PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

❗️🇺🇦 UKRAINA przygotowuje się do katastrofy nuklearnej podobnej do Czarnobyla w elektrowni atomowej w Zaporożu w obawie przed wyciekiem promieniowania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

⚡️⚡️Ministerstwo Obrony Rosji wypowiedziało się na temat możliwych skutków awarii w elektrowni atomowej w Zaporożu w wyniku ostrzału prowadzonego przez Siły Zbrojne Ukrainy:

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

„Przewiduje się, że w najgorszym przypadku awarii radiacyjnej substancje radioaktywne rozprzestrzenią się na odległość setek kilometrów. Według prognozy substancje radioaktywne obejmą Polskę, Niemcy, Słowację, Rumunię i Mołdawię”.

❗️🇺🇦 UKRAINA przygotowuje się do katastrofy nuklearnej podobnej do Czarnobyla w okupowanej przez Rosję elektrowni atomowej w Zaporożu w obawie przed wyciekiem promieniowania.

W Zaporożu widziano pracowników służb ratunkowych w kombinezonach ochronnych i maskach gazowych

❗️🇷🇺 Rosyjskie Ministerstwo Obrony opublikowało mapę przedstawiającą kraje, które zostaną dotknięte w przypadku wycieku promieniowania w elektrowni jądrowej Zaporoże.

Kraje to Rosja, Ukraina, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia, Mołdawia i wschodnie części Niemiec.

Ukraina organizuje ćwiczenia reagowania na katastrofy w związku z ostrzałem elektrowni jądrowej

Ukraińskie władze w Zaporożu prowadzą ćwiczenia reagowania na katastrofy nuklearne w związku z ostrzałem największej elektrowni jądrowej w Europie. Elektrownia została przechwycona przez siły rosyjskie w marcu, a ataki ostrzału spowodowały wezwania agencji nuklearnej ONZ do odwiedzenia obiektu na południu Ukrainy.

 

%d bloggers like this: