PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Ukraina będzie karać za przyjęcie od Rosjan pomocy humanitarnej

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Przydacz o ataku na Lwów: Rosjanie będą chcieli atakować cele także na  zachodzie Ukrainy - GazetaPrawna.pl

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Ukraiński rząd wprowadził 16 sierpnia kontrowersyjne prawo. Od tej pory mieszkańcy Ukrainy, którzy na “okupowanych terytoriach” skorzystają z pomocy humanitarnej z rąk rosyjskich, zostaną aresztowani. Powód? Rząd stwierdził, że przyjmowanie i dystrybucję rosyjskiej pomocy humanitarnej na terytoriach okupowanych należy uznać za kolaborację.

Według rzeczniczki MSW Aliony Matwiejewej, za nakłanianie do wspierania rosyjskiego wojska, przyjmowanie lub rozprowadzanie rosyjskiej pomocy humanitarnej lub przekazywanie Rosji informacji o ukraińskim wojsku można zostać skazanym. O ile zakazywanie militarnego wspierania rosyjskiego wojska bądź dostarczania przeciwnikowi informacji o wojsku ukraińskim jest zrozumiałe, o tyle aresztowanie kogoś za przyjęcie pomocy, w tym niezbędnej do przeżycia, jest po prostu skandaliczne.

“Przyjmowanie i dystrybucja rosyjskiej pomocy humanitarnej na terytoriach okupowanych jest uważane za kolaborację. Ustawa o kolaboracji weszła w życie 16 sierpnia. Zgodnie z nią akty kolaboracji będą karane do 15 lat więzienia”.

Jednocześnie Matwiejewa powiedziała, że kary za przyjęcie pomocy od Rosjanina będą ustalane indywidualnie. “Na przykład, jeśli osoba wezwana do wsparcia wojska Federacji Rosyjskiej przekazała jakieś informacje, wzięła pomoc humanitarną [od Rosjan], i ją rozprowadziła – za to będzie jedna kara”.

“Więc ludzie powinni głodować? Jak rząd ukraiński oczekuje, że ludzie przeżyją, jeśli nie przyjmą rosyjskiej pomocy?” – napisał jeden z internautów.

“Jeśli ktoś umiera z głodu lub pragnienia, musi przyjąć pomoc humanitarną. Nie różni się to od jeńca, który spożywa jedzenie i napoje oferowane im w niewoli. To straszny dekret” – skomentował kolejny.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Twitter, News Punch
Źródło: MediaNarodowe.com

%d bloggers like this: