PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Nowo uzyskane dokumenty Moderny pokazują, że szczepionki mRNA COVID powodują „malformację szkieletową” – oto, co stało się z potomstwem szczurów laboratoryjnych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Nowo uzyskane dokumenty Moderny pokazują, że szczepionki mRNA COVID powodują „malformację szkieletową” – oto, co stało się z potomstwem szczurów laboratoryjnych, które zostały poszarpane

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Szczury, którym wstrzyknięto eksperymentalne szczepionki modernistyczne z mRNA edytujące COVID, rozwinęły wady rozwojowe żeber, zgodnie z dokumentami nowo uzyskanymi wewnętrznymi dokumentami od giganta farmaceutycznego za pośrednictwem ustawy o wolności informacji złożonej przez Judicial Watch.

Rządowy organ nadzorujący uzyskał 700-stronicowy pakiet dokumentów od firmy farmaceutycznej, w tym fragmenty formalnego wniosku Moderny o licencję biologiczną, formularza, który producenci leków muszą przedłożyć do zatwierdzenia Przez Food and Drug Administration.

„Dokumenty nie zostały jeszcze upublicznione, ale zostały przeanalizowane przez byłą dyrektor farmaceutyczną Alexandrę Latypovą i przejrzane przez The Epoch Times”, donosi The Epoch Times.

Dokumenty zawierają również wyniki badań toksyczności reprodukcyjnej przeprowadzonych na gryzoniach. Wyniki testów potwierdzają, że zdjęcia modernizacyjne powodują zniekształcenie szkieletu u potomstwa szczurów, którym wstrzyknięto dawki mRNA-1273 lub mRNA Spikevax.

Sześć ze 149 małych szczurów miało faliste żebra, a 5 z nich miało również guzki żeber, zgodnie z wewnętrznymi dokumentami Moderny.

„Zmiany związane z mRNA-1273 w badaniu szkieletowym obejmowały statystycznie istotny wzrost liczby szczurów F1 z 1 lub więcej falistymi żebrami i 1 lub więcej guzkami żeber. Faliste żebra pojawiły się u 6 płodów i 4 miotów z częstością płodową 4,03% i częstością występowania miotu 18,2%. Guzki żeber pojawiły się u 5 z tych 6 płodów” – czytamy w dokumencie.

„F1” odnosi się do potomstwa szczura w dokumencie, „miot” jest odniesieniem do grupowych narodzin szczurów, a „faliste żebra” odnoszą się do żeber, które są zdeformowane.

Zdjęcie Epoch Times

„Toksyczność matczyną w postaci obserwacji klinicznych obserwowano przez 5 dni po podaniu ostatniej dawki (dzień ciąży 13), korelując z najbardziej wrażliwym okresem rozwoju żeber u szczurów (dni ciąży od 14 do 17)” – stwierdzają dokumenty.

Więcej z Epoki Times:

Zgodnie z analizą Latypova badano tylko samice szczurów (samce szczurów nie były leczone szczepionką Moderna).

Samice otrzymały ludzką dawkę 100mcg Spikevax mRNA, 28 i 14 dni przed kryciem i ciążą w dniach 1 i 13.

„1/2 szczurów poddano eutanazji przed porodem w celu zbadania płodów, reszta nastąpiła do 21 dni po porodzie”, stwierdziła Latypova, „Nie podano liczb dla wielkości badania”.

„Toksyczność reprodukcyjna to badanie niekorzystnego wpływu produktów leczniczych na reprodukcję. FDA wymaga, aby testy toksyczności reprodukcyjnej dla każdego NME były stosowane u kobiet w wieku rozrodczym „- mówi Latypova, która pracowała w ponad 60 firmach farmaceutycznych, koncentrując się głównie na tworzeniu i przeglądzie badań klinicznych, z których wiele zostało przedłożonych FDA.

FDA zapewniła, że publiczna szczepionka covidowa jest „bezpieczna i skuteczna” i nie ma negatywnego wpływu na rozwój poporodowy.

„W badaniu nie zaobserwowano żadnych wad rozwojowych lub zmian płodu związanych ze szczepionką ani niekorzystnego wpływu na rozwój poporodowy” – stwierdza FDA na etykiecie z 30 stycznia dla szczepionki Spikevax firmy Moderna.

Centrum Kontroli Chorób jest nieugięte, że kobiety w ciąży otrzymują zastrzyk COVID-19.

Jednak lekarze ostrzegają, że martwe porody są bezprecedensowo powszechne wśród w pełni zaszczepionych matek.

Zgodnie z nakazem sądowym FDA co miesiąc publikuje dane procesowe Pfizera. Według raportu o zdarzeniach niepożądanych pfizera opublikowanego 1 lipca, aż 44 procent wszystkich kobiet, które uczestniczyły w badaniu szczepionki COVID firmy Pfizer, straciło swoje nienarodzone dzieci. Pfizer utrzymuje, że nieprawidłowa liczba martwych urodzeń nie ma korelacji z badaniem szczepień przeciwko COVID.

Tymczasem Narodowy Instytut Zdrowia rozpoczął ocenę wpływu szczepionek COVID na odpowiedź immunologiczną kobiet w ciąży dopiero w czerwcu.

Badacze oceniający badanie NIH, MOMI-Vax, zapisali około „750 osób w ciąży i 250 osób po porodzie w ciągu dwóch miesięcy od porodu, które otrzymały lub otrzymają jakąkolwiek szczepionkę COVID-19 autoryzowaną lub licencjonowaną przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Ich niemowlęta również zostaną włączone do badania „- stwierdza NIH w komunikacie prasowym z 23 czerwca. „Uczestnicy i ich niemowlęta będą obserwowani przez pierwszy rok po porodzie.”

Nowo uzyskane dokumenty Moderny pokazują, że szczepionki mRNA COVID powodują „malformację szkieletową” – oto, co stało się z potomstwem szczurów laboratoryjnych, które zostały powalone (thegatewaypundit.com)

%d bloggers like this: