PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

„Wysłuchamy was”. Miedwiediew wzywa obywateli krajów Europy do rewolucji

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

„Wysłuchamy was”. Miedwiediew wzywa obywateli krajów Europy do rewolucji

Dodano: 
Dmitrij Miedwiediew, były prezydent i były premier Rosji
Dmitrij Miedwiediew, były prezydent i były premier Rosji Źródło: PAP/EPA YULIA ZYRYANOVA / SPUTNIK POOL
Dmitrij Miedwiediew w najnowszym wpisie na Telegramie wzywa obywateli krajów europejskich, aby wystąpili przeciwko swoim rządom.

„Rządy państw europejskich, zwłaszcza zubożałych Bałtów, wściekłych Polaków i uciekających do NATO Finów, walczą o to, kto będzie bardziej gniewnie mówił o chęci zerwania wszelkich stosunków z Rosją. Dosłownie: gardzimy Rosjanami i nie chcemy ich nigdzie puścić. Anuluj wizy. Zapomnij o książkach i muzyce. Gaz i ropa – nie weźmiemy. Chociaż nie… to drugie jest trudniejsze, zwłaszcza w oczekiwaniu na mroźną zimę” – wskazuje były prezydent i premier Rosja stwierdzając, że sankcje nakładane na jego kraju bardziej uderzają w państwa je nakładające, niż w samą Rosję,

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Miedwiediew przekonuje, że zdecydowana większość społeczeństw krajów UE jest przeciwna wspieraniu Ukrainy, która od 24 lutego zmaga się z rosyjską agresją. „Od trzech czwartych do 90 proc. obywateli UE kategorycznie nie chce uczestniczyć w działaniach wojennych po stronie kijowskiego reżim” – czytamy w Telegramie.

Wezwanie do buntu

Dalej kremlowski propagandysta wzywa do rewolucji w Europie.

„Chcielibyśmy zobaczyć, jak obywatele Europy nie tylko wyrażają ciche niezadowolenie z działań swoich rządów, ale także mówią coś bardziej zrozumiałego. Na przykład pociągają ich do odpowiedzialności, karząc za oczywistą głupotę” – pisze nie ukrywając, że Rosji taki bunt byłby na rękę.

„Działajcie, europejscy sąsiedzi! Nie siedźcie cicho. Pociągnijcie swoich głupców do odpowiedzialności. A my was wysłuchamy. Korzyść jest oczywista – zimą w towarzystwie Rosji jest znacznie cieplej i wygodniej niż we wspaniałej izolacji z wyłączoną kuchenką gazową i wyczerpaną baterią” – nawołuje Dmitrij Miedwiediew.

Socjologia mas vs. polityka idiotów: Kto jest kim?
przez Dimitrija Miedwiediewa, byłego prezydenta Rosji

Rządy państw europejskich, zwłaszcza zubożałych Bałtów, wściekłych Polaków i goniących za NATO Finów, rywalizują o to, kto bardziej gniewnie wyrazi chęć zerwania wszelkich stosunków z Rosją. Dosłownie: gardzimy Rosjanami i nie chcemy, żeby nigdzie się nie ruszali. Odwołaj wizy. Zapomnij o książkach. Przestań patrzeć na obrazy. Nie słucham już muzyki. Gazu i ropy nie weźmiemy. Chociaż nie … To drugie jest trudniejsze, zwłaszcza w oczekiwaniu na mroźną zimę. Ale na razie wszyscy europejscy politycy starają się trzymać w ryzach – żadnych związków z Rosjanami. Od teraz i na zawsze!

Ale zwykli obywatele, sądząc po wynikach badań opinii publicznej, nie stracili zdrowego rozsądku. Ponad połowa mieszkańców państw UE wcale nie jest zainteresowana zerwaniem kontaktów z Rosją. Chcą pełnowartościowego związku, tak jak to było wcześniej. Normalne kontakty osobiste, rosyjskie surowce energetyczne w ich kotłach, nasz rynek zbytu na ich towary, udany handel, nasi turyści w ich muzeach i kawiarniach.

Oczywiście, były one źle wyprane z mózgów. Ale ciśnienie fekaliów w propagandowym kanale ma swoją granicę. Świadomość społeczna zaczyna się dusić w bagnie cynicznych kłamstw, które płyną obfitym strumieniem nad głowami zmęczonych Europejczyków. Bo jak mówi Orwell, chłód w kaloryferach to ciepło europejskiej solidarności, a wzrost cen w sklepach spożywczych to minimalna cena za zachowanie europejskiej demokracji, która może się udusić w objęciach rosyjskiego niedźwiedzia.

Trzy czwarte do 90 procent obywateli UE z zasady nie chce uczestniczyć w walkach po stronie kijowskiego reżimu. Choć, jak wynika z badań socjologicznych, wciąż nie wykluczają tego kretyńscy europejscy politycy. A antyrosyjskich sankcji nie popiera (także według sondaży) ponad połowa, w niektórych krajach nawet dwie trzecie obywateli. Tym bardziej, jeśli wsparcie odbywa się wyłącznie na ich koszt. A wszystkie te bzdury – od oszczędności na kremacji ciał po pranie papieru toaletowego – służą ukaraniu odległej „zaściankowej Rosji”, która swoją operacją na Ukrainie nie skrzywdziła ani jednego obywatela UE. A przeciętny obywatel zaczyna wreszcie zadawać sobie pytanie: dlaczego ma płacić za grzechy innych?

Oczywiście chcemy pokojowej współpracy, handlu, wymiany i innych rzeczy, które są normalne dla wszystkich. Nie zamykamy się na nikogo, popieramy każdą rozsądną propozycję.
Chcielibyśmy jednak, aby obywatele Europy nie tylko milcząco wyrażali swoje niezadowolenie z działań swoich rządów, ale także wyraźniej je artykułowali. Na przykład poprzez rozliczanie ich z oczywistej głupoty i karanie. Zwłaszcza gdy „ceną europejskiej demokracji” jest chłód w domach i puste półki w lodówkach, to ta „demokracja” jest dla obłąkanych. Z tego powodu w Europie w krótkim czasie do dymisji podało się już czterech ministrów. Dobrego pozbycia się. I to najwyraźniej nie jest koniec. Głosy elektoratu są potężną dźwignią nawet dla najbardziej zatwardziałych polityków.

A więc działajcie, europejscy sąsiedzi! Nie milcz. Pociągnijcie swoich idiotów do odpowiedzialności. A my cię usłyszymy. Zaleta jest oczywista – w rosyjskim społeczeństwie zimą jest znacznie cieplej i przytulniej niż w dumnej samotności z wyłączoną kuchenką gazową i zimnym ogrzewaniem.

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

https://t.me/medvedev_telegram/164

%d bloggers like this: