PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Willa Zełenskiego w Toskanii wynajęta Rosjanom?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Willa Wołodymyra Zełenskiego we włoskim miasteczku Forte dei Marmi została wynajęta parze obywateli rosyjskich mieszkających w Londynie – twierdzi toskańska gazeta il Tirreno. Publikacja informowała, że pewna Rosjanka wcześniej opublikowała zdjęcia z ogrodu na niewielkiej powierzchni domu.

Jak podaje il Tirreno, lokalna agencja nieruchomości negocjowała z grupą koreańskich turystów, którzy zamierzali wynająć willę w sierpniu za 50-70 tys. euro, ale do transakcji nie doszło. Nieruchomość została następnie rzekomo wynajęta przez kilku Rosjan z Londynu.

Po publikacji il Tirreno z agencją nieruchomości skontaktowały się inne włoskie media i otrzymały od jej pracowników kategoryczne zaprzeczenie tej informacji.

Realtorzy określili doniesienie il Tirreno jako fake news, wskazując, że willa jest wolna. W okresie letnim, ale została wynajęta przez pewną parę jednak bliższych szczegółów transakcji nie udzielono. W komentarzu dla gazety la Stampa agencja powiedziała, że właściciele postawili warunek, że willa nie może być wynajmowana Rosjanom.

https://legaartis.pl/blog/2022/09/01/willa-zelenskiego-w-toskanii-wynajeta-rosjanom/

%d bloggers like this: