PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Protestujący maszerują w Belgradzie przeciwko planowanej gali „Gay Pride”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Protestujący maszerują w Belgradzie przeciwko planowanej gali „Gay Pride”

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

 

Protestujący maszerują przeciwko planowanemu wydarzeniu  „Gay Pride” w Serbii

BELGRAD, 28 sierpnia (Reuters) – Tysiące religijnych i prawicowych przeciwników europejskiej gali gejowskiej, która ma być organizowana przez Belgrad, protestowało w niedzielę w stolicy Serbii, mimo że rząd zapowiedział, że zrezygnuje lub opóźni wydarzenie Pride.

Belgrad ma być gospodarzem marszu EuroPride 17 września, wydarzenia organizowanego co roku w innym europejskim mieście. Ale prezydent Aleksandar Vučić powiedział w sobotę, że zostanie on odwołany lub przełożony, powołując się na takie powody, jak groźby ze strony prawicowych aktywistów. czytaj więcej

Niedzielny protest przeciwko wydarzeniu EuroPride, który odbył się podczas procesji z okazji święta religijnego, był prowadzony przez duchownych z Serbskiego Kościoła Prawosławnego, z których niektórzy biskupi twierdzą, że wydarzenie Pride zagraża tradycyjnym wartościom rodzinnym i powinno zostać zakazane.

„Ratujmy nasze dzieci i rodzinę” – głosił jeden z transparentów podtrzymywanych przez protestujących w niedzielę, z których niektórzy również nieśli krzyże.

Inni, którzy przyłączyli się do niedzielnego marszu, skandowali hasła popierające skrajnie prawicowe lub nacjonalistyczne sprawy.

Reklama · Przewiń, aby kontynuować

Niektórzy machali rosyjskimi flagami, co było wyrazem poparcia dla Moskwy, tradycyjnego sojusznika Serbii, gdy rząd w Belgradzie próbuje zrównoważyć swoje ambicje przystąpienia do Unii Europejskiej z długoletnimi związkami z Rosją i Chinami.

Prezydent powiedział w sobotę, że EuroPride zostanie złomowany lub zatrzymany później ze względów bezpieczeństwa. Oprócz gróźb ze strony prawicowych „chuliganów”, przytoczył takie kwestie, jak trwający spór z Kosowem i kryzys energetyczny. czytaj więcej

„Stanie się to, ale w innym i szczęśliwszym czasie” – powiedział o wydarzeniu EuroPride.

Przedstawiciel ONZ w Serbii skrytykował zakaz EuroPride w Belgradzie. „Byłoby to sprzeczne z międzynarodowymi zobowiązaniami Serbii w zakresie praw człowieka” – powiedział w oświadczeniu Francoise Jacob, koordynator ONZ w Serbii.

Poprzednie serbskie rządy zakazywały parad równości w przeszłości, co spotkało się z krytyką ze strony grup praw człowieka i innych. Niektóre marsze równości na początku 2000 roku również spotkały się z ostrym sprzeciwem i zostały zakłócone przez przemoc.

Ale ostatnie marsze równości w Serbii przebiegły pokojowo, zmiana cytowana przez organizatorów EuroPride jako jeden z powodów, dla których Belgrad został wybrany na gospodarza w 2022 roku. Kopenhaga była gospodarzem w 2021 roku.

Serbia jest kandydatem do członkostwa w UE. Aby jednak zostać członkiem, musi najpierw spełnić żądania poprawy rządów prawa oraz przestrzegania praw człowieka i praw mniejszości, a także wykorzenić przestępczość zorganizowaną i korupcję oraz naprawić więzi z Kosowem.

Protestujący maszerują w Belgradzie przeciwko planowanej gali gay Pride | Reuters

%d bloggers like this: