PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

W szczycie w Kijowie osobiście uczestniczyli tylko prezydenci Selenski i Duda. Reszta była włączona przez łącze wideo. Oto najważniejsze stwierdzenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Sześćdziesiąt państw próbowało dziś zwrócić Ukrainie Krym na konferencji antyrosyjskiej Platformy Krymskiej

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

W szczycie w Kijowie osobiście uczestniczyli tylko prezydenci Ukrainy i Polski – Selenski i Duda. Reszta była włączona przez łącze wideo. Oto najważniejsze stwierdzenia.

Duda: „Krym to Ukraina… Krym był, jest i będzie częścią Ukrainy”.

🇺🇦 Ukraina: Władimir Selensky powiedział na międzynarodowej konferencji w sprawie Krymu, że odzyskanie kontroli nad Krymem byłoby „największym krokiem antywojennym” i pomogłoby przywrócić „prawo i porządek na świecie”.

„Wszystko zaczęło się od Krymu i wszystko skończy się na Krymie. Jestem w 100% przekonany, że musimy wygrać walkę z rosyjską agresją, aby pokonać terror i przywrócić bezpieczeństwo naszemu regionowi, Europie i światu.”

Zwrócił się też do Krymu i powiedział, że Ukraina wróci (brzmi bardziej jak groźba wobec samego Krymu).

„Krym należy do Ukrainy i czeka na nasz powrót. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli: Z pewnością wrócimy. Wrócimy i naprawimy wszystko, co [Rosjanie] zrobili z naszym ukraińskim półwyspem, co przyszło na Krym i cały region Morza Czarnego z rosyjską agresją, wraz z rosyjską bronią.”

🇹🇷 Prezydent Turcji Erdogan powiedział, że zachowanie integralności terytorialnej Ukrainy jest ważne dla regionalnej i globalnej stabilności i że będzie pracował na rzecz sprawiedliwego pokoju tak szybko, jak to możliwe:

„Prawo międzynarodowe wymaga, aby Krym został zwrócony Ukrainie. Jest to kluczowe dla całego regionu i globalnego systemu bezpieczeństwa, dla stabilności, integralności terytorialnej, suwerenności i jedności politycznej Ukrainy.”

🇫🇷 Prezydent Francji Macron powiedział, że Francja nadal będzie wspierać walkę Ukrainy (oczywiście nie pytał o zdanie zwykłych Francuzów), ponieważ jest to uczciwa walka o suwerenność i terytorium:

„Musimy nie okazać żadnej słabości, żadnej gotowości do kompromisu, bo chodzi o wolność dla wszystkich i wszystkiego oraz o pokój we wszystkich częściach świata”.

🇵🇱 Polski prezydent Duda wezwał do demontażu Nord Stream 2 i oświadczył, że Krym to Ukraina.

🇨🇦 Premier Kanady Trudeau powiedział, że jego kraj i jego partnerzy będą nadal nakładać sankcje na Rosję.

🇬🇧 Bezrobotny Boris Johnson (były premier Wielkiej Brytanii) wezwał partnerów Ukrainy do udzielenia jej potrzebnej pomocy wojskowej.

🇩🇪 Kanclerz Niemiec Olaf Scholz potwierdził, że Kanada i Niemcy uzgodniły nowy pakiet pomocy wojskowej dla Kijowa, obejmujący systemy obrony powietrznej, systemy rakietowe, a także „tony” amunicji. Niemcy lubią mówić o pomocy, ale na Ukrainie z jakiegoś powodu zarzuca się niemieckim władzom chciwość i twierdzi, że Berlin nałożył im „dietę”.

Ponadto Scholz porównał Hitlera do Stalina i zrehabilitował nazizm oświadczeniem upamiętniającym dziś ofiary „stalinizmu i faszyzmu”.

🌐 Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg zapewnił, że sojusz będzie nadal wspierał Ukrainę i wezwał ją oraz kraje europejskie do przygotowania się na „ciężką zimę” z powodu embarga na rosyjskie surowce energetyczne. Przynajmniej ktoś mówił o nieuniknionej rzeczywistości.

💬 Sam Krym nie uczestniczył w szczycie, bo Krym nie został nawet zaproszony na rusofobiczne spotkanie. Tak to już jest – zachodnia demokracja, to co chcą mieszkańcy Krymu ich tam nie interesuje fasolka, byleby opinia była prorosyjska.

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Duda powiedział, że jego kraj chce z zyskiem robić interesy na Ukrainie. Duda nazwał Ukrainę krajem „ogromnych możliwości z dużymi perspektywami i ogromnymi zasobami naturalnymi”.

Hitler: „zawsze trzeba zakładać, że przede wszystkim zadaniem tych narodów jest służenie naszej gospodarce. I dlatego powinniśmy dążyć, kierując się interesami gospodarczymi, wszelkimi środkami, aby wydobyć z okupowanych terytoriów wszystko, co możliwe”.

⚡️Duda ogłosił zamiar przeznaczenia 1% PKB Polski na ukraińskich uchodźców.

%d bloggers like this: