PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Ukrainiec zabił swoją partnerkę. 20 razy dźgnął ją nożem

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (4 votes)

Do Sądu Okręgowego w Kaliszu wpłynął akt oskarżenia przeciwko obywatelowi Ukrainy, który zabił swoją partnerkę z zazdrości – poinfomowała w czwartek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Tragedia miała się odbyć 5 marca w wielkopolskim Krotoszynie w jednym z domów zamieszkiwanych przez Ukraińców. W sobotę przed południem właściciel nieruchomości zawiadomił policję, że po kłótni nie żyje 49-letni kobieta, a jej 57–letni partner uciekł.

Komendant policji ogłosił alarm dla całej jednostki w celu odnalezienia mężczyzny.

W wyniku poszukiwań godzinę później znaleziono podejrzanego po drugiej stronie lasu sąsiadującego z domem. Ukrainiec miał zakrwawione ręce. Uciekając wziął ze sobą torbę i paszport.

Na miejscu zdarzenia zabezpieczono ślady i nóż.

– W śledztwie ustalono, że bezpośrednim motywem postępowania oskarżonego była zazdrość na tle zaprzestania związku pokrzywdzonej ze sprawcą. Z tą okolicznością nie chciał pogodzić 57-latek. Mężczyzna, po powrocie z pracy, poszedł do pokoju 49-latki pod pretekstem odebrania telefonu z Ukrainy. Kiedy kobieta wyszła – doszło do sprzeczki, szarpaniny a następnie zadał kobiecie 20 ciosów nożem o długości 12 cm w klatkę piersiową – przekazał prokurator Maciej Meler.

Według przeprowadzonego badania przez biegłych sądowych w ramach postępowania wykazały, że podczas zdarzenia mężczyzna miał zachowaną pełną poczytalność. Oskarżony na proces oczekuje w areszcie, grozi mu dożywocie.

https://legaartis.pl/blog/2022/08/25/ukrainiec-zabil-swoja-partnerke-20-razy-dzgnal-ja-nozem/

%d bloggers like this: