PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Podżegacz wojenny z World Economic Forum – Liz Truss – premier Wielkiej Brytanii

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Podżegacz wojenny z WEF Liz Truss, premier Wielkiej Brytanii

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

6 września 2022 rAutor: Thomas Oysmüller

Liz Truss zastąpiła Borisa Johnsona. Nowy premier Wielkiej Brytanii jest uważany za twardogłowego w eskalacji przeciwko Rosji. Jest gotowy na Wielki Reset, a nawet na wojnę nuklearną.

Liz Truss jest „Młodym Globalnym Liderem” Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba (WEF). Kilka dni po rosyjskiej inwazji na Ukrainę i rozpoczęciu „wojskowej operacji specjalnej” Liz Truss, była minister spraw zagranicznych, natychmiast chciała więcej. Wezwała Wielką Brytanię i NATO do „walki na Ukrainie” i odrzuciła negocjacje. Cel wojenny dla Trussa? Nic innego jak koniec Federacji Rosyjskiej, jaką znamy po zwycięstwie NATO nad Związkiem Radzieckim.

Wojna nuklearna Liz

Później wezwała do „globalnego NATO” i, według Financial Times, jest „sfrustrowana niechęcią Waszyngtonu do przyjęcia twardszej linii wobec Rosji”. Powiedziała nawet, że jest „gotowa” na wojnę nuklearną.

Wraz z Trussem WEF Klausa Schwaba zainstalował kolejną kadrę jako szef rządu. Przypomnijmy sobie słowa schwaba sprzed kilku lat, kiedy był „dumny” z tego, że „penetrował szafki”. Macron, Alexander De Croo z Belgii, Sanna Marin z Finlandii to tylko nieliczni szefowie rządów UE, którzy są również „Młodymi Globalnymi Liderami” WEF. Annalena Baerbock jest również wybitnym członkiem.

Agent WEF Truss chce również ostrego stanowiska wobec Chin. Obiecała sklasyfikować Chiny „jako zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Wielkiej Brytanii”. NATO musi również zapewnić, że „Tajwan może się bronić”. To jest pewne: kompleks wojskowo-przemysłowy raduje się w obliczu ich zapowiedzi.

Truss twierdzi również, że „zawsze” był przeciwko blokadom. Jest to całkowicie błędne. W październiku 2020 r. zaciekle broniła ograniczenia Covid Johnsona w BBC. Powiedziała wtedy:

„Rozszerzyliśmy testy i śledzenie kontaktów i pracujemy nad znalezieniem szczepionki, ale dopóki nie będziemy mieli szczepionki, musimy żyć z tą chorobą. A środki, które podjęliśmy i które mamy teraz […], są najlepszym sposobem, aby sobie z tym poradzić. I zauważam, że żaden z krytyków nie proponuje alternatywnych środków, po prostu mówią, że nie podobają im się obecne środki.

Do obowiązkowych szczepień

Później poparła również obowiązkowe szczepienia w sektorze zdrowia i wprowadzenie paszportów szczepień QR w celu ograniczenia dostępu do codziennych miejsc. Dziś mówi, że zawsze była przeciwna surowym ograniczeniom i nie wprowadziłaby ich w życie jako premier.

Czego więc Wielka Brytania może oczekiwać od Trussa? Będzie nadal realizować program wielkiej transformacji społecznej jako „Wielki Reset”. Deindustrializacja, zubożenie i wywłaszczenie wielkich mas, jak również dozbrojenie i sprzedaż prywatnym korporacjom będą kontynuowane. Capital umieścił kolejnego agenta na Downing Street.

Brytyjska satyryk powiedziała po wyborze: „Kobieta ma mózg trzmiela i twarz śledzia. Nie ma nawet wykształcenia wyższego. Uczęszczała tylko do Oksfordu, ale nawet nie ukończyła Oksfordu, po prostu tam przyjechała.

Według sondaży tylko 22 procent Brytyjczyków jest zadowolonych z wyborów, a tylko dwa procent uważa, że Truss byłby „świetny” dla Wielkiej Brytanii. Było to widoczne już w poniedziałek, dzień przed jej wyborami w partii. Zanim dotarła do siedziby partii konserwatywnej, wielu protestujących zebrało się już, aby powitać ją okrzykami „wygwizdywania”.

Podżegacz wojenny WEF Liz Truss, premier Wielkiej Brytanii (tkp.at)

%d bloggers like this: