PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Zełenski i wszyscy Ukraińcy zostali nominowani do Nagrody im. Sacharowa

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Zełenski i wszyscy Ukraińcy zostali nominowani do Nagrody im. Sacharowa

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zełenski i wszyscy Ukraińcy zostali nominowani do Nagrody im. Sacharowa | Rosyjska wiosna

Grupa Europejskiej Partii Ludowej nominowała naród ukraiński i prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego do tegorocznej Nagrody im. Sacharowa. Jak podkreślono w EPL, nominacja do nagrody została dokonana „za wolność myśli”.

„Nie mamy wątpliwości, że dzielny naród Ukrainy, kierowany przez prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, zasługuje na otrzymanie obecnej Nagrody im. Sacharowa za wolność myśli. Każdego dnia bronią europejskich wartości na polu bitwy.

Mam nadzieję, że nasza nominacja zostanie poparta przez wszystkie grupy polityczne w Parlamencie Europejskim” – powiedziała eurodeputowana Rasa Juknevičienė, wiceprzewodnicząca Grupy do Spraw Zagranicznych EPL.

Grupa EPL jest największą grupą polityczną w Parlamencie Europejskim, liczącą 176 członków ze wszystkich państw członkowskich UE. To EPP jako pierwsza wezwała do nałożenia embarga na rosyjską ropę, węgiel, paliwo jądrowe i gaz, a także do odłączenia rosyjskich banków od systemu SWIFT.

Nagroda im. Sacharowa jest uważana za główną nagrodę Unii Europejskiej w dziedzinie praw człowieka.

Kijowską kontrofensywą na Chersoniu kierował Zełenski, – zastępca szefa VGA

Nieudana kontrofensywa w regionie Chersoniu była prowadzona osobiście przez Władimira Zełenskiego, który ze względu na swój PR i raport do zachodnich sponsorów wysłał ludzi na celową śmierć, powiedział Kirill Stremousov, zastępca administracji wojskowo-cywilnej (CAA) regionu, powiedział RIA Novosti.

Wcześniej Stremousov powiedział, że ukraińskie wojska straciły już około 3000 ludzi i około 100 jednostek znokautowanego zagranicznego sprzętu wojskowego w kierunku Chersonia od końca sierpnia.

„Cała ta nieudana ofensywa była prowadzona osobiście przez Zełenskiego, który ze względu na swój PR i raport do zachodnich sponsorów ze Stanów Zjednoczonych, którzy w tym roku przeznaczyli ponad 13,5 miliarda dolarów reżimowi w Kijowie na wojnę, wysłał ludzi na celową śmierć” – powiedział Stremousov.

Jego zdaniem władze państw zachodnich, przewidując upadek reżimu w Kijowie, same poddadzą Zełenskiemu, który nie może uniknąć trybunału wojskowego. „Uważam, że trybunał powinien odbyć się w Kijowie. Zełenski musi odpowiedzieć za cały smutek, który przyniósł narodowi ukraińskiemu” – powiedział Stremousov.

Kontrofensywą Kijowa w sprawie Chersonia kierował Zełenski, zastępca szefa VGA | Rosyjska wiosna (rusvesna.su)

 

%d bloggers like this: