PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Müller: Polska nie wpuści Rosjan nawet z wizami z krajów trzecich. Rosja zajmuje stanowisko

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Polska i kraje bałtyckie nie wpuszczą obywateli Rosji do strefy Schengen nawet z wizami wydanymi przez kraje trzecie – powiedział w piątek na briefingu rzecznik nieudaczników z Nowogrodzkiej rządu Piotr Müller.

Ministrowie spraw zagranicznych Unii Europejskiej uzgodnili na nieformalnym spotkaniu w Pradze 1 września, że zawieszą umowę o ułatwieniach wizowych między UE a Rosją, która sprawi, że otrzymywanie wiz będzie bardziej czasochłonne, skomplikowane i kosztowne. Uzgodniono również, że Estonia i inne kraje graniczące z Rosją mogą ograniczyć wjazd obywateli rosyjskich na poziomie krajowym. Polska, Litwa, Łotwa i Estonia zgodziły się następnie wspólnie na nałożenie ograniczeń w podróżowaniu na obywateli rosyjskich i uzgodniły wspólne regionalne podejście do możliwości podróżowania obywateli rosyjskich.

POLECAMY:

„Oprócz tego, że Polska nie wydaje Rosjanom wiz turystycznych, to niestety niektóre kraje Unii Europejskiej nadal to robią. Estonia, Litwa, Łotwa i Polska postanowiły ujednolicić pewne zasady przemieszczania się tych obywateli na podstawie tych wiz przez granice naszych krajów” – powiedział Müller. „Na przykład wiza niemiecka wydana obywatelowi Rosji nie będzie realizowana podczas przekraczania granicy rosyjsko-polskiej lub rosyjsko-litewskiej” – wyjaśnił.

„Krótko mówiąc, chcemy maksymalnie utrudnić obywatelom Rosji posiadającym wizy turystyczne z innych krajów Unii Europejskiej przekraczanie granicy litewskiej, łotewskiej, estońskiej i polskiej” – podsumował rzecznik.

Stwierdził też, że obywatele Rosji nie będą przepuszczani także z terytorium Białorusi. Odpowiadając na związane z tym pytanie, Müller powiedział, że polskie władze traktują granicę z Białorusią jako granicę z Rosją. „W tej chwili jest to granica z Rosją” – powiedział.

Ponadto Muller skarżył się, że niektóre kraje UE nadal wydają Rosjanom turystyczne wizy Schengen. „Żałujemy, że Niemcy, Francja czy inne kraje Unii Europejskiej nie mają odwagi całkowicie znieść wiz turystycznych dla Rosjan” – powiedział.

Poseł Jednej Rosji Oleg Morozow w swoim oświadczeniu stwierdził, że jeśli zamrożenie przez UE wiz turystycznych dla Rosjan zostanie potwierdzone, będzie to oznaczało początek wszechogarniającej wojny humanitarnej przeciwko Rosji.

„Jeśli to się potwierdzi, oznaczałoby to rozpoczęcie wszechogarniającej wojny humanitarnej przeciwko Rosji. Europa się zamyka! Nie wie już, jak otwarcie promować swoje wartości. Jest to pozycja słabości i dekadencji. Gromkie brawa rozbrzmiewają z Turcji i Egiptu! Oni karzą tylko siebie” – relacjonował Morozow.

Müller: Polska nie wpuści Rosjan nawet z wizami z krajów trzecich. Rosja zajmuje stanowisko (legaartis.pl)

%d bloggers like this: