PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Kaczyński domaga się od Niemiec 1,3 biliona dolarów reparacji. Czy działanie to ma na celu wywołanie konfliktu Polsko-Niemieckiego?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Polska będzie domagać się od RFN ponad biliona dolarów reparacji za szkody wyrządzone podczas II wojny światowej – zapowiedział szef rządzącego w Polsce PiS Jarosław Kaczyński.

„Kwota, która została przedstawiona jako wartość zniszczeń, to 6 bilionów 200 miliardów złotych (1,3 biliona dolarów – przyp. red.)” – powiedział Kaczyński, przedstawiając raport o stratach wojennych Polski.

Zdaniem Kaczyńskiego, kwota ta jest „całkowicie przystępna dla Niemiec”. Nie wykluczył jednak, że w przyszłości może ona wzrosnąć.

Zdaniem Kaczyńskiego „Niemcy nie zapłaciły jeszcze za swoje zbrodnie przeciwko Polsce.” Miał pretensje, że wielu zbrodniarzy hitlerowskich nie zostało ukaranych, a niektórzy nawet „zajmowali wysokie stanowiska” w powojennych Niemczech.

Szef PiS powiedział, że przedstawienie raportu o reparacjach to „decyzja o podniesieniu tej kwestii na arenie międzynarodowej, a zwłaszcza w relacjach polsko-niemieckich”. Powiedział, że Polska chce „rekompensaty za wszystko, co państwo niemieckie i naród niemiecki zrobiły Polsce w latach 1939-1945”.

„To jest nasz cel, który wpisuje się w koncepcję przywrócenia normalności funkcjonowania państwa polskiego” – podkreślił Kaczyński.

W Polsce kilka lat temu podniesiono kwestię, że Niemcy powinny zapłacić republice reparacje za szkody podczas II wojny światowej, a do wyliczenia kwoty powołano specjalną komisję sejmową. Rząd niemiecki wielokrotnie oświadczał, że nie zamierza dokonywać płatności na rzecz Polski: Berlin uważa, że wypłacił już wystarczające reparacje i nie ma powodu, by kwestionować odmowę reparacji przez Polskę w 1953 roku.

https://legaartis.pl/blog/2022/09/01/kaczynski-domaga-sie-od-niemiec-13-biliona-dolarow-reparacji-czy-dzialanie-to-ma-na-celu-wywolanie-konfliktu-polsko-niemieckiego/

%d bloggers like this: