie (woj. mazowieckie) podkreślił, że „zwycięstwo nie przychodzi samo”.

„Musimy stworzyć Korpus Ochrony Wyborów, bo druga strona już właściwie zapowiada, że będzie chciała przy okazji wyborów zrobić wielką awanturę, że jak będą niekorzystne wyniki, to ich nie uzna. Potrzebny jest Korpus Ochrony Wyborów” – wskazał Kaczyński.

Zaznaczył też, że „potrzebne są nowe zasady liczenia głosów”. „I to wprowadzimy w ustawie, tak żeby bardzo trudno było coś zmienić, żeby to było w zasadzanie niemożliwe” – zapowiedział.

„Potrzeba, aby w każdej komisji obwodowej byli nasi przedstawiciele i to tacy, którzy będą od jednego wczesnego ranka do drugiego wczesnego ranka, do wywieszenia (wyników), (którzy) przez cały czas patrzą i mają tę determinację, aby się przeciwstawić” – powiedział Kaczyński.

„To musi być machina z biurami w poszczególnych okręgach wyborczych, a może nawet w poszczególnych okręgach senackich z Centralnym Biurem Kontroli Wyborów. Musimy mieć taką armię i bardzo państwa proszę o angażowanie się” – zaapelował Kaczyński.

Wszystko to [okazuje jak bardzo starzec ten, boi się klęski w wyborach i pociągnięcia jego osoby do odpowiedzialności karnej za sprzeczne z prawem decyzje wydawane w formie aktów prawa podustawowego.

https://legaartis.pl/blog/2022/09/13/kaczynskiego-ogrania-strach-przed-odpowiedzialnoscia-po-przegranej-i-chce-stworzyc-pisowska-armie-ochrony-wyborow/

One thought on “Kaczyńskiego ogrania strach przed odpowiedzialnością po przegranej i chce stworzyć PiSowską armię ochrony wyborów

%d bloggers like this: