PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Angielski muzyk i współzałożyciel Pink Floyd – Roger Waters – prosi Zełenską o pomoc w przekonaniu męża do „zaprzestania rzezi” na Ukrainie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

MUZYK Roger Waters z PINK FLOYD prosi pierwszą damę Ukrainy o pomoc w przekonaniu męża do „zaprzestania rzezi”

Angielski muzyk i współzałożyciel Pink Floyd Roger Waters napisał list otwarty do ukraińskiej pierwszej damy Ołeny Zełenskiej, prosząc ją o przekonanie męża do zgody na zawieszenie broni z Rosją i „zakończenie rzezi”.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zaczął pisać: „Moje serce krwawi dla ciebie i wszystkich ukraińskich i rosyjskich rodzin zniszczonych przez straszliwą wojnę na Ukrainie”.

Jego list, opublikowany na Facebooku, był odpowiedzią na wywiad Zełenskiej z Laurą Kuenssberg w BBC, w którym powiedziała: „Jeśli poparcie dla Ukrainy będzie silne, kryzys będzie krótszy”.

Yahoo News donosi: Współzałożyciel Pink Floyd zakwestionował jej oświadczenie, pisząc: „Hmmm? Myślę, że to zależy od tego, co rozumiesz przez „wsparcie dla Ukrainy”?

„Jeśli przez „wsparcie dla Ukrainy” rozumiesz, że Zachód nadal dostarcza broń armiom rządu w Kijowie, obawiam się, że jesteś w tragicznym błędzie.

Waters dodał, że „wrzucanie benzyny w postaci uzbrojenia do wymiany ognia w przeszłości nigdy nie pomogło skrócić wojny i nie zadziała również teraz”, ponieważ w tym przypadku „większość benzyny (a) jest wrzucana do ognia z Waszyngtonu, który znajduje się w stosunkowo bezpiecznej odległości od pożogi, oraz (b) ponieważ „wyrzutnie benzyny” wyraziły już zainteresowanie zapewnieniem, że wojna potrwa tak długo, jak to możliwe.”

Wokalista is this the life we really want? zasugerował, że „aby osiągnąć inny wynik”, zamiast polegać na wsparciu Zachodu, „być może będziemy musieli szukać innej drogi”, a ścieżka może leżeć w „deklarowanych wcześniej dobrych intencjach” prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.

W dalszej części listu Waters odniósł się do obietnic złożonych przez ukraińskiego prezydenta podczas kampanii wyborczej w 2019 roku.

Obejmowały one obietnicę „zakończenia wojny domowej na wschodzie i zapewnienia częściowej autonomii pokojowi w Donbasie oraz Doniecku i Ługańsku, a także „ratyfikowania porozumienia Mińsk II”, które miało zapewnić zawieszenie broni między ukraińskim rządem a wspieranymi przez Rosję separatystami na wschodzie kraju.

„Można tylko przypuszczać, że polityka wyborcza pani męża nie podobała się pewnym grupom politycznym w Kijowie i że te grupy przekonały pana męża do diametralnej zmiany kursu wbrew mandatowi ludu (sic)” – napisał Waters.

„Niestety, wasz stary mistrz zgodził się na te totalitarne, antydemokratyczne lekceważenie woli narodu ukraińskiego, a siły skrajnego nacjonalizmu, złośliwie się w cieniu, od tego czasu rządzą Ukrainą.

„Od tego czasu przekroczyliście również szereg czerwonych linii, które zostały jasno określone przez waszych sąsiadów, Federację Rosyjską, przez kilka lat, w wyniku czego wy, skrajni nacjonaliści, wprowadziliście swój kraj na drogę do tej katastrofalnej wojny”.

Waters zakończył swój list, prosząc Zełenską o pomoc w „przekonaniu naszych przywódców do zaprzestania rzezi”.

2 thoughts on “Angielski muzyk i współzałożyciel Pink Floyd – Roger Waters – prosi Zełenską o pomoc w przekonaniu męża do „zaprzestania rzezi” na Ukrainie

%d bloggers like this: