PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Elitarna SS Leibstandarte Adolfa Hitlera dała zielone światło dla dzisiejszego przemysłu transpłciowego

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Transludzkie oblicze faszyzmu

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

 

 

Elitarna SS Leibstandarte Adolfa Hitlera dała zielone światło dla dzisiejszego przemysłu transpłciowego, kiedy przebrała się za drag queens w filmie Wielka miłość z 1942 roku.

Elitarna SS Leibstandarte Adolfa Hitlera dała zielone światło dla dzisiejszego przemysłu transpłciowego™, kiedy przebrała się za drag queens w filmie z 1942 roku Wielka miłość z Zarah Leander, jedną z ulubionych gwiazd filmowych Führera. Hitler był tak samo obozem, jak bandyci SA, którzy wyłączyli swoich zbirów SS, w odniesieniu do tych, których zabił w noc długich noży, aby ukryć lata męskiej prostytucji w Wiedniu i jego kazirodczy związek z Geli Raubal, jego własną siostrzenicą (która zabiła się, aby uciec od niego). Jednak z punktu widzenia nazistów drag queens Adolfa Hitlera SS Leibstandarte były w dobrym towarzystwie.

I chociaż konwertycy płci SS Leibstandarte Hitlera byli oczywiście dobrymi okazami fizycznymi, dziś jeszcze lepsze okazy męskie zamieniają się w kobiety, gdzie wygrywają wszelkiego rodzaju sporty segregowane płciowo, niegdyś zarezerwowane dla dziewcząt i kobiet, dając nam dziwaczny klon Nowego Wspaniałego Świata Huxleya, faszyzm z trans-ludzką twarzą.

Paddy Trimble jest przedstawicielem wielu naszych nowych aktywistów trans. Paddy zgwałcił dwie dziewięcioletnie dziewczynki ustnie i analnie. Kiedy Paddy został uwięziony za swoje „zbrodnie polityczne”, nazywał siebie Patricią i prowadził kampanię na rzecz praw osób transpłciowych. Vice Magazine jest przewidywalnie jednym z wielu głównych zwolenników Patricii. Teraz, gdy u Patricii zdiagnozowano dysforię płciową, prowadzi kampanię na rzecz przeniesienia jej do świńskiego nieba więzienia dla kobiet i uznania transseksualnych współwięźniów Patricii za więźniów politycznych i ofiary patriarchatu. Patricia przekonała Adama Laboucana, Andrew Burnsa i niezliczonych innych uwięzionych worków z brudem, że oni również są transseksualistami, którzy potrzebują łatwiejszej drogi do świńskiego nieba. Te transpłciowe kobiety wydają się być znacznie lepszymi i bardziej inkluzywnymi kobietami niż zakapturzone czarownice, takie jak Hillary Clinton, Mary Robinson i Ursula von der Leyen, które dorobiły się fortuny, udając, że są adwokatami kobiet przeciwko patriarchatowi, który zawsze je psuł.

I jako orędownik dzieci w okresie przejściowym. Wraz z rodzącym się rynkiem zmiany płci wartym już ponad 300 000 000 USD i rosnącym w tempie ponad 25% rocznie, wiodący dostawcy, tacy jak Mount Sinai Centre for Transgender Medicine and Surgery (CTMS), Transgender Surgery Institute of Southern California, Rumercosmetics, Chettawut Plastic Surgery Centre, Phuket International Aesthetic Centre (PIAC) Sava Perovic Foundation Surgery, Yeson Voice Center i Bupa Cromwell Hospital pilnie potrzebują znanych polityków i innych konsultantów, którzy potrzebują dużych. Ponieważ popyt na operację zmiany płci jest obecnie kluczowym czynnikiem napędzającym zyski coraz wyższe, można zarobić dużo pieniędzy na lobbowaniu rządów quisling, aby dać im zielone światło na to wszystko i leczyć dewiacyjne TERF kijem bejsbolowym. Reforma przepisów dotyczących dyskryminacji, nakłanianie skorumpowanych prawodawców do pogorszenia dyskusji na temat ubezpieczeń i uciszanie TERF są niezbędnymi krokami w kierunku maksymalizacji zwrotu z udziałowców transgender™ Inc.

Transgenderyzm™ szturmem zdobywa cały wolny świat. Whoopi Goldberg ma własną firmę zajmującą się modelowaniem trans w Oprah’s Oxygen Network. Trans celebryci są stale widziani w mediach i są celebrowani tak, jakby to była odznaka honorowa, aby mieć dysforię ciała. Magazyn Cosmopolitan oferuje instrukcje dotyczące bandaży piersi dla dziewcząt przed okresem dojrzewania. Usługi doradztwa kosmetologicznego to rozwijająca się firma, która oferuje pomoc „transpłciowym kobietom”. Crayola opracowała nowy makijaż neutralny pod względem płci, a Jecca wprowadziła linię produktów tylko dla osób „transpłciowych”.

Jazz Jennings, nastolatek, któremu niedawno usunięto penisa chirurgicznie, identyfikuje się jako transpłciowa™ kobieta i pojawił się w wielu dużych talk show, odkąd jego rodzina zdecydowała, że jest transseksualistą™, gdy Jennings miał zaledwie cztery lata. Jennings ma swój własny serial telewizyjny, w którym opowiada o swojej transformacji i jej wpływie na niego i jego rodzinę. Ma również własną fundację trans i otrzymał wiele nagród i wyróżnień. Książka dla dzieci o jego życiu, która daje małym uczniom pomysł, że mogą adoptować płeć przeciwną, została włączona do programu nauczania niektórych szkół. Ja, pedofil, film, który opowiada się za usunięciem piętna „dziecięcego skrzypiec”, niedawno pobił rekordy dystrybucji Amazona.

Niespokojna matka Searah Deysach jest przykładem dzisiejszych ewangelicznych przedsiębiorców. Searah sprzedaje fałszywe „bardzo duże” penisy dla czteroletnich dziewcząt w okresie przejściowym, które chcą włożyć trochę mięsa do majtek. Penisy wielkości kufla są dostępne zarówno cięte, jak i niecięte, a smaki nerkowca, karmelu i orzecha laskowego są bardzo popularne wśród ich małych klientów, którzy już nauczyli się w szkole gier, aby być wybrednym w wyborze ogona. TomBoyX to firma produkująca bieliznę damską. W niedawnej reklamie wybrali atrakcyjną młodą kobietę z bliznami po podwójnej mastektomii, która zakłada bokserki, pod podpisem: „To płótno zostało ci dane, ale zrobiłeś je swoim własnym. Napisałeś własną historię. Podziel się nimi ze światem. #moretome”.

Mężczyźni na najwyższych szczeblach społeczeństwa – tacy jak miliarderka filantropka Jennifer Pritzker i założycielka SiriusXM Satellite Radio Martine Rothblatt – są nie tylko oddani swojej transpłciowej tożsamości, ale także, podobnie jak Rothblatt, ich transhumanizmowi. Rothblatt wierzy, że „transgenderyzm jest drogą do transhumanizmu”, prekursora superhumanizmu, czegoś, co było całkowicie w duchu pana Hitlera. Książka Rothblatta From Transgender to Transhuman” czyta się jak plan dla nowoczesnego projektu trans, który ma na celu infiltrację wszystkich obszarów naszego społeczeństwa.

Nawet jeśli to wszystko brzmi absurdalnie, naukowcy już zmieniają naszą biologię, aby poradzić sobie ze zmianami klimatu. Japonia zatwierdziła już pierwsze na świecie eksperymenty z embrionami ludzkimi i zwierzęcymi. Japońscy badacze komórek macierzystych mają wsparcie swojego rządu w opracowywaniu embrionów zwierzęcych zawierających ludzkie komórki, które następnie mają zostać przeszczepione matkom zastępczym. Celem jest hodowla ludzkich komórek w embrionach myszy i szczurów oraz stworzenie hybrydowych zwierząt z narządami z komórek ludzkich, które następnie zostaną przeszczepione ludziom. Chociaż badania te mogą doprowadzić do alternatywnych źródeł narządów do przeszczepów w krótkim okresie, liczne etyczne i techniczne przeszkody do pokonania w dłuższej perspektywie nie różnią się od tych, które Joseph Mengele musiał pokonać w swojej „pionierskiej pracy” wspieranej przez swoich międzynarodowych kolegów.

Dzieje się tak w czasie, gdy roboty i sztuczna inteligencja stają się coraz ważniejsze na rynku: lalki erotyczne robotów, które przerażająco zbliżają się do prawdziwych ludzi w swojej naturze i wyglądzie, służą jako zastępcze prostytutki w domach publicznych, a dla niektórych „wolontariuszy” jako zastępcze kobiety w związkach. Nianie robotów, które rzekomo opiekują się dziećmi i dają im przyjaźń, podczas gdy ich rodzice odchodzą, są sprzedawane przez Mattel i inne firmy jako „przyszłość rodzicielstwa”. Londyński Goldsmiths University, poprzednik Covida, był gospodarzem dorocznej konferencji zatytułowanej Miłość i seks z robotami; ich eksperci uważają, że wkrótce poślubimy roboty. A jeśli chodzi o bezbronne dzieci, ludzkie pisklęta, które dzielą je na wolno wybiegowe i leżące baterie, tylko Bóg wie, jakie okropności te diabły zaplanowały dla nich, gdy całkowicie wykastrują ochronną moc matek – lub matek karmiących piersią, jak nasi politycy nalegają, abyśmy teraz je nazywali.

Nawet geniusz szachowy David Levy wierzy, że dzwony ślubne wkrótce zadzwonią, gdy mężczyźni zmiecie stopy robotów. W miarę jak technologia ewoluuje, a społeczeństwo przyjmuje ideę intymności z robotami, Levy może mieć rację. Niezależnie od tego, czy Transgender™ Inc jest przedstawiany jako intensywna dysforia ciała, fetyszyzacja seksualna, zarażenie społeczne, ruch praw obywatelskich, czy kulturowa zmiana płci, która mówi językiem postępowej lewicy, podczas gdy w rzeczywistości cementuje stereotypy płciowe, jest hiperkapitalistyczna i cenzorska, nasi liderzy Partii Zielonych normalizują zmiany biologiczne poprzez chemikalia i operacje. Transgender™ Inc. jest dosłownie kapitalizmem na toksycznych sterydach Big Pharmy, a agenci CIA ANTIFA dostarczają swoim spinnerom tęczowe kije bejsbolowe za pośrednictwem grup błystkowych, takich jak Degenderettes, i prowadzą ich, jak machać nietoperzami, aby rozbić głowy TERF, tak zwanych transseksualnych radykalnych feministek, tych zwykłych kobiet, które są wystarczająco rozsądne, krytykować teorię queer, a którzy nie są określani jako grupa nienawiści, ponieważ opierają się pozwoleniu ulubionym pedofilom CIA w naszych bibliotekach publicznych na uczenie dzieci, jak pieścić swoje penisy.

Ponieważ Jeffrey Epstein z Orgy Island był zagorzałym transhumanistą, możemy stwierdzić, że transhumanizm nie jest ruchem marginalnym. Wręcz przeciwnie, stało się to elitarnym zjawiskiem, w które każdego roku inwestuje się setki milionów dolarów. Chociaż wiele największych nazwisk świata technologii, takich jak Ray Kurzweil z Google i dyrektor generalny Tesli, jest również zwolennikami transhumanizmu, elitarne uniwersytety również przyłączyły się do argumentów o zapłatę za to, jakie prawa człowieka roboty ai, cyborgi i sklonowane japońskie szczury powinny być przyznawane i które z tych praw powinny być wyższe niż prawa biednych ludzi.

Ci narcyzi uważają się za tak ważnych, że powinni żyć wiecznie, bez względu na to, czyje prawa mają do deptania. Chcą pozwolenia na genetyczne ulepszenie swojego potomstwa i przekształcenie rasy ludzkiej w gatunek „post-ludzki” stworzony na ich własny obraz i na własne potrzeby. Podobnie jak kwakrzy i naziści, którzy we wcześniejszych epokach prowadzili silną kampanię na rzecz kontrolowanej hodowli nadrasy i kontrolowanej eliminacji podludzi.

Transhumanizm jest ruchem eugenicznym zrewidowanym przez Wyspiarzy Orgii, który ewoluuje w filozofię Neo-Supermana, oraz Orgy Island A-Listers – laureat Nagrody Nobla fizyk Murray Gell-Mann, nieżyjący już fizyk teoretyczny Stephen Hawking, paleontolog i biolog ewolucyjny Stephen Jay Gould, neurolog Oliver Sacks, inżynier molekularny George M. Church i cały personel Harvard’s Evolutionary Dynamics Program, to, że Epstein uruchomił z darowizną w wysokości 6,5 miliona dolarów, są jednymi z jej kluczowych współpracowników w uczynieniu ludzi Epsteina nowymi Abrahamami i, jak w Księdze Rodzaju 26: 4, czyniąc ich „swobodnie wędrujące” transhumanistyczne dzieci „tak liczne jak gwiazdy na niebie” z dominacją nad „wszystkimi narodami ziemi”. Epstein oznaczył nawet swoje ranczo w Nowym Meksyku w tym celu, aby zapłodnić młode dziewczęta i, podobnie jak szpitale SS w ich czasach, wychowywać noworodki do nowej transludzkiej rasy panów.

MI6 w pełni wspiera transhumanistyczny projekt Orgy Island. Brytyjscy dyplomaci podpisują oficjalne e-maile Ministerstwa Spraw Zagranicznych, nazywając siebie „zie”, a nie „on” lub „oni” w solidarności ze swoimi transseksualnymi pracownikami. MI6 zatrudnia 14 000 osób na całym świecie w swoich centrach szpiegowskich Departamentu Stanu, a trzy z nich zmieniły płeć podczas pracy dla nich. Tak więc od 0% do 0,0002143% jest potencjalnie dotknięte. To nie jest ogon machający psem. To nawet nie jest włos na ogonie machający psem. To transhumaniści używają swojej garstki duplikatów, aby przekształcić społeczeństwo wzdłuż trans-demonicznych linii Wyspy Orgii, a ANTIFA jest ich własną czaszką pękającą, poprzeczną leibstandarte SS. Nowy wspaniały świat, rzeczywiście.

https://www.strategic-culture.org/news/2022/08/18/fascisms-trans-human-face/

%d bloggers like this: