PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Erdogan, Zełenski i Guterres spotkali się na rozmowach na Ukrainie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Erdogan, Zełenski i Guterres spotkali się na rozmowach na Ukrainie

19 sierpnia 2022 r
Autor: Dr. Peter F. Mayer
(LtoR) Turkish President Recep Tayyip Erdogan, Ukrainian President Volodymyr Zelensky and UN Secretary-General Antonio Guterres shake hands at the end of their press-conference following the talks in western Ukrainian city of Lviv on August 18, 2022, amid Russian invasion of Ukraine. (Photo by Dimitar DILKOFF / AFP)

Rozmowy dotyczyły rozwiązań konfliktu rosyjsko-ukraińskiego, zaporoskiej elektrowni jądrowej i ukraińskiego eksportu zboża przez Morze Czarne. Dostawy gazu, które nadal przebiegają przez Turcję, najwyraźniej nie stanowiły problemu.

18 sierpnia prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan spotkał się ze swoim ukraińskim odpowiednikiem Wołodymyrem Zełenskim i sekretarzem generalnym Antonio Guterresem we Lwowie, aby wyrazić swoje poparcie dla „integralności terytorialnej i suwerenności” Ukrainy.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Erdogan dodał, że omówili realne opcje rozwiązania obecnego konfliktu między Kijowem a Moskwą i wyrazili zaniepokojenie starciami wokół ukraińskiej elektrowni jądrowej w Zaporożu.

„Wyraziliśmy zaniepokojenie trwającym konfliktem o zaporoską elektrownię jądrową. Nie chcemy widzieć nowego Czarnobyla” – powiedział Recep Tayyip Erdogan po trójstronnym spotkaniu.

Erdogan podkreślił, że spotkanie to będzie miało pozytywny wpływ i może pozwolić na eksport ukraińskiego zboża przez Morze Czarne do innych części świata.

22 lipca rosyjscy, ukraińscy, tureccy i onz urzędnicy podpisali czterostronne porozumienie, które pozwala ukraińskiemu eksportowi zboża bezpiecznie przejść przez Morze Czarne.

Według prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego porozumienie uwolniłoby eksport 20 mln ton zboża z ubiegłorocznych zbiorów o wartości około 10 mld dolarów. Oprócz zbóż na rynek światowy ma być również wprowadzany olej słonecznikowy, nawozy i inne produkty rolne i spożywcze.

Porozumienie złagodziłoby kryzys żywnościowy wynikający z połączenia bezprecedensowych sankcji wobec Rosji i min morskich złożonych przez ukraińskie siły zbrojne na Morzu Czarnym, które uniemożliwiają statkom handlowym bezpieczne wpłynięcie do ukraińskich portów.

Na New Eastern Outlook F. William Engdahl o eksport zboża z Ukrainy, którego zboże jest dostarczane z Ukrainy. Artykuł stwierdza:

„Wielkie humanitarne podniecenie ostatnich tygodni wzywające do bezpiecznego transportu ukraińskiego zboża w celu złagodzenia kryzysu głodowego w Afryce i gdzie indziej jest pod wieloma względami mylące. Wreszcie, co nie mniej ważne, chodzi o to, kto jest właścicielem ziemi, na której uprawia się ziarno i czy to ziarno jest rzeczywiście nielegalne, opatentowane gmo kukurydzy i innych zbóż. Skorumpowany reżim Zełenskiego po cichu robił interesy z wielkimi agrobiznesami GMO na Zachodzie, które potajemnie przejęły niektóre z najbardziej produktywnych obszarów na świecie.

Pomimo rzekomej neutralności Ankary w konflikcie, turecka firma Baykar jest podobno w trakcie budowy fabryki do produkcji dronów bojowych na terytorium Ukrainy.

Według ambasadora Ukrainy w Turcji Wasyla Bodnara, Baykar kupił już ziemię, założył firmę i mówi się, że buduje fabrykę pomimo relacji Ankary z Moskwą.

Erdogan, Zełenski i Guterres spotkali się na rozmowach na Ukrainie (tkp.at)

%d bloggers like this: