PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Ukryte fakty o Grecie Thunberg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Ukryte fakty o Grecie Thunberg

 

Szwedzka eko-aktywistka Greta Thunberg nie jest prostą dziewczyną z ludu, ale potomkinią Nagrody Nobla w dziedzinie chemii z 1903 roku Svante August Arrhenius, jej matka jest śpiewaczką operową, uczestniczką Eurowizji 2009 Maleną Ernman, jest Żydówką Sarah Magdalena Ernman.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

 

Greta Thunberg, cóż, niezbyt biedna dziewczyna i nie pochodzi z prostej rodziny, mieszka w Sztokholmie w Szwecji, w elitarnym domu w centrum szanowanej dzielnicy Sztokholmu w mieszkaniu z sześcioma dużymi pokojami, z widokiem na zatokę Barnhusviken i Kungsholms Beach Pulkabacke Park. Ponadto jej rodzina posiada luksusową willę w południowej Europie. Koszt 6-pokojowego mieszkania Grety w Sztokholmie został oszacowany przez firmę z branży nieruchomości na 1 070 800 USD.

 

Jej ciotka Anna Horn af Rantzien była członkinią Partii Zielonych w szwedzkim parlamencie w latach 1988-1991.

A jej druga ciotka, hrabina Mia Horn af Rantzien, jest szwedzką ekonomistką i dyplomatką. Jej Ekscelencja Hrabina Mia Horn af Ranzien, Ambasador przy WTO i Stały Przedstawiciel przy WTO, ze Szwecji.

Jest także przyjaciółką księżnej Wiktorii Bernadotte.

 

Po ukończeniu szkolenia dyplomatycznego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych przez cztery lata pracowała w Ambasadzie Szwecji w Hanoi w latach 1978-1982. Następnie w latach 1982-1984 odbył służbę w Biurze ONZ Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Sztokholmie, a w latach 1984-1985 w Side. Po otrzymaniu doktoratu w latach 1986-1994, Mia Horn af Ranzien została mianowana głównym ekonomistą Federalnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych w 1994.In 1996 roku została mianowana ministrem szwedzkiego przedstawicielstwa w Genewie, aby być szwedzkim przedstawicielem w wielu organizacjach ONZ w latach 1996-2000. W 2000 r. została mianowana sekretarzem generalnym Parlamentarnej Komisji ds. Szwedzkiej Globalnej Polityki Rozwoju. W 2004 roku została ambasadorem Szwecji przy WTO w Genewie. W latach 2005–2007 została wybrana na przewodniczącą Komitetu Sterującego WTO ds. szerszej zintegrowanej struktury. Oraz przewodniczący grupy zadaniowej WTO ds. ułatwień w handlu w 2006 r. Prowadziła również negocjacje w sprawie przystąpienia Białorusi do Światowej Organizacji Handlu (WTO) w latach 2005-2009. W 2007 roku Mia Horn af Ranzien została mianowana ambasadorem ds. środowiska morskiego.

 

Ciotka Grety Thunberg, Mia Horn af Ranzien, była gubernatorem IDS University of Sussex w latach 2002-2008, członkiem zarządu Instytutu Afryki Północnej 2008-2010, członkiem zarządu Swedfund 2010-2012, członkiem rady doradczej Centrum Badawczego UNICEF, Florencja, 2000-2010 2006, członkiem Światowego Forum Ekonomicznego, Global Agenda Council 2012-2014, członkiem Niezależnego Komitetu Nominacyjnego GRI 2015-2016. Członek Komitetu Stypendialnego Fundacji Króla „Młode Przywództwo” na lata 2012-2017. Mia Horn af Ranzien została wybrana na członka Królewskiej Szwedzkiej Akademii Inżynierii w 2013 r. i była przewodniczącą Sekcji Ekonomicznej IX IVA w latach 2016-2018. Jest członkiem zarządu Sida, Nagrody Nobla Outreach AB, IIES (Institute for International Economic Research), STINT i Misum, a także Insight Council of the Swedish Institute.

 

Sophia Horn af Ranzien jest dyrektorem zarządzającym/dyrektorem generalnym GRANULAR AB.

 

Granular jest spółką zależną Solum, założoną w 2009 roku. Monsanto nabyło połowę działalności w 2014 roku. Na mocy umowy z DuPont Corporation DowDuPont, Granular przejął zarządzanie cyfrowym oprogramowaniem agronomicznym DowDuPont o nazwie Encirca. DowDuPont i Monsanto są liderami w produkcji GMO.

 

Greta cierpi na autyzm, według mediów, może to być podróbka i jest absolutnie zdrowa. Żywność modyfikowana genetycznie (GMO) jest przyczyną autyzmu u dzieci. Ekspozycja na składnik glifosat w herbicydzie Roundup znacznie zwiększa ryzyko autyzmu.

 

Źródło:

Wyszukiwarka netto

%d bloggers like this: