PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wielki restart: nadchodzi „policja klimatyczna”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Wielki restart: nadchodzi „policja klimatyczna”

Po planowanych demach i blokadach, kolejne instrumenty uciskania ludzi znajdują się w blokach startowych. Wielu krytyków ostrzegało już w ostatnich latach, że mistyfikacja klimatyczna będzie kolejnym mechanizmem ucisku.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Teraz Francja – podobnie jak Kanada – zaczęła budować nową „policję klimatyczną”, aby egzekwować surowe przepisy klimatyczne.

Na przykład francuski minister spraw wewnętrznych Gérald Darmanin zatrudnia 3000 „zielonych policjantów” do ścigania tych, którzy naruszają „przestępstwa przeciwko środowisku” w celu „ochrony kraju” przed „katastrofami” rzekomo spowodowanymi przez zmiany klimatu spowodowane przez człowieka.

W wywiadzie dla Le Journal du Dimanche, Darmanin powiedział:

W związku z tym musimy usprawnić pracę dochodzeń sądowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na znaczne zwiększenie zasobów Centralnego Urzędu ds. Zwalczania Szkód w Środowisku i utworzenie 3000 stanowisk dla „zielonej policji”.

Następnie powiedział, że stworzenie takiej „policji klimatycznej” „będzie rewolucją”.

Oświadczenie pojawiło się wkrótce po tym, jak unijny car zarządzania kryzysowego Janez Lenarcic wezwał do szybkiego utworzenia ogólnoeuropejskich „sił ochrony ludności” w celu egzekwowania przepisów klimatycznych w całej UE.

Nie trzeba wspominać, co taka siła oznaczałaby dla suwerenności państw członkowskich, a zapotrzebowanie na międzynarodowe siły policyjne zostało ostro skrytykowane.

„Byłoby po prostu nieodpowiedzialne dać tym nieodpowiedzialnym i nieodpowiedzialnym biurokratom jeszcze więcej władzy” – powiedział eurodeputowany Cristian Terhes. Następnie powiedział:

Europa potrzebuje odrodzenia narodowej i suwerennej demokracji, z kreatywnością i władzą dla ludzi w terenie, zamiast biurokratycznej kontroli z centrum Brukseli, która odpowiada wszystkim.

Oczywiście Europa nie jest jedynym miejscem, w którym planowane jest stworzenie „policji klimatycznej”, zajmującej się konkretnie przestępstwami związanymi ze „zmianami klimatycznymi”. Kanada również podjęła odpowiednie kroki. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę „bliskie związki” Trudeau z Klausem Schwabem i jego WEF.

Jak donosi The Counter Signalkanadyjski Departament Środowiska i Zmian Klimatu (ECCC) pracuje obecnie nad agencją, która dołączy takich urzędników. Jakby tego było mało, ECCC opublikowało ogłoszenie „Enforcement Officer – Environmental (pollution) enforcement” na Indeed.com.

Reklama stwierdza:

Environment and Climate Change Canada’s Enforcement Branch zapewnia, że organizacje i osoby fizyczne przestrzegają przepisów administrowanych przez Environment and Climate Change Canada, które chronią środowisko naturalne, jego różnorodność biologiczną i zdrowie Kanadyjczyków.
(
Environment and Climate Change Canada’s Enforcement Branch zapewnia, że organizacje i osoby fizyczne przestrzegają przepisów administrowanych przez Environment and Climate Change Canada, które chronią środowisko naturalne, jego różnorodność biologiczną i zdrowie Kanadyjczyków.)

Do jego obowiązków należy „przeprowadzanie inspekcji w celu zapewnienia zgodności z federalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska” oraz „prowadzenie dochodzeń w sprawie domniemanych naruszeń federalnych przepisów dotyczących ochrony środowiska, w tym rejestrowanie zeznań świadków lub oskarżonych, przygotowywanie i wykonywanie nakazów przeszukania, przegląd i ocena dowodów oraz Prowadzenie dochodzeń w sprawie domniemanych naruszeń federalnych przepisów dotyczących ochrony środowiska, w tym przyjmowanie zeznań świadków lub oskarżonych, przygotowywanie i wykonywanie nakazów przeszukania, przegląd i ocena dowodów oraz przygotowywanie briefów sądowych).”

Funkcjonariusze muszą również nosić mundury i nosić sprzęt ochronny, w tym kamizelki ochronne, kajdanki, pałki, a nawet broń. Francuscy urzędnicy klimatyczni prawdopodobnie będą podobnie wyposażeni.

W tym samym czasie w USA powstają również nowe struktury organów ścigania w postaci 87 000 nowych urzędników w amerykańskim urzędzie podatkowym, a niemiecki minister finansów chce „zafundować sobie” „Federalne Biuro Policji Kryminalnej Finansów”. Moim zdaniem, fakt, że „policja klimatyczna” powinna wkrótce zostać rozwiązana w naszym kraju, jest tylko „kwestią czasu”. A fakt, że te nowe władze i organy ścigania są niczym więcej niż ustanowieniem nowych represyjnych struktur i są w szczególności w kontekście przewidywanego systemu kredytu społecznego, wkrótce zostanie umieszczony w „kącie ideologów spiskowych” przez kastę polityczną i prasę o wysokiej wydajności.

Nowy faszyzm nie powie: jestem faszyzmem. Powie: Jestem antyfaszyzmem. – Ignazio Silone

Źródła:
Francja uruchamia siły policyjne ds. zmian klimatycznych Wielki reset: francuski rząd zrekrutuje 3000 „zielonych policjantów” w sprawie zmian
klimatu Le ministre de l’Intérieur Gérald Darmanin au JDD : « Nous devons être fermes avec la minorité d’emmerdeurs »
„Any Excuse to Grab More Power”: UE chce scentralizowanych „sił ochrony ludności” w walce ze zmianami
klimatu
EKSKLUZYWNY PRZECIEK: Trudeau instaluje zbrojownie broni, pokoje przesłuchań dla Ministerstwa Ds. Egzekwowania Zmian
Klimatu – Egzekwowanie przepisów dotyczących środowiska (zanieczyszczenia) – Program rozwoju – inwentaryzacja
IRS Aby dodać 87 000 nowych agentów, więcej egzekwowania podatków kryptograficznych
Walka z praniem pieniędzy – Lindner planuje „Federalne Biuro Policji Kryminalnej Finansów”
Cytat – Ignazio Silone

:
%d bloggers like this: