PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Zjesz robaki: Główne marki cicho wsuwają owady do twojego jedzenia

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Zjesz robaki: Główne marki cicho wsuwają owady do twojego jedzenia

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zdjęcie: ZJESZ robaki: Główne marki cicho wsuwają owady do twojego jedzenia

(Wiadomości naturalne) Duże firmy po cichu dodają owady do swoich produktów spożywczych, realizując cel ustanowiony przez Światowe Forum Ekonomiczne, który dąży do tego, aby ludzie jedli robaki jako jeden z rzekomych kluczy do zrównoważonej planety.

(Artykuł Adana Salazara ponownie opublikowany z InfoWars.com)

W niedzielę guru diety mięsożernej, dr Shawn Baker, opublikował na Twitterze zdjęcie torby z serem cheddar, tylko zamiast być zrobione z mączki kukurydzianej, te przekąski były pełne białka owadów.

Przekąska kanadyjskiej marki Actually Foods twierdzi, że ptysie są „zasilane przez świerszcze” w ilości 10 gramów białka na porcję.

Etykieta składników z tyłu torby wskazuje, że „organiczna mąka krykietowa” została użyta do produkcji ptysiów, a ostrzeżenie o alergii z tyłu torby ostrzega również: „Ludzie uczuleni na skorupiaki mogą być również uczuleni na świerszcze”.

Dalsze dochodzenie w sprawie firmy macierzystej Actually Foods, Entomo Farms, pokazuje, że jej misją jest „uczynienie żywności na bazie krykieta pierwszym wyborem dla osób zainteresowanych wysokiej jakości, zrównoważonym białkiem” i faktycznie produkują całe prażone świerszcze w różnych smakach, oprócz proszku białkowego krykieta.

Przekąski zawierające krykieta to tylko niektóre z wielu nowych produktów, które prezentują owady jako źródło białka, a wiele z nich po cichu releguje swoje specjalne mieszanki krykieta do małej czcionki lub etykiety składników.

Podczas gdy perspektywa zrównoważonej przyszłości wydaje się szlachetnym przedsięwzięciem, koncepcja ta jest zgodna z celem globalistycznego Światowego Forum Ekonomicznego, który pewnego dnia uwolni ludzi od bogatych w składniki odżywcze białek mięsnych i przeniesie je na dietę owadzią i roślinną.

WEF twierdzi, że te nowe rodzaje diet są potrzebne do kontrolowania emisji dwutlenku węgla i radzenia sobie z eksplodującym wzrostem populacji ludzkiej.

„Do 2050 roku światowa populacja osiągnie 9,7 miliarda ludzi. Oznacza to, że pomimo tego, że tylko 4% gruntów ornych pozostaje dostępnych na powierzchni naszej planety, dodatkowe 2 miliardy więcej ludzi będzie musiało zostać nakarmionych” – napisał WEF w artykule w zeszłym roku.

„Aby zaradzić temu zbliżającemu się kryzysowi, światowi eksperci i przywódcy spotkają się tej jesieni na Szczycie Żywnościowym ONZ, a następnie na COP26. Często pomija się w tych dyskusjach potencjalną rolę, jaką owady mogą odegrać w sprostaniu temu wyzwaniu. ”

WEF wyjaśnia dalej, w jaki sposób ludzie i zwierzęta domowe mogą prawdopodobnie żyć z diety owadów, a mączniki (tj. Robaki, robaki grube) unoszą się jako kolejny przysmak obok innych owadów, które są bardziej „przyjazne dla węgla” niż tradycyjne źródła białka.

WEF twierdzi, że chce, aby konsumpcja mięsa była „okazjonalną ucztą” tylko po to, aby jeść je przy specjalnych okazjach.

Tymczasem użytkownicy Twittera rozważający przekąski z robakami podkreślili, że owady zawierają substancję zwaną „chityną”, która nie może być prawidłowo strawiona przez ludzkie jelita, ale może przyczynić się do chorób, w tym raka.

Czytaj więcej na: InfoWars.com

%d bloggers like this: