PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

‼️Morawiecki na wylocie. „Wiosną Kaczyński pokaże jego następcę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

‼️Morawiecki na wylocie. „Wiosną Kaczyński pokaże jego następcę”

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

✅Wszystko wskazuje na to, że nie tylko Polacy mają dość premiera. Jego nieudolność zirytowała także nie na żarty samego Naczelnika. Kaczyński ma już po prostu dość Morawieckiego i niemalże codziennych jego wpadek.

– Miał poszerzyć elektorat, dotrzeć do wielkomiejskiej klasy średniej. A PiS po prostu spetryfikował poparcie w grupach społecznych, które miał wcześniej – dodaje z kolei prof. Rafał Chwedoruk. – Obóz władzy utracił też z trudem wypracowane przyczółki w tej grupie wyborczej.

✅– O losie Mateusza Morawieckiego przesądzi definitywnie jego ostateczna obietnica – zauważa prof. Dudek. – Na składach albo będzie więcej węgla niż potrzeba, albo nie będzie już dla Morawieckiego miejsca w polityce.

‼️Morawiecki popełnił fundamentalny błąd, obiecując piękne rzeczy. Ale kwestia tego węgla to rzecz egzystencjalna, kluczowa dla wielu wyborców PiS ze wsi i małego miasteczka.

⚡️Mniej za więcej« PGG z nowym limitem zakupu węgla

‼️W ubiegłym tygodniu Polska Grupa Górnicza (PGG) dokonała nagłych podwyżek cen węgla o 20-40 proc. Podwyżki te zaskoczyły wielu Polaków, ponieważ wcześniej nieudacznicy z Nowogrodzkiej zapowiadali, że węgiel nie będzie drożał i zachęcali Polaków do wstrzymania się z jego zakupem, obiecując znaczną obniżkę ceny. Jednak to nie wszystko, co gigant państwowy podległy »ekspertowi« od 70 mln zł przygotował dla Polaków. Teraz moloch postanowił zmniejszyć limit na jego zakup.

😲Wniosek z tego jest prosty. Spółka sprzeda indywidualnemu klientowi mniej jednak za cenę wyższą w ten sposób zysk ze sprzedaży węgla indywidualnemu klientowi, zostanie utrzymany na poziomie sprzed podwyżki a zaoszczędzony w ten sposób węgiel, zostanie sprzedany kolejnej osobie.

🔥Sprytna manipulacja pozwoli nieudacznikom z Nowogrodzkiej ogłosić w reżimowych mediach rozwiązanie problemu z węglem.

😳Potwierdzają się nasze informacje: szkoły z braku węgla przejdą na zdalne nauczanie

🔸W cieniu nienawistnej polityki prowadzonej przez PiS rozgrywa się dramat setek tysięcy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Sytuacja jest tragiczna, bo okazuje się że większość szkół nie ma węgla, by ogrzewać się zimą. To oznacza, że od października lub listopada zostaną zamknięte a uczniowie przejdą na nauczanie zdalne. Pod warunkiem, że będzie ogrzewanie w domu oczywiście i nie zabraknie prądu, bo wtedy przestanie też działać internet.

⚡️💥PiS doprowadził do sytuacji katastrofalnej. Resort Czarnka wysyła więc po cichu zalecenia, żeby w szkołach wprowadzić w razie czego zdalne nauczanie. Nadal nieprzygotowane, nadal źle działające, nadal fatalnie nadzorowane przez MEN.

💥Morawiecki głównym winnym katastrofy ekologicznej na Odrze. To on odpowiada za śmierć setek tysięcy ryb

😱Mateusz Morawiecki, premier – kłamca, ponosi pełną odpowiedzialność zarówno polityczną, jak i merytoryczno-operacyjną za katastrofę ekologiczną na Odrze. Jako szef państwa dopuścił do katastrofy wielkich rozmiarów i setek tysięcy ryb, płazów, ptaków i ssaków. To on jest winny.

‼️🤬Morawiecki po raz kolejny kłamał w sprawie Odry. Sytuacja jest patologiczna, bo rząd bezczelnie okłamywał Polaków i ukrywa dowody skażenia. Wszystko jest bardzo dobrze udokumentowane i to prawdopodobnie Morawiecki oraz jego nieudolni doradcy zaproponowali taktykę unikania odpowiedzi na pytania o Odrę.

😳

‼️Niemiecka gazeta pochyliła się nad działaniami PiS-u. Pisze o „wielkim ryzyku dla polskiej gospodarki”

😳Jak pisze „Süddeutsche Zeitung”, wakacje kredytowe „to jeden ze środków prawicowo-populistycznego rządu PiS: odracza kredyty, aby odciążyć gospodarstwa domowe w czasie kryzysu”. Ekonomiści wypytywani przez portal ostrzegają, że Polska może pójść drogą Węgier i mieć poważne problemy gospodarcze.

✅😱Wakacje kredytowe, dopłaty do ogrzewania, tarcze antyinflacyjne — niemiecka gazeta „Süddeutsche Zeitung” zauważa, że polski rząd ochoczo rozdaje pieniądze w czasie kryzysu. Dziennik wiąże to z przyszłorocznymi wyborami, ale zauważa, że może to oznaczać kłopoty dla polskiej gospodarki. Tym bardziej że polski rząd wciąż nie godzi się na ustępstwa wobec Komisji Europejskiej, przez co nie może na razie liczyć na pieniądze z KPO.

‼️🔥PiS znalazł odpowiedzialnego za brak pieniędzy z KPO. Zdaniem Ziobry winę za to ponoszą Niemcy

⚡️Zbigniew Ziobro – prokurator generalny i minister sprawiedliwości, zarzucił szefowej KE Ursuli von der Leyen oszustwo i nazwał wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej Verę Jurową „szkodliwą Czeszką”.

✅W czerwcu Komisja Europejska zatwierdziła wart ponad 35 mld euro plan naprawczy dla dotkniętej pandemią koronawirusa gospodarki Polski. Plan dla Polski (KPO) został zatwierdzony z opóźnieniem i pomimo ciągłych skarg UE na Warszawę w sprawie przestrzegania przez nią europejskich rządów prawa. Mimo to szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen powiedziała później, że UE przyzna Polsce te środki tylko wtedy, gdy zostaną wdrożone reformy, na które nalega KE.

👏👍PIS przygotowuje się do wyborów przerzucając w oczach wyborców winę za niepowodzenia gospodarcze na sąsiednie państwa

⚡️Celne! Urzędnicy PiS, nie dbają o swoje obowiązki. Zabiegają tylko o spojrzenie Prezesa

😲Waldemar Kuczyński trafnie pokazuje, dlaczego po siedmiu latach rządów PiS nasz kraj pogrążył się w „chaosie i bezwładzie”. Zdaniem tego byłego ministra Tadeusza Mazowieckiego, powodu należy szukać w skoncentrowaniu władzy w rękach jednego człowieka.

✅– Państwo scentralizowane sprawdza się tylko wtedy, gdy staje JEDNO zadanie; zwykle wygranie wojny, czasem realizacja szaleństwa dyktatora (np. kolektywizacja rolnictwa). W czasie normalnym im większy centralizm, tym większy chaos i bezradność państwa. I to widzimy dziś u nas – pisze Kuczyński.

‼️💥Widać tutaj wyraźnie, że jedyną szansą dla wyprowadzenia Polski z kryzysu jest odebranie władzy PiS. Sama struktura tej partii, sposób w jakim jest ona zarządzana powoduje dzisiejsze nasze problemy. Po prostu świat nie jest już miejscem dla autokratów w stylu Jarosława Kaczyńskiego.

%d bloggers like this: