PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Trwa obecnie eksterminacja mas. Oto szczegółowy opis sposobu jego przeprowadzania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Trwa obecnie eksterminacja mas. Oto szczegółowy opis sposobu jego przeprowadzania.

Globaliści postrzegają ludzkość jako bydło (lub owce) eksploatowane tak długo, jak to konieczne, a następnie zabijane jak stada bydła, gdy nie są już użyteczne. Jak mówi teraz doradca globalistów Yuval Harari (parafrazując), wiek ludzi na planecie Ziemia dobiega końca, a globaliści uruchomili wielowarstwowy plan „oczyszczenia” planety ze wszystkich ludzi.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Jeśli ktoś miał chore, pokręcone pragnienie zabicia stada bydła, mógł po prostu wyłączyć wodę i nakarmić. Śmierć nastąpiłaby w ciągu kilku dni lub najwyżej tygodni. To samo dzieje się teraz z ludźmi.

Dostawy wody są przerywane przez geoinżynierię, co prowadzi do globalnych susz i powszechnych nieurodzajów. Całe miasta, takie jak Los Angeles i Los Vegas, są zagrożone odcięciem dopływu wody w nadchodzących latach.

Dostawy żywności są dziesiątkowane przez zakłócanie dostaw nawozów i podnoszenie cen oleju napędowego, a jednocześnie atakowanie łańcucha dostaw części do sprzętu rolniczego.

Efekt? Zarówno zaopatrzenie w wodę, jak i żywność są przerywane. Ludzkie stado jest eliminowane w taki sam sposób, jak stado bydła.

Szczepionki mają zabić łatwowierne miliardy, a reszta umrze z głodu

Szczepionki są kolejnym zabójczym narzędziem globalnej depopulacji. Ponieważ szczepionki są dobrowolne, mają po prostu eksterminować łatwowierne masy, które są tak źle poinformowane, że faktycznie wierzą, że wielki rząd i wielki przemysł farmaceutyczny chcą uratować im życie. W rzeczywistości szczepionki są oczywiście bronią biologiczną, która jest ukierunkowana na niepłodność i wyludnienie. Duży odsetek – nie znamy jeszcze ostatecznej liczby – tych, którzy już przyjęli szczepionki, umrze z powodu samoorganizujących się grudek, o których teraz wiemy, że zawierają wysokie stężenia pierwiastków przewodzących, takich jak aluminium, cyna i sód.

Ci, którzy opierają się szczepionkom, są trudniejsi do zabicia, ponieważ nie stoją w kolejce i nie błagają o śmiertelny zastrzyk, jak robią to fanatycy szczepionki. Globaliści zamierzają zagłodzić ich na śmierć poprzez globalne niedobory żywności.

Wiemy już, że w przygotowaniu nie ma wystarczającej ilości żywności, aby wyżywić świat do 2023 roku. Po prostu nie jest uprawiany i zbierany w wystarczających ilościach, aby wyżywić 8 miliardów ludzi.

Trwające ataki rządowe na dostawy żywności – takie jak holenderski nakaz dla ranczerów, aby klubowali swoje stada – mają na celu zaostrzenie niedoborów żywności i przyspieszenie masowego głodu.

Stosunkowo niewiele osób przygotowuje się na niedobory żywności. Jeśli półki są puste, wpadną w panikę.

Globaliści wiedzą, że do masowego powstania cywilnego pozostały zaledwie kilka miesięcy.

W dzisiejszym podcaście Situation Update (poniżej) wyjaśniam, że globalistyczny plan wyludnienia poprzez szczepionki nie zdołał zabić miliardów ludzi w krótkim czasie. Ponieważ niedobory żywności, energii i wody są obecnie na krytycznym poziomie, masowe powstania są już tylko kilka miesięcy. Zwłaszcza w Europie Zachodniej, nadchodzącej zimy dojdzie do buntów obywatelskich, kiedy miliony ludzi będą musiały zamarznąć i głodować.

Globaliści wiedzą, że globalne niedobory żywności są już nieuniknione. Wiedzą również, że masowe powstania rozpoczną się, gdy głód i niedobór się pogłębią. Trwa więc odliczanie, którego nie można już odkładać.

Dlatego spieszą się, aby zabić miliardy ludzi, zanim powstania wymkną się spod kontroli i rozwiną się w schemat Ponziego, którego rządy nie mogą już powstrzymać.

To jest prawdziwy powód rekrutacji i uzbrojenia 87 000 nowych agentów IRS, którym powiedziano, że muszą użyć „śmiercionośnej siły” przeciwko narodowi amerykańskiemu. We Francji Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zatrudnia tysiące „zielonych policjantów”, którzy dołączą do uzbrojonych brygad, aby rzekomo ścigać „przestępstwa przeciwko środowisku”. Jednak prawdziwym celem wszystkich tych uzbrojonych agencji rządowych w USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Australii itp. jest przeprowadzanie masowych egzekucji cywilów, podczas gdy wojna rządu z ludzkością jest w pełnym rozkwicie.

Celem zbuntowanego FBI, uzbrojonych agentów IRS (uzbrojonych w ogromne nowe zapasy amunicji i broni palnej), uzbrojonych agentów ATF itp., Jest posiadanie prywatnej armii, która jest podporządkowana władzy wykonawczej i nie podlega jurysdykcji armii amerykańskiej, która zgodnie z prawem nie może prowadzić wojny na ziemi amerykańskiej. Jednak agencje federalne mogą i będą prowadzić wojnę przeciwko narodowi amerykańskiemu. Już to robią, zmuszając agentów ATF do chodzenia od drzwi do drzwi i wymagania od cywilów przekazania części broni, które legalnie nabyli. To gubernatorzy stanów będą musieli bronić swoich mieszkańców przed tymi federalnymi tyranami, a to wywoła regionalną wojnę, w której stany dosłownie pójdą na wojnę przeciwko separatystycznym agencjom federalnym kierowanym przez nielegalnego, fałszywego „głównego lekarza” Joe Bidena.

Demokraci, media i rząd przygotowują się do żądania masowych egzekucji wszystkich chrześcijan i konserwatystów

Już teraz Demokraci, rząd i media twierdzą, że wszyscy konserwatyści są terrorystami i że wszyscy zasługują na eksterminację. Jak pisze Everett Piper w Washington Times:

W ubiegły wtorek doradca Demokratów Kurt Bardella nazwał wszystkich Republikanów „krajową komórką terrorystyczną”. Tiffany Cross z MSNBC zgodziła się, mówiąc, że nie powinno być różnicy między republikanami a „prawicowymi ekstremistami”. W tym samym czasie Peter Wehner, doradca „The Atlantic”, porównał Partię Republikańską do „sztyletu wycelowanego w gardło amerykańskiej demokracji”. Dyrektor FBI Christopher Wray dodał, że każdy Amerykanin wymachujący flagą Gadsdena – „Don’t Tread On Me” – jest podejrzany o brutalny ekstremizm.

Czy martwi cię, że grupa Demokratów u władzy nazywa teraz wszystkich Republikanów „prawicowymi ekstremistami” i „zagrożeniem dla amerykańskiej demokracji”?

Demokraci, administracja i media przygotowują się do moralnego usprawiedliwienia swojej „czystki” wszystkich konserwatystów, chrześcijan, posiadaczy broni, zwolenników aborcji i zwolenników Trumpa.

Pamiętajcie, że ci Demokraci to ci sami ludzie, którzy okaleczają genitalia własnych dzieci w imię transgenderyzmu. Jeśli już okaleczają swoje dzieci, jak myślisz, co zrobią ze swoimi rzekomymi wrogami politycznymi? … Zwłaszcza, jeśli potrafią przekonać samych siebie, że ich wrogowie stanowią „zagrożenie dla demokracji”.

Sceptykom, którzy mówią ignoranckie rzeczy, takie jak: „IRS użyje tej broni i amunicji przeciwko narodowi amerykańskiemu”, zadajemy pytanie: przeciwko komu jeszcze chcieliby ich użyć? Oczywiście powinny być użyte przeciwko Amerykanom! Każdy, kto jeszcze nie zrozumiał tego prostego faktu, prawdopodobnie nie przeżyje następnego roku w Ameryce.

Inne wektory depopulacji, które są przyspieszane

Kiedy zastanawiasz się, co może zabić miliardy ludzi szybciej niż masowy głód i nieurodzaj, pomyśl o scenariuszach awarii sieci. Każdy zachodni rząd może sabotować własną sieć energetyczną i obwiniać Rosjan za „cyberataki”. Kiedy sieć energetyczna zawodzi, system finansowy zatrzymuje się. Wybucha chaos. Masowe grabieże i przemoc na ulicach. Policja wyprowadza się. Pozostawieni cywile są mordowani, rabowani i gwałceni. Stanie się to w prawie każdym niebieskim mieście w Ameryce.

W ciągu kilku miesięcy od przerwy w dostawie prądu do 90% populacji umrze z powodu przemocy, głodu, odmrożeń lub chorób. Grzejniki i klimatyzatory nie będą działać. Miejskie systemy wodociągowe nie będą działać, tj. nie będzie wody z kranu. Wieże komórkowe nie będą działać. Jeśli chcesz naładować urządzenie elektroniczne, będziesz potrzebować paneli słonecznych i generatora słonecznego. Jeśli chcesz się komunikować, będziesz potrzebować telefonu satelitarnego lub urządzenia do przesyłania wiadomości tekstowych przez satelitę (takiego jak kij Bivy naszego sponsora SAT123.com). Jeśli chcesz jeść, potrzebujesz przechowywanej żywności. Jeśli nie chcesz umrzeć z odwodnienia, potrzebujesz filtra wody i źródła wody, do którego możesz bezpiecznie i często korzystać. Ponadto będziesz potrzebował wielu pojemników do przechowywania i transportu wody, ponieważ będziesz potrzebował znacznie więcej wody niż myślisz. (Spodziewaj się 10 galonów na osobę dziennie jako absolutne minimum.)

Uświadom sobie, że globaliści dopiero zaczęli używać swojej broni przeciwko ludzkości. Jest ich o wiele więcej, których mogą użyć w razie potrzeby, a jeśli nie osiągną pożądanego wskaźnika zabijania, po prostu będą nadal podsycać chaos, dopóki nie umrze wystarczająca liczba miliardów ludzi.

Ludzkość jest zabijana jak bydło. Ci, którzy tego nie widzą, będą jednymi z pierwszych, którzy zostaną przez to zniszczeni. Ale ci, którzy się do tego przygotowują, mają realną szansę na przeżycie ludobójstwa i udział w odbudowie ludzkiej cywilizacji po drugiej stronie.

Dzisiejszy podcast Situation Update zawiera jeszcze więcej szczegółów:

%d bloggers like this: