PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

:Europejskie-banki-wznawiaja-handel-rosyjskimi-obligacjami

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)
Europejskie banki umożliwiły sprzedaż rosyjskich papierów dłużnych tym klientom, którzy chcą zlikwidować swoje rosyjskie portfolio, zamrożone na skutek sankcji, nałożonych na Moskwę po inwazji na Ukrainę – podaje w środę brytyjski dziennik „Financial Times”.

Europejscy regulatorzy rynku papierów wartościowych postanowili umożliwić inwestorom posiadającym rosyjskie aktywa pozbycie się ich ze względu na duże ryzyko, związane z rządowym i korporacyjnym długiem Rosji – wyjaśnia „FT”.

Podobnie postąpiło wcześniej ministerstwo finansów USA; resort ogłosił 22 lipca, że przez trzy miesiące inwestorzy, którzy po nałożeniu restrykcji na rosyjski sektor finansowy zostali nagle pozbawieni możliwości pozbycia się rosyjskich papierów dłużnych, będą mogli je sprzedawać, by zlikwidować takie inwestycje.

Waszyngton zdecydował się na podjęcie tego kroku, ponieważ sankcje nałożone na Rosję zabraniały kupowania na rynku wtórnym obligacji rządowych i firmowych Rosji, co de facto zamroziło na całym świecie rynek rosyjskiego długu – przypomina „FT”.

Gdy w lutym Moskwa zaatakowała Ukrainę na światowych rynkach był niespłacony rosyjski dług wart blisko 40 mld dolarów, z czego około połowa była w rękach zagranicznych inwestorów – podaje dziennik.

Między innymi UBS, Barclays i Deutsche Bank umożliwiają już klientom sprzedaż rosyjskich papierów, a wcześniej zdecydowały się na to tacy amerykańscy giganci jak JPMorgan, Bank of America, czy Citigroup – relacjonuje „FT”, powołując się na osoby znające szczegóły takich transakcji.

Wznowienie handlu rosyjskimi papierami dłużnymi jest istotne, ponieważ „to jeden z bardzo niewielu międzynarodowych rynków, który otworzył się ponownie po fali zachodnich sankcji nałożonych na Moskwę” – ocenia „FT”.(PAP)

%d bloggers like this: