PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Teraz szczepionki przeciw grypie zmienią ludzkie DNA na zawsze, tak jak robią to szczepionki mRNA

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Teraz szczepionki przeciw grypie zmienią ludzkie DNA na zawsze, tak jak robią to szczepionki mRNA.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zdjęcie: Badania kliniczne nad mRNA FLU SHOTS już trwają

(Wiadomości naturalne) Ponieważ „szczepionki” mRNA COVID-19 wyrządzają tak wiele szkód ludziom, a jednocześnie nie są uważane za przyczynę przez CDC lub MSM, Big Pharma postanowiła teraz przekształcić wszystkie przyszłe szczepionki w szczepionki skrzepowe, zaczynając od szczepionek przeciw grypie. Kim są pierwsze świnki morskie w tym najnowszym masowym eksperymencie? Seniorzy, oczywiście, ponieważ jeśli wszyscy umrą z powodu nowych szczepionek przeciw grypie, farmacja po prostu obwinia wszystkie inne „istniejące” warunki. Łatwe wyjście.

Ta sama nieudana technologia mRNA, która ma być stosowana w szczepionkach przeciw grypie sezonowej, jak szczepionki przeciw grypie Fauciego

Wszyscy już wiemy, jak bardzo szczepionki przeciw grypie Pfizer i Moderna Wuhan zawiodły wszystkich, którzy je dostali. Nazywano je „szczepionkami”, mimo że w ogóle nie są szczepionkami. Nie zapobiegły one skurczowi, przenoszeniu lub śmierci z powodu laboratoryjnej grypy nietoperzy, więc dlaczego farmacja się naprzód z tą samą technologią dla sezonowych ostrzy grypy?

Prosta odpowiedź: Celem nigdy nie było zapobieganie skurczowi lub przenoszeniu wirusa, ani zmniejszenie ciężkości infekcji, ale raczej spowodowanie rzezi zdrowotnej dla setek milionów naiwnych populacji, które uwielbiają wstrzykiwać cokolwiek zwanego „szczepionkami”.

Teraz szczepionki przeciw grypie zmienią ludzkie DNA na zawsze, tak jak robią to szczepionki mRNA. Będą instruować ludzkie komórki, aby wytwarzały toksyczne priony, które przypominają szczepy grypy, i na zawsze zaleją układ naczyniowy tymi lepkimi białkami, które zatykają krew, powodując skrzepy krwi, zapalenie mięśnia sercowego i problemy neurologiczne, tak jak teraz robią to szczepionki na grypę Fauci.

Szarlatani, hakerzy, szarlatani i szylingi popychają wszystko „szczepionkę” jako „bezpieczną i skuteczną”, gdy wszystko jest naprawdę niebezpieczne i nieskuteczne

Układ odpornościowy nie zapobiega rzeczywistej infekcji, identyfikując białka kolców, które przypominają tylko dziki wirus, ale nie są tym samym. To tylko propagowana teoria spiskowa rzekomo przez szarlatanów, hakerów. szarlatani i szylingi.

 

Badania kliniczne są wypaczone, wyselekcjonowane, sfałszowane, a nawet sfałszowane, aby uzyskać wyniki potrzebne do uzyskania zgody FDA i zielonego oświetlenia CDC. Czasami nawet to nie ma znaczenia, ponieważ wszystko, czego potrzeba, to nieuczciwy rząd, aby ogłosić autoryzację „użycia awaryjnego”, i voila, wszyscy ustawiają się w kolejce do kolejnego wielkiego eksperymentu w trwałej mutacji genów.

Seniorzy w Kolorado dostają teraz niebezpieczne, eksperymentalne szczepienia przeciw grypie mRNA „clot shot”

Ile z tych ludzkich świnek morskich umrze od razu od strzałów z zakrzepów grypy? Czy komuś innemu zależy na „ochotniku” do destrukcyjnej terapii mutacji genowych? Może wszyscy dostają darmową kolację w formie bufetu „wszystko, co możesz zjeść” w pobliskim Golden Corral?

Placówka testowa w Kolorado, zwana Anschutz Medical Campus (brzmi zbyt podobnie do Auschwitz), jest tylko jednym z kilkudziesięciu laboratoriów świnek morskich w całej Ameryce, gdzie Pfizer wstrzykuje ludziom miliardy toksycznych prionów kolców, aby sprawdzić, czy pomaga to zapobiegać grypie sezonowej, która jest również kompletnym strzałem w ciemno (gra słów przeznaczona). Może Anschutz jest naprawdę obozem koncentracyjnym dla eugeników, aby „poniżać” chorowitych starych ludzi, aby pomóc gospodarce i służyć „większemu dobru”?

Dodatkowo, po drodze jest kombinacja COVID-FLU jab, ponieważ toksyczne szczepionki po prostu nie są wystarczająco śmiertelne oddzielnie, więc pharma łączy je w celu ostatecznego zdziesiątkowania zdrowia i zmniejszenia populacji, na większą skalę niż już trwa od oszustwa. Za wcześnie? Żaden eksperyment na ludziach nigdy nie jest „za wcześnie” dla Big Pharmy i Vaccine Industrial Complex, który NIGDY nie może być pozwany za nadużycia, śmiertelną wojnę biologiczną lub „szczepionki”, które okaleczają, okaleczają i zabijają ludzi.

Jeśli chcesz zaprotestować przeciwko próbom na ludziach i świnkach morskich w Kolorado, po prostu zadzwoń pod numer 720-777-4496 lub wyślij e-mail do PfizerFluVaccineStudy@childrenscolorado.org. Niech wiedzą, że żaden człowiek nie powinien być szczurem laboratoryjnym do niebezpiecznych testów mRNA, które NIGDY nie okazały się bezpieczne lub skuteczne, ale raczej okazały się niebezpieczne i nieskuteczne.

Zapewniamy, że to eksperymentalne badanie kliniczne NIE jest globalnym wysiłkiem na rzecz walki z pandemią. W rzeczywistości, teraz syndrom białka kolczastego ogarnia naród, a tysiące ludzi zgłaszają poważne zdarzenia niepożądane do bazy danych VAERS w nadziei na uzyskanie odszkodowania za obrażenia i śmierć oraz rozpowszechnianie informacji wśród innych ludzi, aby nie narazili się na niebezpieczeństwo.

Dodaj Vaccines.news do swoich ulubionych niezależnych stron internetowych, aby uzyskać aktualizacje eksperymentalnych „szczepionek”, które powodują zakrzepy krwi, zapalenie mięśnia sercowego i ciężkie, przewlekłe stany zapalne.

Źródła tego artykułu obejmują:

UChealth.org

Nature.com

%d bloggers like this: