PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wysłannik Putina we Władywostoku: „Zachód chce zredukować populację świata do 1 miliarda”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Wysłannik Putina we Władywostoku: „Zachód chce zredukować populację świata do 1 miliarda”.

Wschodnie Forum Ekonomiczne (Prezydenckie Biuro Wykonawcze Rosji CC BY 4.0)

Anglosasi chcą zredukować populację świata do miliarda ludzi. Grigorij Kuranow, zastępca wysłannika Putina na Daleki Wschód, powiedział to na dorocznym Wschodnim Forum Ekonomicznym we Władywostoku.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Aby to osiągnąć, Zachód tworzy między innymi wirusa niepłodności i sztuczne epidemie, tak że co trzeci mieszkaniec Rosji umiera, powiedział Kuranov w przemówieniu do studentów.

Według obliczeń tych towarzyszy wystarczy, że mamy 50 milionów ludzi w naszym kraju. Obecnie mamy około 150 milionów. Oznacza to, że co trzeci z nas powinien zostać wysłany do innego świata.

Amerykański naukowiec i emerytowany profesor Dennis Meadows ogłosił w 2017 roku, że znikną miliardy ludzi. W tym samym roku organizacja We Love Earth rozmawiała z nim o jego książce z 1972 roku „The Limits to Growth”, nad którą pracował pod auspicjami Klubu Rzymskiego.

wywiadzie Meadows powiedział, że na świecie jest zbyt wielu ludzi. „Liczba i tak spadnie. Mam nadzieję, że zostanie to zrobione w sposób cywilizowany i pokojowy.

Według emerytowanego profesora planeta może poradzić sobie z jednym lub dwoma miliardami ludzi. „Jesteśmy teraz na siódmym miejscu, więc liczba ta musi znacznie spaść”.

%d bloggers like this: