PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Kiedy uchodźcy przyjeżdżają z Ferrari do UE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Kiedy uchodźcy przyjeżdżają z Ferrari do UE

Przez Peter Haisenko

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Od kilku miesięcy na niemieckich drogach widuje się coraz więcej pojazdów z ukraińskimi tablicami rejestracyjnymi. Zauważalne jest, że są to głównie nowe drogie modele. To są uchodźcy, którzy są wspierani przez nasze wpływy podatkowe. Ale dlaczego w ogóle przychodzą?

W ciągu ostatnich kilku dni przeczytałem w prasie codziennej głośny artykuł o Ukraince, która uciekła z Odessy. To mnie zaskoczyło. Miasto Odessa nie jest dotknięte wojną. Tylko w niektórych miejscach poza miastem dochodziło do uderzeń i były one skierowane tylko przeciwko celom wojskowym. Jak donosi nawet telewizja ÖRR, normalne życie toczy się w Odessie. Kluby są otwarte, tylko z ograniczeniem, że godzina policyjna została wprowadzona od 23:00. Jaki to powinno mieć sens, musi pozostać tajemnicą Zełenskiego. Ale jak wiarygodne są w ogóle raporty z Odessy?

W moim otoczeniu jest starszy pan, który od lat regularnie podróżuje do Odessy, aby spędzić tam przyjemne chwile. Również w tym roku, po 24 lutego, ten dżentelmen już kilkakrotnie podróżował do Odessy. Już nie bezpośrednio, ale na objeździe przez Mołdawię, a następnie autobusem. Te podróże w dużej mierze poszły gładko. Tak samo łatwy jak pobyt w samej Odessie. I nie, w Odessie nikt nie głoduje i można się upić. Tylko godzina policyjna przypomina wojnę. Przynajmniej to ten dżentelmen wie, jak zgłosić i gdyby to nie było prawdą, gdyby nie podróżował do Odessy wielokrotnie. Dlaczego więc ludzie uciekają z Odessy?

Kijów jest 1000 kilometrów od frontu

Sam Kijów znajduje się tysiąc kilometrów od frontu. Ogólnie rzecz biorąc, trzy czwarte Ukrainy nie jest bezpośrednio dotknięte walkami. Rosyjskie wojsko już dawno wycofało się z obszaru wokół Kijowa, ponieważ to wczesne natarcie spełniło swoje zadanie. Mianowicie, aby uniemożliwić ukraińskiej armii przeniesienie swoich sił stamtąd na wschód. Samo miasto Kijów jest prawie nietknięte przez wojnę. Dlaczego więc ludzie uciekają z Kijowa? Dlaczego ponad 20 procent obywateli Ukrainy opuściło ojczyznę i dlaczego tak wielu z nich wraca? Myślę, że po raz kolejny niemiecka polityka powitalna odgrywa tu pewną rolę.

Czy nie jest kuszące dla każdego Ukraińca skorzystanie z okazji, aby spojrzeć na inne części Europy, gdy nie kosztuje to prawie nic? Jeśli zostaniesz zaproszony do Niemiec z obietnicą, że nie będziesz musiał płacić za podróż, jedzenie i zakwaterowanie? Jeśli uda ci się uciec od warunków panujących w tym zepsutym kraju, przynajmniej na jakiś czas? Z perspektywą braku konieczności powrotu? To jedna strona i to nie są te, które widzisz w eleganckich samochodach na naszych ulicach. Należą do innej kategorii. To te, które należą do ukraińskiej nomenklatury. Doskonale wiedzą, że jako sługusy zbrodniczego reżimu lub zintegrowani aktorzy zbrodniczego reżimu, nie mogą oczekiwać, że utrzymają swój status, gdy Kijów zostanie oczyszczony. Kiedy cała banda przestępców musi odpowiedzieć przed zwykłymi sądami. Następuje wtedy koniec luksusu i przywilejów, a w najgorszych przypadkach wolności.

Masakra w Odessie czeka na wyjaśnienie

To samo dotyczy samej Odessy. Masowe morderstwo, w którym 2 maja 2014 r. zginęło 48 osób, a ponad 200 zostało rannych, nigdy nie zostało rozpatrzone i żaden sprawca nie został postawiony przed sądem. Przypominam sobie, że w tym czasie ludzie uciekali do budynku związków zawodowych przed morderczymi nacjonalistami, a mordercy następnie podpalali budynek i nie pozwalali nikomu uciec z piekła. Teraz jednak, po rozpoczęciu rosyjskiej operacji, istnieje konkretne niebezpieczeństwo, że te morderstwa zostaną jeszcze rozwiązane, a sprawcy postawieni przed sądem. Zakładam więc, że wielu z tych, którzy teraz uciekli z Odessy, mniej więcej należy do tej grupy ludzi. Niektórzy ludzie prawdopodobnie zabrali ze sobą swoje ukochane Ferrari lub grubego Range Rovera. Ponadto wiadomo, że ciała tych kategorii na Ukrainie są częściej obsługiwane w rękawiczkach dziecięcych podczas inspekcji, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest w nim wysokiej rangi aparatczyk, z którym nie chce się zadzierać. Nawet jeśli siedzą w nim mężczyźni w wieku poborowym, którym w rzeczywistości nie wolno opuszczać swojego kraju.

Jak głupio musisz się czuć, kiedy przekazujesz darowizny biednym Ukraińcom, a potem musisz widzieć Ukraińców jeżdżących tutaj eleganckimi samochodami? Pojazdami, które zostały opłacone pieniędzmi przekierowanymi z hojnych darowizn Zachodu, sprzeniewierzono. Podobnie jak broń NATO, która już znalazła drogę z Ukrainy na cały świat, a także do Rosji poprzez czarny rynek. Te „zyski” mogły być również wykorzystane na zakup różnych luksusowych samochodów, które teraz krążą po naszych ulicach z „UA” na tablicy rejestracyjnej.

Istnieją dwie kategorie uchodźców

Nie chcę zaprzeczyć, że są prawdziwi uchodźcy z Ukrainy. Prawdopodobnie będą to ci, którzy mieszkali na wschodzie kraju i jako nacjonaliści lojalni wobec Kijowa nie widzą dla siebie przyszłości, gdy Kijów nie będzie już trzymał nad nimi ochronnej ręki. Ale (nadal) nie ma powodu, aby uciekali z kraju. Jednak te osoby wewnętrznie przesiedlone nie znajdą w swoim kraju tak komfortowych warunków, jak gdyby kontynuowały podróż bezpośrednio do Niemiec. Wielu z nich jest również wśród tych, którzy nękali swoich rosyjskojęzycznych rodaków za zgodą Kijowa. Tak jak jest to obecnie standard w zachodniej Ukrainie. Zobacz tutaj:
https://www.anderweltonline.com/klartext/klartext-20221/ukrainer-fluechten-aus-angst-vor-radikal-nationalistischen-ukrainern/
W ten sposób obserwuję, że ludzie uciekają z Ukrainy z przeciwnych motywów. Niektórzy uciekają, zwłaszcza z zachodnich części, ponieważ są nękani przez nacjonalistów, a inni przez nacjonalistów, ponieważ obawiają się, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za to, że zachowywali się bardzo źle wobec rosyjskojęzycznych współobywateli.

Puczyści nie zasługują na sympatię

Tak czy inaczej, każdy, kto przyjeżdża z Ukrainy na Zachód z Ferrari lub innymi luksusowymi samochodami, nie ma prawa do prawa pobytu lub alimentów, a już na pewno nie do azylu. To ci, którzy jako słudzy lub sprawcy skorzystali na zamachu stanu na Majdanie i dlatego są co najmniej współwinni stanu wojny na Ukrainie. Nie możesz oczekiwać ode mnie żadnej sympatii. Tak samo jak ukraińscy politycy, którzy domagają się od Niemiec rezygnacji i zamrożenia rosyjskiej energii, ale sami bezwstydnie importują rosyjski gaz, aby nie musieć się zamarzać. Fakt, że nadal w ogóle otrzymują gaz z Rosji, jest dowodem na to, że Rosja nie podejmuje żadnych działań, które szkodzą zwykłym obywatelom Ukrainy.

To, że nie otrzymujemy gazu, nie jest zasługą Rosji, ale naszych polityków, którzy przedkładają dobrobyt Ukrainy nad dobro własnego kraju, bez względu na to, co myślą o tym niemieccy wyborcy. Ci sami politycy, którzy nadal propagują i promują samochody elektryczne, a jednocześnie domagają się oszczędzania energii elektrycznej. Dotowane z pieniędzy podatników samochody elektryczne przejeżdżają przez zaciemnione miasta, a ukraińskie samochody sportowe dają koncert ze swoich szlachetnych rur wydechowych. Nie ma słów, aby kompleksowo opisać to szaleństwo. Nie ośmielam się więc decydować, czy te warunki można przypisać galopującemu szaleństwu, czy antyniemieckiej ideologii. W każdym razie przyłączam się do apeli pani poseł Wagenknecht i pani poseł Weidel o zbiorową dymisję rządu. Byłby to jedyny dopuszczalny pakiet absolutorium.

Dodatek:

Kierowcy ukraińskich pojazdów nie mają powodu obawiać się ścigania za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Jak chciałeś zbierać grzywny? W Austrii polityk FPÖ już na to narzekał:
https://exxpress.at/nepp-ueber-ukrainische-luxusautos-in-wien-veraergert/ (Ze zdjęciami szlachetnych samochodów)

Anderweltonline.com: Kiedy uchodźcy przyjeżdżają z Ferrari

%d bloggers like this: